Dzieci kochają zabawki i łakną tego kolorowego świata, aby prawidłowo się rozwijać

Każdy rodzic chce rozpieszczać swoje dziecko - to normalne. Jednak powinniśmy pomyśleć czy nasz szkrab będzie z tego powodu szczęśliwsze? Może więc korzystniej byłoby podarować mu jedną, ale cudowną oraz mądrą zabawkę, w miejsce dziesięciu bezsensownych, źle wykonanych rzeczy, które po krótkim czasie się popsują.


Warto od maleńkiego uświadamiać swoje dziecko, że liczy się jakość, a nie ilość.


książka
Na podstawie: www.morguefile.com


Inne artykuły

Imponujące zabaweczki dla małego majsterkowicza

podróże
Redaktor: Calvado.pl
Na podstawie: Calvado.pl
Asortyment zabawek jest współcześnie nadzwyczaj wielki, bez problemu znajdziemy zabawki, jakie sprawią sporą radość naszym pociechom. Na rynku pojawiają się coraz bardziej wymyślne i twórcze zabawki, o jakich niegdyś by nam się nie śniło, nierzadko wręcz nie wiemy, które zabawki powinniśmy wybrać dla naszej latorośli.


Dlatego jeżeli urodziła nam się córka, nie starajmy się jej zasypać ogromną ilością lalek. Zastanówmy się przez chwilę, poszukajmy opinii w sieci albo zapytajmy inne mamy i wybierzmy coś najlepszej jakości, co nasza córka pokocha od pierwszego wejrzenia. Lalka szmaciana będzie idealnym zakupem. Jest miękka i miła w dotyku. Należy również pamiętać, aby sprawdzić z jakiego jest materiału - musi on mieć unijny certyfikat jakości.


Niemiecka firma Goki wydaje się być rewelacyjnym przykładem tego, jak trzeba podchodzić do tworzenia zabawek - z dużą dawką uczucia, ale również realizując wszystkie standardy bezpieczeństwa. Goki zazwyczaj kojarzy się z zabawkami drewnianymi, choć nie jest to jedyny asortyment w ich ofercie. Niemieckie zabawki są mądre i cudownie kolorowe. Powodują, że maluch myśli, próbuje - rozwija się. Zabawki Goki przenigdy się nie znudzą. Tworzone są dla kilku grup wiekowych, co ułatwi trafny zakup.


Warto obsypywać swoją pociechę mądrymi podarunkami. Dlatego trzeba kupować zabawki tylko u sprawdzonych producentów, którzy sumiennie podchodzą do własnej pracy, która jest także częściowo misją.
2018-01-17 14:24:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.