Które ciekawe akcesoria do golenia trzeba mieć w szafce

Golenie, to jedna z takich czynności, którym większość mężczyzn oddaje się na co dzień, a często nawet i dwa razy dziennie. Nic więc dziwnego, że skóra na ich twarzy zazwyczaj jest podrażniona, zaogniona oraz podrapana. Z tego powodu właśnie partnerki muszą w odpowiedni sposób zadbać o swoich mężczyzn, tak żeby nie odczuwali żadnego dyskomfortu spowodowanego codzienną pielęgnacją, zwłaszcza że niejednokrotnie troszczą się o siebie przede wszystkim ze świadomością, o ukochanej partnerce.


Odpowiednie kremy po goleniu

maszynka do golenia
Redaktor: Alan Swartz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy dopomóc umiłowanemu w dbaniu o jego gładką i cudowną skórę policzków, to niewątpliwie warto zainwestować w świetnej jakości maszynkę do golenia. Taką, która będzie miała ostre brzytwy, wykrzywione pod różnorodnymi kątami oraz która będzie miała nowoczesny pasek wyłożony balsamem. Dodatkowo mamy szansę wykupić wspaniałej jakości kremy po goleniu, które będą pomniejszały suchość skóry, jej podrażnienie, ale oraz równocześnie będą wspierały w zachowaniu odpowiedniej warstwy ochronnej (dalej: jakie kremy po goleniu polecacie). Trzeba zwrócić uwagę, aby kremy te były wyprodukowane z naturalnych produktów oraz żeby miały w sobie jak najmniej konserwantów. Na dodatek do cery delikatnej powinnyśmy szukać właściwe kremy mające w sobie aloes, który będzie właściwie zwilżał i odżywiał.

Kupmy razor pit

Im lepiej naostrzona maszynka do golenia, tym mniejsze niebezpieczeństwo zadrapań, lub podrażnień. Jednak mówi się, że im więcej się danej golarki użytkuje, tym szybciej się ona zużywa, a ostrza się tępią. Przez to warto inwestować w razor pit, czyli odpowiednie silikonowe urządzenie, które z jednej strony ostrzy brzytwy w maszynce, a z drugiej oczyszcza ją z pozostałości po włosach, oraz po kremie do golenia. Dzięki temu wynalazkowi możemy być pewni, że maszynka dłużej będzie perfekcyjnie spełniała swoje zadanie, a co się z tym łączy, nie tylko skuteczniej zatroszczymy się o skórę brody, lecz i sporo zaoszczędzimy na kupnie nowych maszynek.

Inne artykuły

Obecnie wielu mankamentów jesteśmy w stanie pozbyć się w prosty i bezbolesny sposób. Blizny czy duży cellulit nie muszą już być znakiem szczególnym

trener
Redaktor: Les Black
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli do dziś zmagasz się ze szpecącymi bliznami czy myśl o wyjściu na plażę martwi cię z powodu cellulitu należałoby podjąć śmiałe działania w walce z nimi, ponieważ sposobów jest rzeczywiście dużo.


Bardzo duża liczba klinik zajmuje się dokładnie takimi zmartwieniami kosmetycznymi, które z biegiem lat są w stanie u niejednej kobiety urosnąć do rangi ogromnej tragedii.


Wykorzystujmy dostępne możliwości

Im więcej przeróżnych możliwości będziemy ze sobą łączyli, tym większa będzie prawdopodobieństwo na to, iż golenie dla naszego mężczyzny będzie przyjemnością. Nie będzie on marudził na podrażnioną skórę, na zacięcia czy pieczenie, a równocześnie kupując to urządzenie oczyszczające powinniśmy być przekonani, że dłużej będzie mógł się weselić z użytkowania swojej ulubionej maszynki. A jeśli do tego wszystkiego dodamy jeszcze właściwie kupiony krem po goleniu, to może się okazać, że twarz naszego mężczyzny będzie idealnie gładka i cudownie delikatna przy dotyku.
2019-08-26 07:16:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.