Niebanalne koncepcje na niezapomniany ślub i oryginalne wesele

Obecnie, kiedy ślub możemy wziąć w ”terenie” pod gołym niebem, i to w każdym miejscu na świecie, jakie tylko sobie wymyślimy, warto zatroszczyć się nie tylko o oryginalne miejsce, ale także o finezyjną oprawę tego wydarzenia i urocze przyjęcie dla naszych bliskich. Podsuwamy ciekawe pomysły!
para młoda w kościele
Redaktor: flickr.com
Na podstawie: flickr.com
Przede wszystkim istotne jest, aby spośród wszystkich pomysłów, które przyszły nam do głowy, wybrać te, które będą pasowały do samego miejsca, na które się zdecydowaliśmy i do samej młodej pary. Pomyślmy o tym, jakich gości chcielibyśmy mieć w tym niepowtarzalnym dniu obok siebie, czy podczas ślubu bardziej będzie nam się podobał chór gospel czy kwartet smyczkowy na ślub, czy przygotować drobne upominki dla wszystkich przybyłych gości? Jeżeli żyjemy blisko natury i ślub na skraju lasu czy pięknej łące niedaleko jakiegoś pensjonatu pasuje do naszego stylu, przyjęcie również możemy zrobić w plenerze.

Zróbmy wtedy delikatną, surową dekorację kwiatową, dużo bieli lub pasteli, ale bez żadnego plastiku. Jeśli ślub na plaży może być w naszym klimacie, celujmy w marinistyczne dekoracje - granatowy, błękitny. zastawa w kolorze piaskowym będzie się pięknie prezentować na białym obrusie z błękitnymi, pasiastymi serwetkami rozjaśnionymi czerwienią i świecami z muszlami. Pomyślmy wtedy również o przyjemnej dla ucha, ale niezbyt głośnej oprawie muzycznej. Kwartet smyczkowy na ślub zamiast dj-a lub zespołu będzie dobry, jeżeli organizujemy romantyczne przyjęcie a nie imprezę weselną na sto osób. Wtedy też klimat lokalu powinien być odpowiedni. Klasyczna, francuska restauracja zarezerwowana wyłącznie dla nas albo sala bankietowa przy hotelu powinny się sprawdzić.


Inne artykuły

Zabawa weselna w towarzystwie bliskich

na sali weselnej
Redaktor: Michael Reinhold
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wesele jest zabawą, co z reguły pamięta się na zawsze. Każda z młodych par może mieć całkowicie odmienną koncepcję przygotowywania tego typu zabawy. Zaczynając od wystroju, poprzez dobieraną muzykę, zakańczając na liście gości… Całość buduje klimat wesela, dlatego musi być znakomicie przemyślane. Zabawę taka jak wesele Bydgoszcz pomoże zorganizować w specjalnie w tym celu przygotowanych miejscach. Wybór jest naprawdę zdumiewający, dlatego trzeba szczegółowo przyjrzeć się wszelkim dostępnym tam salom.

Powrót gożdzików na salony
Redaktor: Agnieszka Teresa Batko
Na podstawie: Agnieszka Teresa Batko
Natomiast jeżeli chcemy mieć swojską imprezę z charakterystycznym rustykalnym straganem uginającym się pod ciężarem smakołyków, zdecydujmy się też orkiestrę lub zespół, który wpasuje się w gusta naszych biesiadników i zabawi gości do białego rana. Oczepiny o północy nie muszą się odbyć. Możemy odejść od tradycji i odważyć się na coś równie widowiskowego, lecz bardziej oryginalnego. Para może wypuścić lampiony albo też otworzyć listy, które powstały długo przed ślubem lub wręczyć sobie trzy rzeczy, przygotowane przed ceremonią z myślą o drugiej osobie. Ślubne koncepcje stają się coraz bardziej nowatorskie. Jeżeli jedno z najważniejszych wydarzeń naszego życia ma być imprezą, którą wszyscy będą dobrze wspominać nawet po latach, skorzystajmy z porady osoby, która na co dzień zajmuje się organizacją tego typu przyjęć. Z kolei jeśli mamy głowę pełną pomysłów – oddajmy się tworzeniu i wymyślmy od początku do końca piękną uroczystość, podczas której będzie miejsce i na spełnienie oczekiwań zaproszonych osób, i naszych własnych.
2020-09-23 08:20:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.