Barek na alkohol - czyli jak zachwycić gości?

Spotkaniom ze przyjaciółmi i rodziną niejednokrotnie towarzyszy alkohol. Z tego powodu należy przewidzieć miejsce jego przechowywania - najlepiej nienasłonecznione.

sklepowy barek na alkohol
Redaktor: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
W jednym z domów w których gościłam jeżdżąc po Polsce był niezmiernie oryginalnie skonstruowany barek domowy. Lustrzana ścianka z dysponowała kilkunastoma przegródek z wieloma trunkami dosłownie z całego świata! Na samym dole zaś była dwudrzwiowa duża szafka z półkami na szkło - literatki, kieliszki, lampki! Z przodu stał wysoki stół (pod nim była następna szafka) z dwoma barmańskimi krzesłami. Całość w drzewie z dębu, zaś każda ze szklanych skrytek podświetlana halogenową lampką.

Na powyższą odsłonę zdołają sobie mimo to pozwolić tylko osoby mające dużą przestrzenią domu i bogatym budżetem.

Jeśli zamierzasz dowiedzieć się, które strony są zachwalane przez różne osoby, to zobacz propozycję (http://emwomeble.pl/52-lozka-tapicerowane-z-materacem-140x200) na taki temat. Mogłoby Cię ono bardzo zaintrygować.

Co w przypadku, podczas gdy nie posiadamy aż takich sposobności lokalowych i pieniężnych? Na szczęście mamy nadal co najmniej dwie interesujące opcje. Pierwszą spośród nich jest mały barek na kółkach - odszukamy przynajmniej jego parę opcje. Jedna z nich to kształt dualnego stoliczka kawowego. U góry możemy w takim przypadku postawiać nasze napoje, a na niższej półce znajdziemy miejsce kieliszki.

Kolejna postać to zamykana szafka w fantazyjnym kształcie - tu posiadamy niemało wielorakich alternatyw do wyboru - zobaczyłam beczki, gitary, globusy, księgi bądź mikre proste zegarki. W środku wolno odnaleźć - zależnie od ilości - parę półeczki z regulowaną wysokością. Stanowi to o tyle przydatne rozwiązanie, że na co dzień prawdopodobnie on być całkowicie z boku, i w okresie towarzyskiego zjazdu mieć zastosowanie jako dodatkowy miniaturowy stoliczek.

Najprostszy barek na napoje alkoholowe to jedna z szafek w meblościance, jaka otwiera się poziomo - odnajdziemy w niej zwyczajowo jedną wysoką półkę oraz dwie niższe.Jest z pewnością opcją najbardziej ekonomiczną w kwestii zajmowanego miejsca.
2019-11-11 07:34:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.