Czym jest Melissa and Doug, co wytwarza ta spółka oraz kto jest ich nabywcami?

Nie od dziś wiadomo, iż jedną z najlepszych procedur nauczania osób, zwłaszcza tych najmłodszych jest edukacja przez frajdę. Jednak zabawki mogłyby zostać wbrew pozorom, bardzo groźne, jeśli zostały wykonane przykładowo z materiałów nie przeznaczonych do tego typu użytku.


Przeto też należy zwrócić szczególną uwagę nie wyłącznie na walory edukacyjne zabawek, ale także na potencjalne ryzyko które mogłoby być z niniejszym związane.


powiększenie - prezent
Redaktor: barnimages.com
Na podstawie: http://www.flickr.com


Idzie przykładowo o to, ażeby (jeśli zabawka jest z plastiku) surowiec nie był zbytnio kruchy albo jeżeli taki przedmiot obłożony jest farbą, to aby nie okazała sie być ona trująca. A jeżeli jeszcze dodatkowo takie zabawki mają duże zalety edukacyjne, to zdają się być to zabawki idealne. I tego typu są także wszystkie Produkty firmy Melissa and Doug, których (co należałoby zaznaczyć) jest w ofercie ponad 2000. firma ta wytwarza je od przeszło dwudziestu wiosen oraz pełni wszelkie standardy bezpieczeństwa obowiązujące na tego typu rynkach jak amerykański, europejski czy też azjatycki.


Inne artykuły

Szatnie w przedszkolach muszą okazać się być na odpowiedniej wysokości

wyposażenia
Redaktor: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy musimy zadbać o wyposażenie przedszkola, to głównie musimy pamiętać, że wszystko co zakupimy powinno być bezpieczne dla dzieci. Przez to należy przykładać uwagę nawet na małe szczegóły, gdyż wszystko może się tutaj okazać niesamowicie istotne.


melissa and doug
Redaktor: Donnie Ray Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wzorcowe zabawki firmy Melissa and Doug to magnetyczne układanki nauczające poławiania rybek czy też owadów, klasyczne zabawki do piaskownicy, zatem widełki lub wiaderko i np. wszelakie zdrapywanki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.