Czym jest Melissa and Doug, co wytwarza ta spółka oraz kto jest ich nabywcami?

Nie od dziś wiadomo, iż jedną z najlepszych procedur nauczania osób, zwłaszcza tych najmłodszych jest edukacja przez frajdę. Jednak zabawki mogłyby zostać wbrew pozorom, bardzo groźne, jeśli zostały wykonane przykładowo z materiałów nie przeznaczonych do tego typu użytku.


Przeto też należy zwrócić szczególną uwagę nie wyłącznie na walory edukacyjne zabawek, ale także na potencjalne ryzyko które mogłoby być z niniejszym związane.


powiększenie - prezent
Redaktor: barnimages.com
Na podstawie: http://www.flickr.com


Idzie przykładowo o to, ażeby (jeśli zabawka jest z plastiku) surowiec nie był zbytnio kruchy albo jeżeli taki przedmiot obłożony jest farbą, to aby nie okazała sie być ona trująca. A jeżeli jeszcze dodatkowo takie zabawki mają duże zalety edukacyjne, to zdają się być to zabawki idealne. I tego typu są także wszystkie Produkty firmy Melissa and Doug, których (co należałoby zaznaczyć) jest w ofercie ponad 2000. firma ta wytwarza je od przeszło dwudziestu wiosen oraz pełni wszelkie standardy bezpieczeństwa obowiązujące na tego typu rynkach jak amerykański, europejski czy też azjatycki.


Inne artykuły

Kreatywne oraz edukacyjne zabawki, dzięki którym możesz zapewnić wspaniałą zabawę oraz zadbasz o rozwój swojej pociechy

dziecko, zabawa
Redaktor: Haylee Sherwood
Na podstawie: http://www.flickr.com
W sklepach dostępnych jest mnóstwo zabawek- zarówno dla starszych jak też dla mniejszych dzieci. Szukanie prezentu dla dziecka może więc przysporzyć nam trudności, jednak niezależnie od wieku dziecka warto zwracać uwagę na zabawki edukacyjne i zestawy do kreatywnej zabawy.


melissa and doug
Redaktor: Donnie Ray Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wzorcowe zabawki firmy Melissa and Doug to magnetyczne układanki nauczające poławiania rybek czy też owadów, klasyczne zabawki do piaskownicy, zatem widełki lub wiaderko i np. wszelakie zdrapywanki.


Korporacja Melissa and Doug ma w swojej ofercie zabawki dla dzieciaków w różnym wieku: od młodszych do takich już trochę starszych. Warto wspomnieć, iż wszelakie cechują się najwyższą dbałością wykonania, bezpieczeństwem użytkowania oraz wysokimi standardami wychowawczymi.
2018-01-18 09:59:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.