Upominki ofiarowywane w dniu mamy zależą od wieku, płci oraz pomysłowości potomków

Zbliża się niewątpliwie data 26 maja, dając równocześnie znak, że trzeba jak najszybciej zakupić jakiś prezent dla mamy. Chociaż nie wszystkie rodzicielki obchodzą to święto, to każda ucieszy się z najmniej pokaźnego podarku, jaki w tym dniu dostanie od swojego syna. Już mali chłopcy w przedszkolach tworzą laurki, które potem z wielkim nabożeństwem zanoszą do domu.

Inną, również popularną wersją daru, jest zerwanie bukietu z polnych kwiatów, które trafiają do klosza w formie kieliszka i zajmują ważne miejsce na kuchennych meblach. Kiedy dzieciaki dorastają, zupełnie zmienia się asortyment prezentów, które przecież bywają uzależnione również od płci potomka.

Prezent
Redaktor: ProFlowers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dorosłe niewiasty zazwyczaj znają preferencje swoich matek i bez żadnych podpowiedzi z ich strony, zakupują prezent dla mamy http://prezentokracja.pl/prezenty/dzien-matki-26-maja, który zawsze jest strzałem w dziesiątkę. Jeśli rodzicielka jest łasuchem, to uraduje się z opakowania pralinek ślicznie zapakowanych w gustowny metalowy pojemnik, który później można wykorzystać jako szkatułkę na precjoza. W kraju spotkamy również mamy, które są bardzo praktyczne i z ochotą zobaczyłyby w swojej odnowionej kuchni nowy sprzęt agd albo lśniące garnki ze stali kwasoodpornej uznanej firmy. Chociaż niektórzy przekonują, że tego typu podarunki są nie na miejscu, ponieważ nie zaspokajają w całości damskiej próżności.
Z kolei panowie, którzy mają trudność z wyborem najodpowiedniejszego przedmiotu, nieczęsto ryzykują i nie udają się na przypadkowe zakupy. W taki układzie nie mają wyjścia, jak tylko zapytać mamę, co chciałaby dostać w dniu swego święta. Raczej nie wymieni ona żadnych strojów, ponieważ syn najprawdopodobniej nie kupi bluzeczki w odpowiednim rozmiarze.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.