Ever after hight - nowatorski niezmiernie intrygujący projekt wyróżnianej firmy Mattel

Firma Mattel to znana i dynamicznie rozwijająca się firma, która działa w branży zabawek. Jest to firma globalna, jej towary są kolportowane na całym świecie, bowiem firma posiada naprawdę duży asortyment przeróżnych zabawek dla dzieci.
Lalka barbie
Redaktor: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowinką jest to, iż kliknij;firma Mattel ma największy dochód ze sprzedaży zabawek na całym świecie! Bezsprzecznie więc można rzec, że pokaźnie wyróżnia się ona z innych firm w tej branży. Jednym z nowiutkich projektów tej rewolucyjnej firmy jest ever after hight (lalki ever after high). Jest to spin-off niezwykle popularnej serii lalek Monster Hight, jakie cieszą się ogromną renomą wśród najmłodszych. Lalki z serii Monster Hight możemy dziś odkryć praktycznie w każdym większym oraz mniejszym sklepie z zabawkami. Bez wątpienia ever after hight także wzbudzi wielkie zainteresowanie, ponieważ już teraz zyskuje sobie coraz większą glorię, która wzrasta z dnia na dzień. Mówiąc krótko historia ever after higt opowiada o nastoletnich pociechach najbardziej znanych oraz popularnych postaci z bajek, jakie na co dzień muszą borykać się z różnymi zadaniami licealnymi. Codziennie uczą się oni w Akademii, w której panuje istotny podział między uczniami.


Inne artykuły

Człowiek od zawsze pragnie otaczać się pięknymi, a zarazem luksusowymi towarami

Dziecko
Redaktor: Debbie Hallsworth
Na podstawie: http://www.flickr.com
Towary luksusowe od bardzo dawna fascynują społeczeństwa całego globu i, co warte uwypuklenia, tak kobiety, jak i facetów w każdym wieku. Im konkretny produkt pozostaje bardziej egzotycznym, tym większym będzie cieszył się wzięciem.

Lalka Barbie
Redaktor: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jedni z nich są Royalsami, którzy pragną stąpać śladami swoich wybitnych rodziców i dzięki nim budować swoją przyszłość, natomiast drudzy to Rebelsi, jacy nie pławią się w blasku znakomitych rodziców, ale chcą sami osiągnąć zwycięstwo w życiu, wskutek tego zmierzają oni osobistą, stworzoną przez siebie ścieżką. Na przykład jedną z istot ever after hight jest Madeline Hatter. Jest ona córeczką Szalonego Kapelusznika i znajduje się po stronie Rebelsów, chociaż to ledwo parę ciekawostek na temat tej wyjątkowej postaci. Bez wątpienia nowiuteńki projekt firmy Mattel wzbudzi duże zaciekawienie i niesłychanie prędko stanie się kolejnym hitem na rynku. Więcej informacji na temat owego projektu można znaleźć w Necie, na przykład na rozmaitych stronach poświęconych Ever After Hight.
2018-04-22 07:47:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.