Miejsca zaprojektowane z myślą o przedstawicielkach płci pięknej

Niewiele jest spraw, które umieją lepiej poprawić damski humor niż fryzjer. Chociaż wydaje się, iż SPA również może się sprawdzić. Dlaczego? O tym niżej.
kobieta u fryzjera
Redaktor: Special Olympics Connaught
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli kobieta ma zły nastrój, niezależnie od powodu, jest kilka sposobów, które mogą pomóc. Czasami sprawdzą zakupy, zwłaszcza, jeżeli mamy sporo na koncie i możemy trochę zaszaleć. Czasem dobry pomysł to spotkanie z przyjaciółkami – pomaga rozładować emocje, uspokoi. Niektórym paniom to pomaga, pozostałym nie. Jednakże na pewno każdej pani może pomóc jeden fachowiec – . Czemu? Zdaje się, iż to nie chodzi się o samą zmianę uczesania, co często interpretowane jest jako nowy początek. Najprawdopodobniej wizyta w tym salonie jest tak przez panie uwielbiana, ponieważ tam przez kilkadziesiąt minut liczą się tylko one. Fryzjer najpierw myje ich włosy, następnie stosuje odżywkę, farbę, strzyże, modeluje i tak dalej. Wówczas pani jedynie siedzi i pozwala o siebie zadbać, czuje się praktycznie jak królewna. Takie spotkanie na pewno umożliwia głęboki relaks, zregenerowanie sił oraz pewności siebie: po takiej wizycie nasze włosy wyglądają o wiele lepiej, poprzez co mamy lepsze samopoczucie.


Inne artykuły

Czemu zapachy tak działają na nasze samopoczucie? Na czym polega aromaterapia?

aromaterapia
Redaktor: COD Newsroom
Na podstawie: http://www.flickr.com
Olejki eteryczne są dość często używane w aromaterapii, ale nie tylko. Środki z olejkami eterycznymi nie tylko są odpowiedzialne za pielęgnację, ponieważ ich naturalne aromaty bardzo dobrze wpływają na nasze samopoczucie.
SPA, podobnie jak wizyta u fryzjera, wspaniale wpływa na formę psychiczną. Czas, który spędzimy w takim przybytku jest wyłącznie nasz: nie musimy nigdzie pędzić o niczym rozmyślać, niczym się martwić. Otaczają nas luksusowe wnętrza, relaksująca muzyka, a nasze ciało poddaje się licznym regenerującym zabiegom. Wizyta w salonie SPA nie jedynie niezwykle dobrze wpływa na nasze ciało – skóra staje się bardziej sprężysta, jedwabista, rozświetlona . Oprócz tego SPA wspaniale wpływa na naszą psychikę – umożliwi całkowity relaks oraz nabranie sił witalnych.
2018-06-21 20:14:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.