Jakie przybory okażą się bardzo przydatne młodej mamie, która dopiero co wróciła z córeczką do domu

Macierzyństwo w XXI stuleciu zdaje się posiadać nieco bardziej humanitarne oblicze. Sporo pisze się o prawach przedstawicielek płci pięknej, a i dwudziestolatki w stanie błogosławionym mogą liczyć na inne, czyli lepsze traktowanie, przykładowo niektóre hipermarkety udostępniają dla ciężarnych osobne kasy bądź obsługują je poza kolejnością. Producenci akcesoriów dla niemowląt także nie zasypiają gruszek w popiele i proponują świeżo upieczonym mamom wybór, o jakim babcie nie ośmieliłyby się marzyć.

niemowlę
Redaktor: Giulia Muzio
Na podstawie: http://www.flickr.com
Takie akcesoria jak siateczki gryzaki dla siedmiomiesięcznego dziecka albo łóżeczka czy dobre jakościowo smoczki są praktycznie dostępne jedynie w tych internetowych sklepach.

Głęboko zaintrygowała Cię zgłębiana w tym artykule tematyka? W takiej sytuacji śmiało kliknij tutaj, gdyż więcej odnajdziesz w treści (https://lonsdale-benlee.pl/odziez-meska/buty)!

A jeżeli wchodzi się na witrynę sklepu, to błyskawicznie zauważa się bardzo dużo innych przedmiotów, które chciałoby się nabyć. W trakcie zakupów warto zatem zachować trzeźwy umysł.

Inne artykuły

Wybór odzieży dla maluchów - jak zrobić to najlepiej?

zakupy
Redaktor: iStock
Na podstawie: iStock
Nabywanie ubrań dla dzieci nierzadko przysparza poważnych kłopotów. Oferta znanych sklepów jest co prawda szeroka, jednakże nie zawsze oferowane ceny są przez nas akceptowalne. Choćby z tego względu coraz częściej rodzice szukają odzieży dla własnych maluchów w Internecie. Rozwiązanie takie jest również niezwykle rozsądne, gdyż w Internecie odszukamy nie tylko lepsze ceny, lecz też nieporównywalnie bogatszy wybór. Wadą jest jednak brak możliwości przymierzenia ubrania oraz konieczność oczekiwania na otrzymanie wybranego towaru.


Oszczędności wydane na rogal do karmienia - więcej pomocnych wskazówek z pewnością się nie zmarnują. Zwłaszcza jeśli dwudziestotrzyletnia kobieta jest w ostatnim miesiącu ciąży i spodziewa się pierwszego potomka, powinna pomyśleć o tego typu akcesoriach, które potem znacząco ułatwią karmienie piersią. W pierwszych miesiącach życia córki te naturalne posiłki okażą się dość kłopotliwe - noworodka trzeba karmić co 3 godziny, zatem komfort tak dla matki, jak i smyka musi zostać zagwarantowany. Jeśli opiekun nie zwróci swojej uwagi na takie pozornie błahe sprawy, to potem przypłaci to nieprzyjemnym bólem pleców.

malutkie dziecko
Redaktor: Helen Doron Early English
Na podstawie: Helen Doron Early English
Rogal do karmienia (rogale do karmienia Fiorino) jest oczywiście niezwykle użytecznym gadżetem, ale dwudziestoletniej matce przydaje się też mnóstwo innych przedmiotów. Jeżeli będziemy kontynuować wątek posiłków noworodków, to jesteśmy zmuszeni powiedzieć parę słów o odciągaczach pokarmu. Nawet jeśli trzydziestolatka karmi naturalnie swoją córeczkę, to czasami trzeba zostawić w lodowce odciągnięte mleko, aby ojciec mógł nakarmić malucha, kiedy małżonka wyjdzie do lekarza. Jednakże przy kupnie laktatora warto zwrócić baczną uwagę na to, czy w komplecie producent umieścił także wszystkie potrzebne akcesoria, czyli co najmniej jedną małą butelkę, pojemnik plastikowy do przechowywania pokarmu i rzecz jasna niesamowicie przydatny podgrzewacz. Ci najbardziej zatroskani oraz odpowiedzialni rodzice zamówią dodatkowo wysokiej klasy sterylizator, który zagwarantuje berbeciowi bezpieczne posiłki.
2020-08-11 08:15:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.