Od flirtu do miłościSprawdź!

Czy w czasach w których samodzielność i niezależność należą do najwyżej cenionych cech, związek z drugim człowiekiem jest niezbędny by być w pełni szczęśliwym? Jak najbardziej! Można w pojedynkę piąć się po drabinie kariery, można robić karierę, jeździć w najwspanialsze zakątki świata.


miłość w internecie
Redaktor: Sympatia.pl
Na podstawie: Sympatia.pl
Jednak jeżeli nie mamy z kim dzielić naszego szczęścia z czasem odzywa się uczucie samotności. Nadal najwięcej osób poznaje swojego partnera życiowego w kręgu znajomych. Jednak coraz więcej samotnych poszukuje bratniej duszy w sieci. Jeszcze nie tak dawno proces poznawania przebiegał o wiele wolniej. Dziś natomiast tempo życia, stres i pośpiech, jakie odczuwamy w pracy i poza nią, powodują, iż wielu z nas odczuwa permanentny brak czasu i w związku z tym pragnie, aby nawiązywanie relacji także przebiegało równie dynamicznie.

Szukanie partnera w sieci, na portalach randkowych wbrew pozorom potrafi być niesamowicie emocjonujące. To my podejmujemy decyzję jakie cechy musi posiadać osoba, z którą mamy zamiar się związać. Możemy korzystać z wyszukiwarki, przeglądać profile, prowadzić rozmowy z wieloma osobami, uwodzić. Tempo znajomości zależy tylko od nas.

Coraz częściej słyszymy o małżeństwach osób różnych narodowości. Może więc powinniśmy spróbować poszukać tzw drugiej polówki pomarańczy w Anglii? Zanim jednak założymy konto na portalach typu: randki Londyn, rozważmy jakie mamy nadzieje wobec przyszłego partnera. Jak możemy zaobserwować, samo stawianie wymagań często mija się z celem, gdyż miłość jest ślepa, ale plan mieć warto. Podając swoje pasje oraz oczekiwania wobec życia zawężamy obszar poszukiwań.


randka w realu
Redaktor: Lwp Kommunikáció
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy spokojnymi osobami i zależy nam na poważnym związku na pewno nie dogadamy się z wiecznym imprezowiczem. Wszyscy potrafimy określić jakie cechy powinien wykazać jego wymarzony ukochany, w związku z tym należy czytać profile pod tym kątem.
Nie obawiajmy się portali randkowych. Być może po drugiej stronie monitora pisze do nas osoba, z którą połączy nas coś więcej niż tylko „wymiana myśli w formie pisemnej”. Trzeba więc poznawać, rozmawiać, a uczucie do nas przyjdzie.
2015-05-12 15:07:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.