Co interesującego dla puszystych osób mogą zaoferować sklepy z odzieżą, jaka będzie ich oferta dla takich klientów.

Osoby które mają trochę więcej kilogramów jeszcze do niedawna miały duże trudności jeśli chodzi o ubieranie się. Mało stylowe sukienki szyte z kiepskiej jakości materiałów czy zupełnie niekształtne koszule średnio zachęcały do ich ubierania. Duże marki odzieżowe ani trochę nie były zainteresowane tym, aby szyć odzież dla puszystych, bo im się to zwyczajnie zupełnie nie opłacało - zdecydowaną większość swojej produkcji sprzedawano w standardowych rozmiarach.

Kobieta na ławce
Redaktor: David Schiersner
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kobiety sobie radziły z tym w różny sposób, niektóre sprowadzały takie ubrania z zachodu, inne samodzielnie szyły albo zajmowały się tym znajome krawcowe. Jednak rozwiązania tego typu nie były ani praktyczne, ani tanie, a że osób z większą wagą cały czas było coraz więcej, to w końcu ktoś dostrzegł potencjał tej grupy klientów. Powolutku w sklepach pojawiać się zaczęły duże rozmiary , i momentalnie spotkały się one z ogromnym zainteresowaniem. Sprawiło to, że także największe sieci odzieżowe zaczęły dostrzegać, jak duże możliwości może mieć taka sprzedaż.

Inne artykuły

Fachowa stroje dla pracowników z rozmaitych branż.

Odzież robocza
Redaktor: Highways Agency
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie ulega wątpliwości, że w znacznej części branż w czasie pracy, pracownicy zobowiązani zostają do noszenia specjalistycznej odzieży. Fakt ten wynika z tego że pracownicy muszą być właściwie zabezpieczeni przed przeróżnymi szkodliwymi czynnikami, bądź też powinni odpowiednio wyglądać do miejsca swojej pracy.


Obecnie XXL odzież możliwa będzie do dostania w wielu różnych miejscach. Spory jej asortyment jest dostępny właśnie w salonach największych sieci odzieżowych, ich oferta sukcesywnie jest rozszerzana o coraz to nowe grupy asortymentowe. W propozycji tego typu sklepów znajdują więc nie tylko same spodnie, bluzki i spódnice, lecz również modna odzież wierzchnia, taka jak płaszcze albo kurtki. Niektóre ze sklepów zaczynają się wręcz specjalizować w takiej grupie asortymentowej, wyłącznie się skupiając na ofercie dla puszystych osób. W tego typu sklepach da się bez skrępowania przymierzyć oferowaną odzież, zapytać sprzedawcę o wsparcie, oraz w razie konieczności zrobić niezbędne przeróbki.

Kobieta w kapeluszu
Redaktor: mariadelajuana
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bardzo duży wpływ na popularność takich sklepów ma również fakt, że proponują one odzież bardzo modną, uwzględniającą wszystkie aktualne trendy. Często jest ona projektowana przez projektantów pracujących dla dużych salonów odzieżowych, trudno się więc dziwić, że klientki bardzo chętnie ją kupują, przecież one także pragną się czuć wyjątkowo nawet pomimo swojego wyglądu. http://www.wygodnie.com/viking,10.html
2018-06-22 11:59:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.