Bezpieczny tryb stałego pozbycia się defektów wzroku

Wzrok to bardzo istotny i delikatny organ. Zabiegi laserowej korekty wzroku są aktualnie najbezpieczniejszym postępowaniem trwałego pozbycia się defektów takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność i astygmatyzm.

oczy
Redaktor: Kyle May
Laserowa korekcja wzroku Warszawa to precyzyjne wymodelowanie kształtu rogówki oka w ten sposób, żeby wpadające do oka promienie świetlne były gromadzone na siatkówce i komponowały wyraźny obraz. Parametry wiązki światła laserowego kodowane są jednostkowo dla jakiegokolwiek oka w oparciu o dane zgromadzone podczas badań wstępnych pacjenta. W przypadku krótkowzroczności następstwem korekty jest spłaszczenie, a w przypadku dalekowzroczności uwydatnienie środkowej części nawierzchni rogówki.
O zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu kwalifikuje okulista który się specjalizuje w chirurgii refrakcyjnej. Zdarza się, że kwalifikację realizują lekarze, którzy osobiście nie wykonują zabiegi. W takim przypadku i tak kluczową decyzję o dokonaniu i przebiegu operacji podejmuje operator. Laserowa korekcja wzroku Warszawa wykorzystywana jest od kilkunastu lat jako trwała procedura pozwalająca na zupełną korekcję wzroku. Skorzystało z niej już z powodzeniem kilkanaście milionów pacjentów na całym świecie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.