Ładne oraz niewymownie długie rzęsy, czyli kilka słów na temat rewelacyjnego zabiegu przedłużania rzęs

Zabieg przedłużania rzęs jest współcześnie coraz bardziej atrakcyjny. Sporo kobiet decyduje się na przedłużenie rzęs, albowiem jest to dla nich ogromną wygodą, oprócz tego przedłużone rzęsy przedstawiają się faktycznie ślicznie! Długie, ciemne, podkręcone i nadzwyczaj gęste rzęsy - jaka kobieta nie chciałaby takich mieć?

kolorowy makijaż oczu
Redaktor: Audrey Xavier Brulu
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs w końcu można cieszyć się pięknymi rzęsami, bez konieczności codziennego ich malowania. Uroda jest dzisiaj dla kobiet niezmiernie istotna i na pewno każda z nas zawsze chce prezentować się znakomicie. Przedłużone rzęsy nie tylko bajecznie wyglądają, ale również wpływają na zwiększenie poczucia własnej wartości oraz pewności siebie. A co można stwierdzić na temat samego zabiegu przedłużania rzęs? Czy jest on całkiem bezpieczny? Ile czasu taki zabieg? I przez jaki czas utrzymuje się rezultat przedłużonych rzęs? Na temat tego i trikach makijażowych więcej tu - akcesoria make-up.

Zabieg przedłużania rzęs jest absolutnie bezpieczny i nie uszkadza naturalnych rzęs. Jeżeli tylko robisz zabieg u fachowej stylistki rzęs to na pewno nie musisz się niczego obawiać. Zabieg wykonywany jest na zamkniętym oku. Przy użyciu pęsety rzęsy są doklejane do prawdziwych rzęs. W zależności od konkretnej metody do jednej rzęsy można dokleić jedną, dwie oraz nawet trzy rzęsy. Termin zrealizowania zabiegu jest zależny od liczby doklejanych rzęs, oraz także od tego jak wiele prawdziwych rzęs ma klientka.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.