Moda na głowie czyli jakimi metodami właściwie dbać o swoją fryzurę.

Jednym z ważniejszych elementów naszej urody są odpowiednio przycięte, zadbane włosy. Modna fryzura potrafi bardzo poprawić prezencję i sprawi, że daną osobę dobrze się będzie spostrzegać. I w drugą stronę, włosy brudne, brzydko ścięte albo zbyt długie dadzą wrażenie kogoś, kto nie zawsze będzie dbać o siebie. Dlatego też dbanie o włosy sięga wielu lat wstecz, a farby, lakiery i szampony to jedne z najczęściej kupowanych kosmetyków. W rzeczywistości na pielęgnację włosów znacznie więcej przeznaczają kobiety, bo też i one mają do tego dużo więcej możliwości.


fryzjer
Redaktor: Phalinn Ooi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość mężczyzn nosi włosy krótkie, więc w ich przypadku wystarczy regularne chodzenie do fryzjera i częste mycie głowy. Oczywiście nawet męską fryzurę można zepsuć, więc wybór dobrego fryzjera ma jakieś znaczenie, lecz najczęściej nie będzie z tym żadnego problemu - zresztą jeśli coś nie wyjdzie, to zawsze można fryzurę spróbować poprawić po prostu ją jeszcze bardziej obcinając i będzie dobrze. Poza tym mężczyźni przeważnie nie przykładają wagi do tego, że na głowie pojawią się im siwe włosy, co więcej, duża ich część twierdzi, że jest to niezwykle męskie. Cała oferta: zobacz.

Całkowicie odmiennie do wyglądu włosów będą podchodzić panie. W ich przypadku wręcz konieczna jest modna, elegancka fryzura, często poprawiona odpowiednim kolorem. Tu do głosu dochodzi moda, analogicznie jak przy biżuterii czy odzieży także w uczesaniu bez przerwy ukazują się nowe trendy, które zmieniają to, co zobaczyć można na głowach wielu Pań. Poza tym sporo kobiet chętnie eksperymentuje z włosami - odważna zmiana fryzury, ścięcie kilka lat zapuszczanych włosów albo oryginalny kolor to rzecz całkowicie normalna. Dla zaciekawionych tematem: czytaj to.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.