Co koniecznie musi się znaleźć w wyprawce dla maluszka przychodzącego na świat?

Jeszcze przed przyjściem dziecka na świat jego rodzice nierzadko pytają: jakie rzeczy są wymagane do opieki nad nowo narodzonym maluchem. Podpowiadamy więc, jakiego rodzaju produkty są potrzebne dla noworodka.

Sklepy, które oferują
śpiący niemowlak
Redaktor: Kat Jordan
Na podstawie: http://www.flickr.com
sprzedaż artykułów dla dzieci pełne są najróżniejszych akcesoriów dla noworodków. W ich gąszczu możemy się zgubić, bez wątpienia chętnie więc młodzi rodzice skorzystają z kilku wskazówek, co powinni kupić dla swojego mającego pojawić się na świecie dziecka. Wyprawka dla noworodka musi zawierać bez wątpienia kosmetyki do pielęgnacji skóry dziecka. Rodzice powinni szukać kosmetyków, w których składzie nie ma substancji zapachowych, które nierzadko u noworodków wywołują alergię. Wyprawka dla noworodka musi zawierać też ubranka: kaftaniki, body, śpiochy lub pół śpiochy. Zobacz więcej: https://www.pontipino.pl/pol_m_Dla-niemowlat-285.html. Dla maluchów najlepsze są ubranka wykonane z naturalnych tkanin. Niezbędne będą także czapeczki, rękawiczki i skarpetki. Do kąpieli malucha niezbędne są nie tylko kosmetyki, ale również myjka oraz wanienka, wykonana z delikatnego włosia szczotka do czesania i nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami. Pieluchy jednorazowego użytku lub z tetry, ręczniki kąpielowe, termometry (jeden do określania temperatury ciała maluszka, drugi do mierzenia temperatury wody do kąpieli), butelki i proszki do prania ubranek to następne potrzebne akcesoria, które należy kupić przed lub tuż po przyjściu dziecka na świat.


Inne artykuły

Dlaczego nowoczesne pampersy bywają o wiele częściej wkładane małym dzieciom niż pieluszki tetrowe

pieluszka dla dziecka
Redaktor: CatEyedKP
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wejście do powszechnej sprzedaży pieluch, zwanych tradycyjnie pampersami, rodziciele powitali z prawdziwą ulgą. Co dokładnie zadecydowało o tym, że pieluszki tetrowe musiały ustąpić miejsca pieluchom wykonanym, bądź co bądź, z celulozy? Sprawdźmy, dlaczego niejeden rodzic z lat 40 ubiegłego stulecia podarowałby może połowę majątku w zamian za paczkę pampersów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.