Ciąża i poród to jedne z najwspanialszych zdarzeń w życiu kobiety. Mimo niezwykle intensywnego bólu, pozostawienia śladu w postaci nadmiaru kilogramów każda z matek czuje się przepełniona szczęściem.

Radość z nowo narodzonego dziecka nie równa się z niczym innym. Wszystkie kobietę przepełnia niesamowite radość i nic nie jest w stanie go zakłócić. Małe sens ma fakt, że zarywane są noce, a po ciąży ciągle wyglądamy niemalże tak samo jak w trakcie jej trwania.

Natura tak to wszystko zaplanowała, że nie ma powodu do zmartwień, a na nadprogramowe kilogramy jest jeden niesłychanie skuteczny sposób. Na pytanie jak schudnąć po ciąży doktorzy od lat odpowiadają zgodnie - karmić dziecko piersią. Jest to niesłychanie ważne, aby zapewnić maluszkowi wszystko to, czego najbardziej potrzebuje, ale także pomaga mamie wrócić do wagi sprzed ciąży. Dzieje się tak więc, iż pani karmiąca musi zwracać czujną uwagę na to, co jeść karmiąc piersią.Głodówka jest więc potrzebna, ale czego się nie robi dla maleństwa.Oczywiście w przypadku noworodków jest ona tym bardziej restrykcyjna. Karmiąca mama jest obowiązana uciekać tłustych obsmażonych potraw i delektować się drobiem najlepiej upieczonym i nie nieskąpo przyprawionym, owoce oczywiście lecz tylko wybiórczo, najbardziej wskazane są jabłka. Więcej dowiesz się na stronie . dieta (zerknij czym jest pudełkowe jedzenie)


Inne artykuły

Rozszerzanie diety maluszka, czyli o czym warto pamiętać

małe dziecko, niemowlak
Redaktor: Kamilla Oliveira
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każda mama pragnie dla swojegodzieciaka jak najlepiej. Tak więc od dnia urodzenia dba, aby maluszkowi niczego nie brakło. Troska na odpowiednim poziomie to tak naprawdę nie tylko garderoba z bawełnianych tkanin i dopasowane do rozwoju zabawki, ale również prawidłowo skomponowana dieta, która będzie zmieniana wraz z tym, jak dziecko będzie się rozwijało. Dobrym miejscem do odszukiwanie wiadomości o odżywianiu malucha jest blog o macierzyństwie.

Matka z dzieckiem
Redaktor: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Uważnie z jogurtami i przetworami mlecznymi, bo za dużo może dziecku być szkodliwym, natomiast owoce cytrusowe zabronione do ukończenia przez malucha co najmniej jednego roczku. Czy to nie jest menu typowej kuracji odchudzającej? Oczywiście. Po trzech miesiącach takiego odżywiania wszystkie z mam spostrzega, że waga sama suwa się, , jakoby bez jej udziału. Jeśli więc zastanawiamy się, jak zmarnieć po ciąży skorzystajmy z tego najbardziej normalnego sposobu. Dla naszego maluszka jest to podarunek nieoceniony i nigdy nie będziemy mieli okazji przekazać mu tego kolejny raz. A mamuśki? Wiedzą co jeść karmiąc piersią aby nie wyrządzić krzywdę, więc ta dieta przychodzi z prawdziwą przyjemnością, bez jakiegokolwiek żalu ale z przyjemnością iż robimy to dla naszego maleństwa. Czegóż chcieć więcej? Zostaje w pełni cieszyć się rodzicielstwem. Zobacz .
2018-06-22 05:22:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.