Ciąża i poród to jedne z najcudowniejszych chwil w życiu kobiety. Mimo niezwykle intensywnego cierpienia, pozostawienia śladu w postaci nadmiaru kilogramów każda z matek czuje się przepełniona szczęściem.

Zadowolenie z nowo narodzonego dziecka nie równa się z niczym innym. Każdą panią wypełnia niesamowite radość i nic nie jest w stanie go zaburzyć. Minimalne wagę ma fakt, że zarywane są noce, a po ciąży ciągle wyglądamy niemalże tak samo jak w trakcie jej trwania.

Natura tak to wszystko zaplanowała, że nie ma powodu do zmartwień, a na nadprogramowe masa ciała jest jeden niesłychanie skuteczny sposób. Na pytanie jak schudnąć po ciąży medycy od lat odpowiadają jednogłośnie - karmić dziecko piersią. Jest to niesłychanie ważne, aby zapewnić maleństwu wszystko to, czego najbardziej potrzebuje, ale także pomaga mamie wrócić do wagi sprzed ciąży. Dzieje się tak więc, iż kobieta karmiąca musi zwracać przenikliwą uwagę na to, co jeść karmiąc piersią.Głodówka jest więc konieczna, ale czego się nie robi dla maluszka.Oczywiście w przypadku noworodków jest ona tym bardziej bezwzględna. Karmiąca mama musi uciekać tłustych smażonych pożywienia i delektować się drobiem najlepiej upieczonym i nie szczodrze przyprawionym, owoce oczywiście lecz tylko wybiórczo, najbardziej wskazane są jabłka. Więcej dowiesz się pod linkiem http://mamy-mamom.pl/dieta-matki-karmiacej-czy-potrzebna-dieta-podczas-karmienia/.


Inne artykuły

Niebawem Dzień Matki? Poznaj pomysły na najlepsze prezenty dla swojej matki

prezent
Redaktor: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Dzień Mamy to okazja, jaką powinniśmy obchodzić każdego roku, gdyż mama to najistotniejsza osoba w naszym życiu. To ona nas odchowała, wpajając nam pozytywne wartości i spowodowała, iż staliśmy się dobrymi ludźmi. Dlatego gdy zbliża się jej święto, warto jest znaleźć nieprzeciętny upominek, który wywoła na jej twarzy niekłamany uśmiech.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.