Jakiego typu garnki oraz akcesoria najlepiej jest nabyć do swojej kuchni?

Jeszcze całkiem niedawno wybór patelni i garnków był w Polsce stosunkowo niewielki. Aktualnie bardzo się to zmieniło. Do wyboru mamy nie tylko klasyczne garnki z emalii, ale również ceramiczne, żaroodporne, aluminiowe. Dotyczy się to również patelni. Które więc wybrać? Wśród garnków z ceramiki oraz foremek do wypieków na uwagę zasłużyła marka Emile Henry. Emile Henry jest marką francuskiego pochodzenia.

foremki do pieczenia
Redaktor: DrivingtheNortheast
Na podstawie: http://www.flickr.com
W pierwszej kolejności wyroby wypromowano aż w połowie XIXw. Elementy powstawały początkowo w niedużej fabryce usytuowanej w okolicach Burgundii. Dzisiaj naczynia kuchenne sygnowane tą marką znane są na całym świecie. To elementy wyposażenia kuchennego, które charakteryzują się bardzo wysoką klasą gatunkową. Wypalane w temperaturze, która przekracza 1000 stopni C. są wyjątkowo trwałe oraz wytrzymałe na zmienną temperaturę. Wykończony produkt jest oznakowany inicjałem osoby, która pracowała przy jego produkcji. Wśród produktów oznaczonych marką Emile Henry http://www.decosalon.pl/nasze-marki/emile-henry-.html znajdą się garnki, foremki do ciast, brytfanny, formy do przygotowania terrin, kamienie grillowe, formy do pieczenia chleba oraz bagietek. Ogromny wybór akcesoriów kuchennych oferuje firma Silit. Garnki Silit wyróżniają się uznaniem klientów ze względu na wysoką jakość oraz nowoczesny design. Garnki Silit są wykonane bardzo starannie z materiałów najwyższej jakości. Produkty prezentowane przez markę mogą być bezpiecznie używane przez osoby cierpiące na alergię. Do ich produkowania wykorzystuje się materiały, które w swym składzie nie posiadają niklu. Proces przygotowania potraw trawa bardzo krótką. Cechą charakterystyczną produktów kuchennych firmy Silit jest specjalne dno
zobacz te garnki silit na decosalon.pl
Redaktor: Sam Howzit
Na podstawie: http://www.flickr.com
.


Inne artykuły

Jak można powiązać przydatność z urokiem rzeczy?

ceramika
Redaktor: distelfliege
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dzisiejsza rzeczywistość jest wielobarwna oraz różnorodna. Przypomina troszeczkę duży obiekt handlowy lub targ, gdzie mamy do wyboru ogrom możliwości i tylko od nas samych zależy w jakim kierunku podążymy. Kładziemy współcześnie znaczny akcent na indywidualność. Coraz bardziej szukamy czegoś, czym by można wyróżnić się z tłumu. Możemy to osiągnąć na kilka sposobów, między m.in. poprzez podkreślanie swej inności oryginalnym odzieniem bądź niespotykany wyglądem (tatuaż lub coś równie niecodziennego by nas pamiętano). Niestety, sytuacja zmienia się w szybkim tempie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.