Co zakupić na prezent z okazji roczku dziecka? Jakiego rodzaju upominki będą pasujące?

Otrzymaliśmy zaproszenie na roczek, jaki przygotowuje nasza siostra dla swojego dziecka. Wypadałoby wręczyć choć mały upominek dziecku. Tylko jak zwykle nie mamy pojęcia co konkretnie moglibyśmy sprezentować. Co będzie najlepszym prezentem dla takiego dziecka? Co wybrać? Sklepy z akcesoriami i zabawkami dla dzieci wręcz pękają w szwach od nagromadzenia produktów zalegających na półkach. Jednak wcale to nie pomaga przy wyborze, gdy sami nie wiemy czym tak naprawdę zainteresuje się tak małe dziecko.

dziecko
Redaktor: amir holy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z ubranek nie będzie zadowolone, a na sporo zabawek jest wciąż za małe. Trzeba dokładnie czytać oznaczenia na pudełkach i metkach, lecz nawet wtedy można być skołowani. Jeżeli będziemy chcieli już faktycznie kupić coś praktycznego co zostanie wykorzystane przez mamę malucha, nie zapominajmy o jakimś drobiazgu, z jakiego będzie też zadowolone dziecko. Może to być na przykład zestaw kosmetyków dla małych dzieci oraz do tego dwie fajne grzechotki dla niemowląt. Mogą one być pod postacią przywieszki do łóżeczka lub do wózka. Można również kupić też coś edukacyjnego, zapewne nie wszystkie zabawki nadadzą się, ale z pewnością dostaniemy jakieś ciekawe gry dla niemowląt, zobacz na przykład: . Mogą one być połączeniem zabawki rozwijającej zmysł dotyku z nauką przeróżnych odgłosów, które wydają zwierzęta. Jeżeli nawet maluch nie będzie się bawił tą rzeczą od razu, to na pewno za jakiś czas sięgnie po tą zabawkę. Dzieci często nie od razu interesują się każdą rzeczą, jaką dostają często dopiero po jakimś czasie kiedy osiągną odpowiedni wiek zaczynają się bawić rzeczami, które wcześniej okazywały się dla nich za bardzo skomplikowane. Dlatego nie ma co się martwić, gdyż w końcu taka gra zostanie wykorzystana.


Inne artykuły

Radzimy co należy kupić dziecku.

śpioszki dla niemowląt
Redaktor: KENPEI
Narodziny malucha to cudowne zdarzenie w życiu niejednej pary. Można stwierdzić, że jest to najprawdziwszy skarb, który stanowczo zmienia życie dotychczas dwojga ludzi. Odmiana, która się dokonuje, obejmuje wszelakie kategorie życia, calutka nasza uwaga poświęcana jest najmłodszemu członkowi w rodzinie i niemalże calutki plan dnia zostaje pod niego ułożony, przynajmniej w pierwszym okresie jego życia.

zabawka
Redaktor: Andrew Turner
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oryginalnym rozwiązaniem będzie karnet na zajęcia, jakie mamie i maluchowi sprawią dużą radość. Tego rodzaju przykładem jest nauka pływania dla niemowląt. Warto oswajać dzieci z wodą od urodzenia. Zapewne sami będziemy obawiać się takiej aktywności, jednak pod okiem instruktora to już kompletnie coś innego. W wielu miejscowościach mamy takie zajęcia, na jakich dziecko najpierw przyzwyczajane jest do wody, a później wykonuje się konkretne ćwiczenia, które prócz nauki poruszania się w wodzie także wpływają na rozwój malucha.
2018-06-22 07:01:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.