W jaki sposób można przełamać stereotypy na temat męskiego dbania o siebie czyli co może robić prawdziwy mężczyzna w gabinecie kosmetycznym.

O tym, że mężczyźni całkowicie odmiennie dbają o swój wizerunek nie od dzisiaj się wie. I nie od dzisiaj w społeczeństwie jest opinia, że pewne upiększające i pielęgnujące zabiegi raczej są przeznaczone dla kobiet. Dla niejednej osoby już sama myśl o odwiedzeniu gabinetu kosmetycznego będzie się wydawała śmieszna, a tym bardziej chodzenie przez niego systematycznie na różne zabiegi.

Zabieg Intraceuticals Opulence
Redaktor: CAPPUCCINO PR
Na podstawie: CAPPUCCINO PR
Lecz powoli zaczyna się zmieniać nastawienie naszych panów do różnych zabiegów. Do niedawna jeszcze mężczyźni ci używali w najlepszym razie szamponu i maszynki do golenia, a wszelakie terminy związane z poprawą wyglądu cery, koloru włosów albo pielęgnacji paznokci były im zupełnie obce.

Inne artykuły

Jak modnie ozdobić paznokcie?

Lakiery do paznokci, manicure
Redaktor: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Barwne paznokcie to doskonały dodatek do interesującej stylizacji. Paznokcie są w stanie tylko dodawać nieco czaru, jednak jednak możliwe, że będą stanowiły także dzieło sztuki same w sobie. Przecież nie musisz ciągle malować paznokci w podobny nudny sposób. Spróbuj czegoś nowego, a przekonasz się, jak dużo potrafią one zdziałać dla ogólnej stylizacji. Które ciekawe pomysły na paznokcie możesz wykorzystać, aby osiągnąć taki cel?


Chyba że ich partnerki zaczęły wtajemniczać swoich mężczyzn w tę zagadkową terminologię, to wiedzieli oni czym jest henna i na czym polega farbowanie włosów. Jednak minione lata przyniosły wzrost świadomości brzydszej części społeczeństwa, że przez wizyty w dobrym gabinecie pielęgnacyjnym mogą w dużym stopniu polepszyć swój wygląd i stan skóry. Więcej o tym przeczytasz tu:http://www.lifestyle.newseria.pl/komunikaty_pr/uroda (np. zobaczysz)/5_objawow_starzenia,b1882761382">http://www.lifestyle.newseria.pl/komunikaty_pr/uroda (dowiedz się czym walczyć z trądzikiem)/5_objawow_starzenia,b1882761382}.

Uważa się powszechnie, że ładne i zadbane osoby mają znacznie prościej w życiu, i od dawna to jest w naukowy sposób potwierdzone. W równej mierze będzie to dotyczyć kobiet i mężczyzn, a niestety u niejednego pana jest sporo do wykonania, jeżeli będzie chodzić o ich dbanie o siebie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.