Co powinno się znaleźć w kosmetyczce prawdziwego mężczyzny, czyli z jakiego powodu panowie coraz większą wagę przykładają do swojego wyglądu?

Moda męska zmienia się nawet częściej niż damska. Do tej pory pierwsze skrzypce grali panowie metroseksualni. Później przyszła kolej na tzw. drwali. Obecnie coraz więcej słyszy się na temat panów, którzy zainspirowali się stylem... menela. Bez względu na to, który z tych stylów reprezentują jedno jest pewne: wszyscy pielęgnują swój wygląd. Chcą być przystojni. Czasy, gdy jedynym męskim kosmetykiem był dezodorant w żelu dawno odeszły do lamusa. Czego nie powinno zabraknąć w kosmetyczce każdego faceta? Przyjrzyjmy się temu dokładniej...

Mężczyzna goli się maszynką
Redaktor: Christina zur Nedden
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czasy szybko się zmieniają. Panowie nie zostają już daleko w tyle za kobietami. Niektórzy nawet śmieją się, iż pod względem ilośći posiadanych kosmetyków, zaczynają je prześcigać. Czym są męskie kosmetyki? Albo: co mężczyźni wkładają do kosmetyczek? Przede wszystkim znajdziemy w nich żyletki derby. To podstawa. Oprócz tego męskie kosmetyki, a więc przybory do golenia: piankę do golenia, krem po goleniu, a także krem do twarzy i do ciała, dezodorant, a nawet charakterystyczne perfumy. Panowie coraz częściej pamiętają o tym, by mieć zadbane dłonie i stopy. Wiedzą o tym, że brudne obgryzione paznokcie są jednym słowem odrażające. Identycznie jest ze stopami. Brzydki zapach nie jest powodem do dumy. Męskie kosmetyki to teraz coś więcej niż żyletki astra oraz przybory do golenia. Choć są one podstawą, mężczyźni chcą o wiele porządniej zadbać o siebie.

Inne artykuły

W poszukiwaniu kosmetycznych nowości, można skusić się na azjatyckie kosmetyki.

Kosmetyki
Redaktor: barrabarra
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Zdrowie a wraz z nim także uroda, od długiego czasu stały się bardzo popularnymi tematami, które ciągle pojawiają się w mediach. Biorąc pod uwagę to, jak duży nacisk stawia się na dbanie o własną urodę, aby jak najdłużej atrakcyjnie i młodo wyglądać, można pomyśleć, czy troszcząc się o pociągający wygląd cery, zdrowe, mocne włosy i paznokcie, trzeba stosować kosmetyki powszechnie znanych i popularnych producentów, czy może poszukując czegoś lepszego, kupić specyfiki jakichś mniej rozreklamowanych producentów, których działanie może być zaskakująco wspaniałe.


Jak nie przesadzić z kosmetykami? Niektórzy mają skłonności do przesadzania. Najczęściej błędem jest używanie za dużej ilości perfum. Chyba każdy z nas zna kogoś, za kim woń ciągnie się wręcz kilometrami. Czasami wątpliwy aromat aż zatyka. Perfum trzeba używać w niewielkich ilościach. Chyba, że pragniemy stać się przenośną perfumerią.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.