Co powinno się znaleźć w kosmetyczce prawdziwego mężczyzny, czyli z jakiego powodu panowie coraz większą wagę przykładają do swojego wyglądu?

Moda męska zmienia się nawet częściej niż damska. Do tej pory pierwsze skrzypce grali panowie metroseksualni. Później przyszła kolej na tzw. drwali. Obecnie coraz więcej słyszy się na temat panów, którzy zainspirowali się stylem... menela. Bez względu na to, który z tych stylów reprezentują jedno jest pewne: wszyscy pielęgnują swój wygląd. Chcą być przystojni. Czasy, gdy jedynym męskim kosmetykiem był dezodorant w żelu dawno odeszły do lamusa. Czego nie powinno zabraknąć w kosmetyczce każdego faceta? Przyjrzyjmy się temu dokładniej...

Mężczyzna goli się maszynką
Redaktor: Christina zur Nedden
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czasy szybko się zmieniają. Panowie nie zostają już daleko w tyle za kobietami. Niektórzy nawet śmieją się, iż pod względem ilośći posiadanych kosmetyków, zaczynają je prześcigać. Czym są męskie kosmetyki? Albo: co mężczyźni wkładają do kosmetyczek? Przede wszystkim znajdziemy w nich żyletki derby. To podstawa.

Jeżeli masz za zadanie zgłębić ten temat bardziej i chcesz przestudiować zagadnienie pod innym kątem, to więcej znajdziesz w treści (https://noor.pl/pl/page/6/Aktualnosci/100/Garnitur_z_krawatem_czy_bez_) wpisu, który jest w tym miejscu.

Oprócz tego męskie kosmetyki, a więc przybory do golenia: piankę do golenia, krem po goleniu, a także krem do twarzy i do ciała, dezodorant, a nawet charakterystyczne perfumy. Panowie coraz częściej pamiętają o tym, by mieć zadbane dłonie i stopy. Wiedzą o tym, że brudne obgryzione paznokcie są jednym słowem odrażające. Identycznie jest ze stopami. Brzydki zapach nie jest powodem do dumy. Męskie kosmetyki to teraz coś więcej niż żyletki astra oraz przybory do golenia. Choć są one podstawą, mężczyźni chcą o wiele porządniej zadbać o siebie.

Inne artykuły

W poszukiwaniu kosmetycznych nowości, można skusić się na azjatyckie kosmetyki.

Kosmetyki
Redaktor: barrabarra
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Zdrowie a wraz z nim także uroda, od dłuższego czasu stały się bardzo powszechnie poruszanymi tematami, które często są promowane w telewizji. Biorąc pod uwagę to, jak mocny nacisk kładzie się na dbanie o własne piękno, aby jak najdłużej pociągająco i młodo wyglądać, możemy zastanowić się, czy troszcząc się o pociągający wygląd cery, zdrowe, silne włosy i paznokcie, trzeba stosować kosmetyki powszechnie znanych i rozpoznawanych producentów, czy może poszukując czegoś lepszego, protestować produkty jakichś mniej reklamowanych firm, których działanie może być zaskakująco efektywne.


Jak nie przesadzić z kosmetykami? Niektórzy mają skłonności do przesadzania. Najczęściej błędem jest używanie za dużej ilości perfum. Chyba każdy z nas zna kogoś, za kim woń ciągnie się wręcz kilometrami. Czasami wątpliwy aromat aż zatyka.

Czy posiadasz pytania odnośnie do opisywanej problematyki? Jeśli tak, to wejdź tu i poznaj informacje (http://www.rehafit.org/oferta/masaz/) na przedstawiane zapytanie - z pewnością okażą się one niezwykle ciekawe.

Perfum trzeba używać w niewielkich ilościach. Chyba, że pragniemy stać się przenośną perfumerią.

Dezodorant
Redaktor: Victor
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kolejnym przewinieniem jest stosowanie dezodorantu na ubranie. Nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć, iż ten kosmetyk stosuje się bezpośrednio na ciało. Pamiętajmy o tym, iż tony dezodorantu nie pomogą, jeżeli codziennie nie zażywamy kąpieli. Prawda, że proste? Męskie kosmetyki są dostępne w każdym sklepie. Dobierzmy je do naszego typu cery. I nie popadajmy w przesadę. Jak mówi stare porzekadło: „Mydło i woda, najlepsza uroda”. Panowie powoli uczą się, jak odpowiednio dbać o siebie. To dobrze, jednak ich skłonność do przesady sprawia, iż jeszcze długa droga przed nimi. Jeśli mają problem z odpowiednim doborem kosmetyków, albo przyborów do golenia, w każdej chwili mogą poradzić się pań. W końcu ten kto pyta, nie błądzi.
2020-09-11 12:15:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.