Wybór kierunku studiów to powinna być niezwykle pewna decyzja. Ma ona wpływ ona więc na nasze przyszłe losy na rynku pracy

Trudno w obecnych czasach odnaleźć osobę, która nie będzie studiować. Oferta edukacji w przeciągu dwudziestu latach zrobiła się tak bardzo bogata, że studentem mógł zostać niemal każdy. Z pojedynczej strony to wspaniałe, że jesteśmy tak nastawieni do nauki i że inwestujemy nasz rozwój.

Uczelnia
Redaktor: The LEAF Project
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z innej jednak perspektywy można również na to patrzeć przez pryzmat negatywów.A więc, tak wiele osób skończyło studia, że obecnie brakuje pracy. Kłopot ten bez wątpienia występuje na kilku płaszczyznach, a zaczyna się już od oferty konkretnych studiów.

Po prostu za dużo osób studiuje kierunki humanistyczne. Prawdopodobnie teraz ten odsetek zmniejszył się, ale jeżeli będziemy analizować studentów właśnie takich kierunków, to stwierdzimy, że liczba jest bez wątpienia pokaźna. To naturalnie nie kierunki studiów są odpowiadające za całe zło, lecz nasze wybory. Bo nie ma nic zdrożnego w studiach humanistycznych typu politologia czy socjologia, ale często nie wiemy, co kieruje nami, by obecnie to wybrać - http://wszedukacja.pl/dla-kandydatow/studia-i-stopnia/.

Inne artykuły

Jedna z najbardziej znanych marek zabawek dla dzieci to świetna alternatywa dla Twojej pociechy

dzieci
Redaktor: julie corsi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przygotowane co do najmniejszego szczegółu oferty producenta Fisher Price to efekt owocnej współpracy ze sobą wielu partnerów oraz specjalistów. Tworzenie zabawek z pasją, a dodatkowo na tak rewelacyjnym poziomie to proponowane przez producenta możliwości w rewelacyjnym wydaniu. Wśród ofert firmy czeka na maluszki moc rozrywki oraz pasjonujących zajęć. Wielogodzinna zabawa nie jedynie bawi, jednak również uczy Twojego maluszka najważniejszych zachowań społecznych.


Przyczyn mamy kilka. Że łatwiej się dostać, bo przyjmują mnóstwo osób, że nie ma przedmiotów ścisłych i jest bez wątpienia zajmujący. Tego typu przykładów tak naprawdę możemy mnożyć i każdy z nich jest dość logiczny. A problem polega na tym, że zdobywamy tego rodzaju studia i nie posiadamy planów, co po ich ukończeniu robić. To jest najważniejszy kłopot.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.