Jedna z największych tajemnic naszych czasów, jaką jest zawartość damskich torebek.

Torebka damska od wieków pozostaje wielką i nierozwiązywalną tajemnicą dla chyba każdego mężczyzny. Jest niczym jaskinia która skrywa pełne tajemnic przedmioty, o których istnieniu będzie jedynie wiedzieć wtajemniczona kapłanka i będzie tej tajemnicy strzegła pilnie przed resztą domowników.
zobacz
Redaktor: Visit El Paso
Na podstawie: http://www.flickr.com
W zależności od wielkości takiej torebki i stylu właścicielki, zawartość waha się od kilkunastu elementów do nawet kilkudziesięciu. W prostej wersji można znaleźć tam jedynie najpotrzebniejsze przedmioty, czyli komplet dokumentów, telefon komórkowy, klucze do mieszkania, portfel z pieniędzmi, słoneczne okulary, jednorazowe chusteczki, balsam do rąk, błyszczyk do ust, niewielkie lustereczko, niewielki grzebyk oraz rzecz jasna para rajstop na wszelki wypadek. Bardziej wypasiona wersja zawiera dodatkowo notatnik z długopisem, miniaturową parasolkę, gumy miętowe, komplet pilniczków do paznokci i butelkę lakieru którym można będzie uzupełnić ewentualne odpryski.

Jeśli masz ochotę znaleźć materiały na ten temat, to przejdź tutaj język koreański poznań i przejrzyj inne informacje odnośnie przedstawianego zagadnienia.

Bardzo się też mogą przydać plastry opatrunkowe, zestaw nici z małą igiełką, tabletki od bólu głowy i sporo innych akcesoriów.

Inne artykuły

Każda mama poza determinacją potrzebuje również użytecznej pomocy

mama
Redaktor: iStock
Na podstawie: iStock
Wychowywanie dziecka, opiekowanie się nim, to zajęcie, jakich mało. Szkoda, iż nie rozumieją tego nasi politycy traktując matki, jako osoby, które nie mają pracy, lecz są na wiecznych wczasach. Gdyby choć jeden z nich, zwłaszcza taki, co wypowiada się na ten temat najczęściej pozostał z dzieckiem samemu przez cały dzień. W takim momencie by odkrył, o jakim temacie mowa, chociażby byłaby to jedynia ułamkowa świadomość, wstrząs, jaki szybko minął. Później zwierzałby się kumplom w Sejmie, jaka to fajna praca, a na samą myśl aż drżałyby mu ręce, które dla niepoznaki chowa w kieszeniach marynarki…


To wszystko niewiele znaczy w porównaniu do hitu ostatniego czasu, który powalił kobiety na kolana. I to niestety dosłownie, bo z powodu ciężaru, który muszą nosić. Cudem tym są damskie torby na zakupy. Ta niewinnie brzmiąca nazwa może bardzo zmylić. Nie będzie to pusta siatka, którą wypełnia się kupionymi produktami i opróżnia po przyjściu do mieszkania. Wręcz przeciwnie, to klasyczna torebka, do jakiej można jeszcze spakować mniejsze sprawunki. I tu zaczyna się zabawa. W zasadzie nie sposób wymienić zawartości takich torebek, gdyż zależnie od możliwości finansowych i momentu w życiu znajdzie się tam dokładnie to co w dowolnym sklepie w galerii handlowej.

Dziecko
Redaktor: Melissa Hillier
Na podstawie: http://www.flickr.com
Młode mamy noszą zestaw pieluch, smoczki i na przykład kupione dawno lecz nie wyjęte trampki dla niemowlaka - trampki dla niemowlaka. Młode damy będą się chwalić paczką papierosów, zużytymi biletami z kręgielni, puszką energetyka i na przykład okularami słonecznymi. Starsze niewiasty nie ustępują na krok, chowając w czeluściach pudry, szminki, stare fotografie oraz tabliczkę czekolady dla wnuka.
2019-03-08 07:23:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.