Wszystko o szkole
jeździk dla dzieci Twistcar
Na podstawie: http://twistcar.pl/

Pierwsza fura dla naszej pociechy

Tak zwane "pchacze" to pojazdy dla najmłodszych z dzieci. Na co trzeba kierować uwagę nabywając tego typu zabawkę? Dobrze aby oparcie zostało przewidziane tak, by pociecha mogła się na nim wesprzeć w czasie nauki chodzenia, w takim przypadku jeździk zmieni się w pierwszy chodzik. Takowe jeździki dzięki swoim rozlicznym funkcjom sprawiają maluchom sporo frajdy. Mogą na nich jechać, mogą je także popychać. Zabawki takowe określone są zwykle dla dzieci od 9 do 36 miesiąca życia.
Kraków
Redaktor: YougoPL
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomyśl o szkole rysunku w dawnej stolicy Polski

Kiedy dostrzeżemy, że nasz pociecha umie rysować to powinniśmy pomóc dziecku rozwijać jego zdolności. Można zapisać naszą pociechę do szkoły rysunku. Taka szkoła rysunku Kraków to miejscowość, w której jest szkoła rysunku z prawdziwego zdarzenia. W takiej szkole dziecko zacznie szlifować swój talent. Suma summarum dowie się też czy ma talent, czy powinien dzień po dniu ćwiczyć, żeby ten talent z siebie wydobyć.
zajęcia dla dzieci
Redaktor: DoDEA
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mały artysta - Występ teatralny dla dzieci oraz akademia muzyczna w Warszawie

Uczniowie w szkole mają zajęcia teatralne i z muzyki, czasem te dwa przedmioty są łączone. Ale prawda jest taka, że nie wszystkie dzieci mają ogromny dar do aktorstwa i grania na instrumencie. Mimo, to dzieci powinny brać czynny udział w tych zajęciach. Musimy pamiętać, że zajęcia teatralne dla dzieci to nie tylko odtwarzanie scenriuszów na miarę Dantego, ale co ważne wyrabianie w dziecku koordynacji psycho-ruchowej. Poza tym maluchy przez grę aktorską pobudzają swoją wyobraźnię. Tożsame zajęcia mają w repertuarze Warszawskie szkoły teatralne.
Trampolina dla dzieci
Redaktor: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zabawa najmłodszych wywołuje też przyjemność rodzicielom.

Rodzice pragną zaspokoić każde potrzeby swoich ukochanych dzieci. Nie tylko dostarczają im radości, ale również dbają o ich bezpieczeństwo. Trampoliny ogrodowe na dobre są w naszych ogrodach, stając się jedną z ukochanych zabaw nie tylko smyków, niemniej jednak często także starszego rodzeństwa i całej rodziny.
nauka
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

Studia podyplomowe - czy studiować podyplomowo?

Jest takie powiedzenie, że ludzie się uczą do końca życia. I powiedzenie to jest prawdziwe, gdyż jeśli się chce osiągnąć sukces w życiu zawodowym nie można się ograniczać jedynie do tego, co się zdobyło w szkole czy na studiach. Każde nowe zajęcie to możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności i jeżeli ktoś będzie miał tylko ochotę, to może sporo skorzystać w takich sytuacjach.
studia
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

Skomplikowany wybór studiów

Wybór dobrej uczelni w Polsce nie jest kwestią prostą. Konkurencja pomiędzy uczelniami bądź cenione nazwiska wśród wykładowców składają się na obraz edukacyjnego gąszczu, z którego bardzo ciężko odnaleźć wyjście. W natłoku szkół zajmujących się edukacją studentów łatwo się pogubić, a co za tym idzie dokonać złego wyboru.
dziecko
Redaktor: Future PR
Na podstawie: Future PR

Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając zajęcia pozalekcyjne dla dziecka?

Na stronach internetowych, w lokalnych periodykach, czy też w rozgłośniach radiowych coraz częściej można znaleźć anonse biznesów trudniących się przeprowadzaniem rozmaitych fakultatywnych zajęć dla dzieciaków.
urodziny
Redaktor: Barney Moss
Na podstawie: http://www.flickr.com

Idealny wypoczynek dla najmłodszych

Kiedy uświadamiamy sobie, że mamy tylko kilkanaście dni na urlop a nasze dzieci mają aż dwa miesiące wolnego zaczynamy rozmyślać, jak zagospodarować czas, by dzieci się nie nudziły.
uśmiechnięte dziecko
Redaktor: Uthsab Chakma
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym jest integracja sensoryczna? Jakimi metodami się ją prowadzi?

Terapia integracji sensorycznej przyjmuje postać ściśle określonej zabawy, w której mały człowiek z przyjemnością uczestniczy i wie, iż może wpływać na zajęcia wspólnie z terapeutą. Podczas tego typu zajęć nie naucza się najmłodszych konkretnych umiejętności, główny cel terapii skupia się na poprawieniu integracji między zmysłami układu nerwowego. Dzięki tej metodzie terapeuta może stymulować zmysły dziecka, jak i usprawnić tego typu sfery, jak motoryka duża lub koordynacja wzrokowo-ruchowa.
śpiące niemowlę
Redaktor: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Wybrane akcesoria dla małych dzieci możemy przekazać rodzinie, którzy dopiero co zostali rodzicami

Przyjście na świat długo oczekiwanego syna wprawia w uniesienie całą familię: od prababć zaczynając, a na najmłodszych kuzynkach kończąc. Każdy stara się podarować prezent, a nim najczęściej stają się zabawki. Natomiast kobiety wprost kochają kupować małe ubranka, czyli śpioszki albo kurteczki. Gdy ten początkowy entuzjazm nieco zmniejszy się, wtedy nadchodzi czas na trzeźwe myślenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.