Wszystko o szkole
psycholog
Na podstawie: flickr.com

Znaczenie mowy w życiu człowieka

Homo sapiens jest istotą wyjątkową w naturze. Kilka cech ludzkiego gatunku może o tym świadczyć, między innymi: wyprostowana postawa, stosowanie przyrządów, ale najbardziej unikalną cechą człowieka jest mowa - niezmiernie skomplikowany system symboli i zasad służących komunikacji, wymianie informacji czy przekazywaniu emocji. Nie jest to system jednolity, każda grupa etniczna ma swój system zasad, a czasem i znaków.
szkoła
Redaktor: Laurie Sullivan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najodpowiedniejsze sposoby edukacji dorosłych

Obecnie edukacja nie stanowi domeny ludzi młodych. Jednym z początkowych kroków nauki jest liceum. Edukacja w takiej szkole umożliwia rozpoczęcie studiów, co oczywiście bywa szczególnie użyteczne przy poszukiwaniu zatrudnienia.
tłumaczenie
Redaktor: _ Kripptic
Na podstawie: http://www.flickr.com

Studiowanie języka sprawdzonym rozwiązaniem na znalezienie pracy

Wybór dobrych studiów to w naszych trudnych czasach nieproste zadanie. Trzeba wziąć pod uwagę popyt na pewne profesje na rynku pracy, tak by następnie móc liczyć na dochodową posadę. Jak się bowiem okazuje ukończenie wyższej szkoły nie jest już okazją do zrobienia kariery.
komunia
Redaktor: John Ragai
Na podstawie: http://www.flickr.com

Alby na komunię dla chłopców oraz dziewczynek - gdzie można je kupić?

Komunia jest niesłychanie ważnym wydarzeniem dla każdego dziecka. Nieodzownym strojem komunijnym są naturalnie stylowe i ładne alby komunijne. Dziś dobór ubioru na komunię jest istotnie szeroki, alby komunijne są dostępne dla chłopców oraz dziewczynek w wielu różnorodnych wzorach i modelach. Najłatwiej odszukać alby komunijne poprzez Sieć.
studenci po skończonych studiach

Korepetycje z polskiego online

Analizując mnogość propozycji korepetycji można się pogubić. Dylemat z tym, jakie korepetycje z polskiego wybrać dla swojego dziecka można rozwiązać natychmiast. Udzielający dodatkowych lekcji ochoczo docierają do mieszkań, by tam w przyjemnej atmosferze nauczać. W zależności od wymaganego poziomu kształcenia można wyszukać różne propozycje, zróżnicowane również pod względem ceny za godzinę lekcji. Interesującym wyjściem może być także program nauczania język polski online, znany wśród uczniów różnych szkół.
Dziecko na drzewie
Redaktor: Benedict Seah
Na podstawie: http://www.flickr.com

Współpraca oraz dialog dzieci z różnych krajów

Szkoła dialogu jest placówką, w której poza realizowaniem programu narzuconego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej prowadzący zajęcia pragną szerzyć szacunek i tolerancję wśród uczniów względem innych narodów oraz innych wyznań.
dziecko
Redaktor: Steve C
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób skutecznie edukować sześcioletnie dziecko?

Sześciolatek to w dalszym ciągu mały szkrab - i fajnie, na dorosłość przyjdzie czas. Jednakże owy wiek niejako jest już takim czasem, w którym jego rodzice podejmują szalenie istotne decyzje, które później będą mieć niebagatelne znaczenie. Głównie rozchodzi się o edukację, powiększanie jego możliwości intelektualnych.
długopis
Redaktor: Alan Kleina Mendes
Na podstawie: http://www.flickr.com

Artykuły piśmiennicze w pracy i w domu

Końcówka lata jest czasem kiedy często rodzice oglądają każdą złotówkę z każdej strony. Koszty niestety rosną niczym lawina - dopiero co zapłacili za wymarzone wakacje w okolicach zamków krzyżackich bądź wylegiwanie się nad morzem, a już muszą zapłacić za elementarz i artykuły szkolne. Szukają zatem jak najbardziej korzystnych ofert - nie koniecznie detalicznych - w końcu posiadając trojkę pociech ilość zeszytów zużywanych w przeciągu roku jest istotnie hurtowa.
nauka
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

Język niemiecki a skuteczna oraz systematyczna nauka

Każdy z nas jest świadomy tego, jakie metody uczenia się języków obcych są dla nas właściwe. Mnogość znanych na rynku technik i ogólna dostępność pomocy naukowych w znacznym stopniu sprzyja wyszukaniu tej właściwej dla nas drogi. Biorąc pod uwagę naukę języka obcego, takiego jak niemiecki indywidualnie jest najkorzystniej, o czym zdążyło przekonać się już wielu. Niedrogie propozycje wyszukać można bez problemu także w internecie.
Podróże z dzieckiem
Redaktor: FuturePR
Na podstawie: FuturePR

5 aspektów właściwego ojcostwa

Niemal każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Kiedy jesteście młodymi rodzicami i akurat szukacie swojego mieszkania w wielkim mieście, zdecydowanie powinniście przeczytać ten artykuł. Umieszczamy w nim mnóstwo wskazówek oraz porad, na co warto zwracać uwagę. Przede wszystkim bardzo ważną rzeczą jest infrastruktura w pobliżu bloku, w którym planujecie kupić mieszkanie. Sprawdźcie dokładnie, czy w pobliżu znajduje się jakiś ogród. Bliskość takiego miejsca na pewno doceni każdy z was.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.