Wszystko o szkole
edukacja
Redaktor: iStockphoto.com
Na podstawie: iStockphoto.com

Czy nauka nie jest najistotniejsze

Co jesr dla nas najważniejsze w naszym życiu? Na pewno kilka wartości, jak rodzina, zabawa, edukacja i miłość. Powinniśmy wpadać dziecku najlepsze wzorce w tym zakresie. Rodzina jest najważniejsza i tylko jedna, najważniejsza, rodzina jest ostoją na złe czasy, zabawa to rozwój, to radość życia, edukacja nas kreuje i pobudza do myślenia, kształtuje nas jako przyszłego człowieka, miłość to wyróżnienie.
pokój dziecka
Redaktor: Feretti
Na podstawie: Feretti

W jaki sposób przekonać dziecko do porządkowania swoich rzeczy

Robienie porządków, och te obowiązkowe sprzątanie, powtarzałeś od małego, gdy rodzice mówili, że masz sprzątać pokój. No i porządkowałeś, na pól gwizdka, co prawda, ale robiłeś, co twoje, jak mężczyzna, który nie miga się od pewnych postanowień. Po latach doceniasz trud włożony w takie wychowanie… A może jednak nie?
szkoła

Które rzeczy zamówić dla ucznia do szkoły

Gdybyśmy powrócili w krainie lat dziecięcych, dokąd byśmy od razu się udali? Do domu rodzinnego, w którym od dawna nie mieszkamy, do babci, która już dawno nie żyje czy do starych kumpli, których nie widzieliśmy od lat? Jest sporo opcji, na pewno nie poprzestalibyśmy na jednej z nich, przecież można by wszystko zrobić na raz, można by w jeden dzień odwiedzić te wszystkie miejsca.
szkoła
Redaktor: daryl_mitchell
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób przyszykować dziecko do szkoły

Bycie rodzicem to dla wielu spełnienie najskrytszych. Wielu wielu przyszłych rodziców zastanawia się, planuje i wymyśla imię, tworzy scenariusze dla swojego dziecka, wszystko to z miłości. A później nadchodzi czas rozwiązania, następnie rzeczywistość, która wychowanie dziecka uzależnia od czasu i pieniędzy.
Zajęcia z dojazdem lektora
Redaktor: Moose
Na podstawie: http://www.moose.pl

Kurs angielskiego, niemieckiego bądź włoskiego

Kursy językowe Moose gwarantują miłą oraz solidną naukę dowolnego języka obcego. Nasza szeroka oferta kursów zawiera kursy dla osób prywatnych, firm oraz instytucji.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.