Wszystko o szkole
Dziecko na drzewie
Redaktor: Benedict Seah
Na podstawie: http://www.flickr.com

Współpraca oraz dialog dzieci z różnych krajów

Szkoła dialogu jest placówką, w której poza realizowaniem programu narzuconego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej prowadzący zajęcia pragną szerzyć szacunek i tolerancję wśród uczniów względem innych narodów oraz innych wyznań.
dziecko
Redaktor: Steve C
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób skutecznie i przyjemnie edukować sześcioletnie dziecko?

Sześciolatek to w dalszym ciągu małe dziecko - i dobrze, na dorosłość przyjdzie czas. Jednak owy wiek tak jakby jest już czasem, w którym to jego rodzice podejmują wielce znaczące decyzje, które potem będą miały niebagatelne znaczenie. Głównie rozchodzi się o naukę, powiększanie jego zdolności intelektualnych.
długopis
Redaktor: Alan Kleina Mendes
Na podstawie: http://www.flickr.com

Artykuły piśmiennicze w pracy i w domu

Końcówka lata jest okresem gdy wielu rodziców ogląda wszelką złotówczynę z obydwu stron. Koszta niestety rosną jak lawina - dopiero co uiścili opłatę za wymarzony wypoczynek w pobliżu fortec krzyżackich lub wylegiwanie się na plaży, a już trzeba zapłacić za książki i przybory papiernicze. Szukają więc jak najkorzystniejszych ofert - nie zawżdy detalicznych - w końcu przy trójce dzieciaczków ilość piór eksploatowanych w przeciągu roku jest na pewno hurtowa.
nauka
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

Język niemiecki a skuteczna oraz systematyczna nauka

Każdy z nas orientuje się w tym, jakie sposoby uczenia się języków obcych są dla nas najlepsze. Mnogość popularnych na rynku technik i ogólna dostępność pomocy naukowych w ogromnym stopniu sprzyja wyszukaniu tej odpowiedniej dla nas drogi. Kiedy chodzi o naukę języka obcego, takiego jak niemiecki indywidualnie jest najkorzystniej, o czym zdążyło przekonać się już wielu. Korzystne cenowo oferty znaleźć można bez problemu także w sieci.
Podróże z dzieckiem
Redaktor: FuturePR
Na podstawie: FuturePR

5 aspektów właściwego ojcostwa

Bez wątpliwości każdy rodzic chce dla swojego dzieciaczka jak najlepiej. Jeśli jesteście młodymi rodzicami i aktualnie szukacie nowego mieszkania w wielkim mieście, zdecydowanie powinniście przeczytać ten artykuł. Zamieszczamy w nim sporo wskazówek oraz porad, na co dobrze zwracać uwagę. Na pewno bardzo istotną rzeczą jest infrastruktura w pobliżu bloku, w którym chcielibyście kupić mieszkanie. Sprawdźcie dokładnie, czy w pobliżu znajduje się jakiś ogród. Bliskość takiego miejsca bez wątpienia doceni każdy rodzic.
edukacja
Redaktor: iStockphoto.com
Na podstawie: iStockphoto.com

Czy nauka nie jest najistotniejsze

Co jesr dla nas najważniejsze w naszym życiu? Na pewno kilka wartości, jak rodzina, zabawa, edukacja i miłość. Powinniśmy wpadać dziecku najlepsze wzorce w tym zakresie. Rodzina jest najważniejsza i tylko jedna, najważniejsza, rodzina jest ostoją na złe czasy, zabawa to rozwój, to radość życia, edukacja nas kreuje i pobudza do myślenia, kształtuje nas jako przyszłego człowieka, miłość to wyróżnienie.
pokój dziecka
Redaktor: Feretti
Na podstawie: Feretti

W jaki sposób przekonać dziecko do porządkowania swoich rzeczy

Robienie porządków, och te obligatoryjne sprzątanie, mówiłeś od najmłodszych lat, gdy rodzice mówili, że masz sprzątać pokój. No i sprzątałeś, na odczepnego, co prawda, ale sprzątałeś mimo wszystko, jak mężczyzna, który nie miga się od pewnych ustaleń. Po latach doceniasz trud włożony w takie wychowanie… A może nie?
szkoła

Które rzeczy zamówić dla ucznia do szkoły

Gdybyśmy znów znaleźli się w krainie dzieciństwa, dokąd byśmy od razu się udali? Do domu rodzinnego, w którym nie mieszkamy już od dawna, do nieżyjącej już od dawna babci czy do starych kumpli, których nie widzieliśmy od lat? Opcji jest sporo, na pewno nie poprzestalibyśmy na jednej z nich, przecież można by zrobić to wszystko naraz, można by w jeden dzień powrócić w te wszystkie miejsca.
szkoła
Redaktor: daryl_mitchell
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób przyszykować dziecko do szkoły

Posiadanie dziecka to dla wielu ludzi spełnienie marzeń. Wielu młodych rodziców marzy, planuje i wymyśla imię, stwarza scenariusze dla swojego dziecka, wszystko to z miłości. A później nadchodzi dzień porodu, następnie rzeczywistość, która wychowanie dziecka uzależnia od czasu i pieniędzy.
Zajęcia z dojazdem lektora
Redaktor: Moose
Na podstawie: http://www.moose.pl

Kurs angielskiego, niemieckiego bądź włoskiego

Szkoła języków obcych Moose gwarantuje sprawną oraz pewną naukę każdego języka obcego. Nasza duża oferta kursów i szkoleń zawiera kursy indywidualne, przedsiębiorstw oraz instytucji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.