Wszystko o szkole
edukacja
Redaktor: iStockphoto.com
Na podstawie: iStockphoto.com

Czy nauka nie jest najistotniejsze

Co jesr dla nas najważniejsze w naszym życiu? Na pewno kilka wartości, jak rodzina, zabawa, edukacja i miłość. Powinniśmy wpadać dziecku najlepsze wzorce w tym zakresie. Rodzina jest najważniejsza i tylko jedna, najważniejsza, rodzina jest ostoją na złe czasy, zabawa to rozwój, to radość życia, edukacja nas kreuje i pobudza do myślenia, kształtuje nas jako przyszłego człowieka, miłość to wyróżnienie.
pokój dziecka
Redaktor: Feretti
Na podstawie: Feretti

W jaki sposób przekonać dziecko do porządkowania swoich rzeczy

Porządki, och te obligatoryjne sprzątanie, mawiałeś od najmłodszych lat, gdy rodzice mówili, że masz sprzątać pokój. No i porządkowałeś, na pól gwizdka, co prawda, ale czyniłeś swoją powinność, jak prawdziwy facet, który nie ucieka od pewnych postanowień. Po latach docenisz trud włożony w takie wychowanie… A może nie?
szkoła

Które rzeczy zamówić dla ucznia do szkoły

Gdybyśmy powrócili w krainie lat dziecięcych, dokąd byśmy od razu się udali? Do domu rodzinnego, w którym od dawna nie mieszkamy, do babci, która już dawno nie żyje czy do starych kumpli, których nie widzieliśmy od lat? Jest sporo opcji, na pewno nie poprzestalibyśmy na jednej z nich, przecież można by wszystko zrobić na raz, można by w jeden dzień odwiedzić te wszystkie miejsca.
szkoła
Redaktor: daryl_mitchell
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób przyszykować dziecko do szkoły

Posiadanie dziecka to dla wielu ludzi spełnienie marzeń. Wielu młodych rodziców marzy, planuje i wymyśla imię, stwarza scenariusze dla swojego dziecka, wszystko to z miłości. A później nadchodzi dzień porodu, następnie rzeczywistość, która wychowanie dziecka uzależnia od czasu i pieniędzy.
Zajęcia z dojazdem lektora
Redaktor: Moose
Na podstawie: http://www.moose.pl

Kurs angielskiego, niemieckiego bądź włoskiego

Szkoła języków obcych Moose gwarantuje sprawną oraz pewną naukę każdego języka obcego. Nasza duża oferta kursów i szkoleń zawiera kursy indywidualne, przedsiębiorstw oraz instytucji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.