Poradnik przyszłej panny młodej
zespół weselny na pierwszy taniec
Redaktor: desbyrnephotos
Na podstawie: http://www.flickr.com

co należy mieć na uwadze urządzając wesele?

W polskiej tradycji urządzanie wesela jest praktycznie niezbędnym elementem celebrowania zawarcia małżeństwa. Wesela mogą być mniejsze lub większe zależnie od chęci i finansów. Na chwilę obecną coraz więcej par decyduje o zorganizowaniu wesela wyłącznie dla grona najbliższych osób. Takie rozwiązanie wiąże się bez wątpienia z niższymi kosztami niż w sytuacji wielkiego wesela. Koszty są natomiast tworzone praktycznie przez każdy element imprezy.
Dekoracje sali weselnej
Redaktor: Agence Tophos
Na podstawie: http://www.flickr.com

O jakie ozdoby trzeba zatroszczyć się w czasie wesela?


Tradycyjne wesela są znane z doskonałej zabawy w gronie bliskich osób. Najczęściej są to dość drobiazgowo przygotowane wydarzenia, jakich organizację zaczyna się nawet dwa lata przed terminem. Oblężenie sal weselnych jest tak znaczące, że niekiedy trzeba czekać jeszcze dłużej.
wesele, ślub, młoda para
Redaktor: John Hope
Na podstawie: http://www.flickr.com

Życie bez rozrywki stałoby się nudne i jałowe. Najbardziej istotne to odnaleźć czas na rozrywkę i pracę. Można to pogodzić

Jakie byłoby egzystowanie pozbawione radości? Nudne, płytkie i bezsensowne. Nawet, kiedy jesteśmy pracoholikami i preferujemy długo pracować, to mimo to nie odmówimy sobie momentu relaksu w ciągu zabawy. Już od dziecka przecież jesteśmy do tego stworzeni, co więcej, poprzez zabawę najwięcej przyswajamy nauki. Kiedy dorośniemy to już ta zabawa jest inna, na ogół zakrapiana alkoholem, więc nie posiada za dużo walorów edukacyjnych, natomiast jest nieodzowna w typowym funkcjonowaniu.
obrączka

Już dzisiaj poszukaj najpiękniejszego hostelu na przyjęcie ślubne pod Wrocławiem

Obecnie salę weselną powinno się rezerwować ze sporym wyprzedzeniem, gdyż jest mnóstwo zainteresowanych ludzi. Zazwyczaj młodzi ludzie stawiają na wynajęcie nastrojowego lokalu na około 100 gości. Coraz częściej się zdarza, iż wesela aranżowane są przez speców, jacy mają olbrzymią świadomość na ten temat.
Fotografia ślubna
Redaktor: Kevin Law
Na podstawie: http://www.flickr.com

Projekty na kreacyjną oraz niepowtarzalną sesje ślubną

Zdjęcia ślubne to nadzwyczajna pamiątka z Dnia Ślubu, do jakiej można wracać przez sporo następnych lat. Chociaż odkrycie kreacyjnego pomysłu na sesję ślubną nie zawsze jest łatwe.
Goście na weselu
Redaktor: F. D. Richards
Na podstawie: http://www.flickr.com

Misja „Planujemy uroczystości weselne"

Planowanie wesela zaczyna się tuż po zarezerwowaniu terminu ślubu, a nieraz - terminu na sali weselnej. W jaki sposób krok po kroku zaplanować ten najważniejszy dzień? Wesele to znaczna inwestycja, zarówno pieniężna, jak i czasowa. Razem ze ślubem jest to jedno z największych wydarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Warto więc poświęcić przygotowaniom należycie wiele uwagi, ażeby wesele, tak samo jak także ślub, odbyło się bez komplikacji i zgodnie z naszymi przewidywaniami.
bankiet
Redaktor: AmCham Poland Kraków Branch
Na podstawie: http://www.flickr.com

W którym lokalu rekomendowane jest zorganizować wesele?

Przygotowywanie każdego przyjęcia wymaga tego, aby za każdym razem precyzyjnie obmyślić, czy na pewno wszystko, co pozostaje znaczące jest zrobione. Oczywiście, najważniejsze jest odnalezienie stosownego miejsca. Punktu, w którym będzie sposobność całkowicie wszystko załatwić i nie bać się, że ktokolwiek będzie czuć się niedobrze. Kolejno również ważne jest to, żeby ustalić, ile my jesteśmy w stanie wykonać, a na ile będziemy potrzebować wsparcia z zewnątrz.
Papierowe dekoracje ślubne i weselne
Redaktor: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl

W jakim miejscu urządzić wesele?

Urządzanie imprez rodzinnych w mieszkaniu powoli wychodzi już z mody. Teraz ludzie nie mają ochoty ani energii na zorganizowanie chrztu lub Komunii Świętej u siebie i wolą przekazać to doświadczonej agencji, która profesjonalnie podejdzie do sprawy. Powstało wiele świetnie wyposażonych ośrodków, które stale wzbogacają swoją ofertę. Jest dobry pomysł na biznes, zwłaszcza w naszych trudnych czasach.
obrączki z białego złota
Redaktor: www.PocztaKartkowa.pl

Obrączki z białego złota, a tanie obrączki do ślubu - a więc, "drożyzna" kontra "taniocha"

Żenisz się, lub wychodzisz za mąż? Zastanów się zawczasu nad problemem w związku z obrączkami na ślub! W naszym artykule przybliżymy Tobie alternatywy droższe - takie jak choćby białe złoto - a także te tańsze, które to wcale nie są zmuszone być gorsze, czy mniej ładne!
Pani młoda z druhnami
Redaktor: Rahul de Cunha
Na podstawie: http://www.flickr.com

Taki moment zdarza się wyłącznie raz, dbaj o najpiękniejszą oprawę swojego ślubu

Ślub jest naprawdę wyjątkową okolicznością, a to oznacza, że trzeba właściwie uczcić ten moment oraz zadbać o jej doskonałą oprawę. Rodzimą tradycją jest urządzanie eleganckich wesel, w czasie których nowożeńcy wraz z rodziną i przyjaciółmi świętują przysięgę małżeńską. Chociaż obecne wesela znacząco różnią się od tych urządzanych jeszcze przed kilkunastu laty, w każdym wypadku narzeczonym zależy na zadbaniu o wszelkie szczegóły.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.