Bluszczowa rewolucja w garnkach i na talerzach
kieliszek
Redaktor: Anka Albrecht
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak dopasowywać szkło do rodzaju napoju? O czym powinniśmy wiedzieć?

Wielu z nas posiada różne szklanki czy kieliszki. Czy bez wątpliwości jesteśmy świadomi, jaki rodzaj trunku, w jakim typie szkła należy podawać?
wrocławskie krasnale
Redaktor: falkowata
Na podstawie: http://www.flickr.com

Udaj się na weekend do Wrocławia i skonsumuj lunch w znanej restauracji!

Nie posiadasz planów na koniec tygodnia? Już dziś zastanów się w które miejsce chciałbyś wyjechać, tak aby odpocząć od powszednich obowiązków oraz stresu. Nie ulega wątpliwości, że propozycji jest mnóstwo, jednakże najpierw powinieneś się zastanowić czy pragniesz odwiedzić większe miasto, średniej wielkości miasteczko czy malutką wieś.
kuchnia
Redaktor: Christine Storch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Które detale wyposażenia trzeba zakupić do kuchni?

Uniwersalnie wiadomo, że przygotowywanie posiłków to trudne zadanie, z którym każdego dnia jesteśmy zobowiązani się mierzyć. Człowiek jest bowiem istotą, jaka do prawidłowego funkcjonowania w otaczających ją okolicznościach potrzebuje dostarczenia niezbędnej ilości składników odżywczych. Dla wielu z nas szeroko pojmowana gastronomia stanowi także obiekt zainteresowania, czego wynikiem są wyrafinowane dania, zdobywające uznanie nawet pośród w najwyższym stopniu wybrednych. Trzeba w tym miejscu jednakże potwierdzić, że aby nasze zdolności kucharskie mogły się wyraźnie rozwijać, musimy koniecznie zatroszczyć się o dobre wyposażenie naszej kuchni.
restauracja
Redaktor: Guillaume Speurt
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dobrej jakość sprzęt gastronomiczny oraz akcesoria pomogą w prowadzeniu restauracji. Jak kupować akcesoria gastronomiczne?

Każda restauracja albo inny punkt gastronomiczny musi być odpowiednio
w odpowiedni sposób wyposażony. Tak samo w internecie jak również w specjalnych sklepach gastronomicznych można zakupić wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria. Odpowiednio wyposażone pomieszczenie kuchenne to bardziej komfortowa praca i szybsze wykonywanie obowiązków. W przypadku pomieszczeń gastronomicznych bardzo istotne jest utrzymanie wszystkich akcesoriów w czystości tudzież odkażanie.
praca
Redaktor: DATA Uruguay
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób ciekawie potoczyć własną ścieżkę kariery?

Uniwersalnie wiadomo, że zdobywanie przez nas wysokich dochodów finansowych jest przez nas wyjątkowo pożądane. To ile zarabiamy, ma bowiem niejednokrotnie wpływ na stan naszego życia. Z uwagi na taki stan spraw czynimy z naszej strony okazałe wysiłki, aby posiadać jak najlepiej opłacane miejsce zatrudnienia. Zrealizowane tymczasem tego założenia w praktyce nie jest pomimo tego łatwe. Nasze starania o uzyskanie opłacalnej posady jesteśmy zobowiązani bowiem zainicjować już od najmłodszych lat poprzez solidną naukę.
kawiarnia
Redaktor: Segafredo Zanetti
Na podstawie: Segafredo Zanetti

Bary na wrocławskim Rynku - które z nich trzeba odwiedzić

Każda osoba, która miała okazję być stolicy Dolnego Śląska i była na wrocławskim Rynku doskonale wie, że to naprawdę fajne miejsce. Ogólnie polskie miasta posiadają świetne rynki, na których ciągle się coś wydarza. Dobrze, więc wziąć pod uwagę to, żeby podjechać na rynek każdego większego miasta, w którym się znajdziemy, bo na 100% się nie zawiedziemy. Jeśli chcielibyśmy wybrać się na piwo, to można pójść do bar Wrocław rynek jest miejscem, w którym jest faktycznie sporo świetnych barów.
wino
Redaktor: Council of Presidents
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wino – dawka przydatnych danych

Polska nie jest krajem, który kojarzy się z produkcją wysokiej jakości wina. Zazwyczaj jeżeli myślimy o polskim winie, mamy na myśli słabiej jakości wina , które wytwarza się z owoców, a zwłaszcza wina z jabłek. Bardzo mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że od XI wieku Polska była krajem o dość dużych tradycjach produkcji wina. Na chwilę obecną te winiarskie tradycje staramy się odnowić.
wesele
Na podstawie: foter.com

Czym musimy się kierować decydując się na salę na swe idealnewesele?

Po pierwsze powinniśmy określić ilość weselników. Zakres poszukiwań jest inny, jeśli projektujemy wesele na 50 osób a 150 osób. Sal na wielką liczbę osób jest o wiele mniej i należy pamiętać, że na ogół w owych miejscach terminy są rezerwowane z dużym wyprzedzeniem. Zwłaszcza jeżeli Parze Młodej także zależy na tym, by tańce odbywały się na tej samej sali, ażeby wszyscy uczestnicy byli umieszczeni w jednym wnętrzu itp.
kelner
Redaktor: Alan Light
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciuchy dla gastronomii - sprawdź w co możesz ubrać swoich pracowników

Jest wiele zawodów, w których bardzo istotne są ubrania. Bez odpowiedniego stroju nie możemy rozpocząć pracy. Bardzo często to wymogi bezpieczeństwa na stanowisku pracy prowadzą do tego, że musimy mieć odpowiedni strój. Często również ubranie jest pewnego rodzaju pomocą, która ma pozwolić na przytrzymanie pewnych rzeczy w odpowiednich kieszeniach albo szlufkach. Te dwa powody prowadzą do tego, że odzież dla gastronomii musi być odpowiednio dobrana. Po pierwsze w czasie gotowania łatwo się pobrudzić, dobrze, więc posiadać porządny fartuch.
market
Redaktor: Christophe
Na podstawie: http://www.flickr.com

Planowanie zakupów spożywczych – co dobrze jest mieć współcześnie przede wszystkim na uwadze?

Produkty spożywcze to dosyć ważny punkt w domowym budżecie zwyczajnej polskiej rodziny, przede wszystkim jeśli jest ona duża. Zadowalającej jakości pożywienie to zdecydowana podstawa, gdyż dieta oddziałuje na zdrowie człowieka. Specjaliści jednak wskazują, że co roku marnuje się faktycznie dużo jedzenia. Rzecz jasna, ma to znaczenie nie tylko etyczne, ale również ekonomiczne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.