zachowanie w ciązy
opłatki do pierwszej komunii
Redaktor: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sukienki, alby oraz dodatki komunijne dla dzieci do pierwszej komunii

Bezsprzecznie pierwsza komunia dziecka jest bardzo istotnym wydarzeniem - nie tylko dla dziecka, ale również dla jego rodziców. Wydarzenie to jest niezmiernie uroczyste i ma nadzwyczaj istotne znaczenie, dlatego w tym dniu wszystko musi udać się wybornie.
pluszaki
Redaktor: Christina Kessler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wybierać podarunek dla dziecka, żeby okazał się naprawdę udany?

Wydaje się, że zrobienie prezentu dla dziecka nie stanowi aktualnie problemu, jednak w rzeczywistości nie zawsze łatwo jest wybrać coś, co naprawdę zachwyci malucha. Z jednej strony dzieci uwielbiają nowe zabawki, z drugiej jednak wiele z nich w szybkim tempie się im nudzi. Jak zatem wybierać prezent dla dziecka, żeby okazał się naprawdę udany? Oczywiście najlepiej brać pod uwagę takie zabawki, które na dłużej przykują uwagę malucha, gdyż pozwolą na zabawę w ciekawych miejscach i w rozmaity sposób.
noworodek
Redaktor: Felipe Fernandes
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomocne wskazówki w pielęgnacji dziecka, czyli wybór dodatków dla dziecka.

Z reguły przyszli opiekunowie stają przed wyborem wyprawki dla maluszka. Świat jednak idzie do przodu jest wiele nowych, praktycznych przedmiotów. Zdecydować się na nie czy może ulec tradycyjnym dodatkom? Na różnych stronach internetowych możemy znaleźć mnóstwo wskazówek dotyczących urządzeń, drobiazgów czy wyprawek dla noworodka. Czy w wyprawce powinny się pojawić pieluszki tetrowe czy jednokrotnego użytku?
opiekunka do dzieci
Redaktor: Miejsca Dzieci
Na podstawie: Miejsca Dzieci

wynajęcie piastunki w mieście Wrocław

Dla każdej matki nadchodzi taki czas, gdy po urlopie wychowawczym powinna wracać do pracy. Wtenczas rodziciele winni podjąć decyzję komu powierzyć troskę nad swoim maluchem. Instytucja babci nie zawsze wchodzi w grę, ponieważ babcie częstokroć same również pracują. Stosownym sposobem jest zatrudnienie opiekunki Wrocław.
pieluszki wielorazowe
Redaktor: GoGreen Telas
Na podstawie: http://www.flickr.com

Należy nabywać pieluszki ekologiczne jednorazowe

Pieluszki bambusowe będą bezpieczne dla wrażliwej skóry maleństwa. Zawsze chcemy dla naszego potomstwa tego co najlepsze, więc nie może być dla nikogo zaskoczeniem to, że sprawdzamy skład przeróżnych kosmetyków oraz wybieramy ten, który będzie dla niego najlepszy. Dlatego właśnie tak ważne będzie to, żeby popatrzeć co mają możliwość nam zaproponować pieluszki bambusowe.
niemowlę
Redaktor: Trevor Leyenhorst
Na podstawie: http://www.flickr.com

Korzyści z karmienia naturalnego

Od jakiegoś czasu zapanowała moda na tak zwany „powrót do natury”. Trend ten wyraźnie widoczny jest również jeśli chodzi o młodych rodziców. Młode matki coraz częściej decydują się karmić naturalnie swoje potomstwo co niezmiernie cieszy pediatrów i położne, bo korzyści z karmienia piersią oseska są niezmierne!
dziecko z mamą
Redaktor: Katie Lips
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jedna z największych tajemnic naszych czasów, jaką jest zawartość damskich torebek.

Torebka damska od dawna pozostaje niezgłębioną tajemnicą dla chyba każdego mężczyzny. Jest jak jaskinia która skrywa tajemnicze rzeczy, o istnieniu jakich wie tylko wtajemniczona kapłanka i tajemnicy tej strzeże pilnie przed resztą domowników.
akcesoria dla dziecka

Toalety publiczne na starych dworcach autobusowych i w świeżo wybudowanych obiektach użyteczności publicznej - skrótowe porównanie

Na dźwięk wyrazów toaleta publiczna niejednemu Polakowi włos jeży się na głowie. Wszystko dlatego, że tego rodzaju miejsca szczególną higieną nie grzeszą. Chyba w najbardziej opłakanym stanie pozostają toalety na dworcach autobusowych. Przyczynia się do tego najprawdopodobniej ogromny, a dodatkowo zwiększony w sezonie wyjazdowym, ruch turystów. Zresztą tego typu pomieszczenia nierzadko pamiętają jeszcze czasy Polski Ludowej, a wnętrza na generalny remont w dalszym ciągu czekają.
Kobieta w ciąży
Redaktor: baby-shower.pl
Na podstawie: baby-shower.pl

Zdrowie podczas ciąży

Zdrowy tryb życia w ciąży to zwyczajnie warunek konieczny. Ciężarne starają się zdrowo odżywiać, sprawdzają różne aktywności, wspomagają się witaminami. Jak wytrwać ciążę w zdrowiu?
Niemowlak i jego zabawki
Redaktor: Alexander Torrenegra
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trzeba zachować ważne dla nas chwile na profesjonalnych zdjęciach

Coraz częściej zauważamy fakt otrzymanie profesjonalnie przygotowanych fotografii, na których wszystko jest świetnie zrobione, przez to także znacznie znaczniejszym powodzeniem radują się różnorakiego typu sesje. Nie przestajemy już jedynie na tych ślubnych, lecz także coraz częściej zgadzamy się na sesje rodzinne, które wykonywane mogą być w studiu przy fajnej aranżacji wnętrza, jak i w terenie, jeżeli jedynie pogoda na to pozwala.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.