zachowanie w ciązy
Redaktor: Paul Schultz

Co opiekunowie potrzebują dla własnych dzieci?

Zdrowie oraz bezpieczeństwo dzieci jest niezwykle ważne, zaznaczą o tym nie tylko sami opiekunowie, ale również wytwórcy różnych artykułów. Przez to właśnie artykuły dla dzieci nim wejdą na rynek oraz będą udostępnione do zakupienia, przetrzymują najróżniejsze testy, które sprawdzają ich wytrzymałość, bo przecież wiadomo, że maluchy posiadają od czasu do czasu niesamowite pomysły.
pieluchy jednorazowe
Redaktor: Huggies®

Najistotniejsze akcesoria dla początkujących rodziców

Przyjście na świat pierwszego dziecka niewątpliwie jest bardzo wyjątkowym momentem w życiu dosłownie każdego człowieka. Najczęściej towarzyszą temu ogromne emocje, ale dobrze będzie podejść do całej tej sprawy również i w nieco chłodniejszy sposób – w końcu musimy od samego początku uczynić wszystko, co tylko jest możliwe aby dać naszemu dziecku faktycznie dobrą opiekę.
Wózek marki X-lander
Redaktor: X-lander
Na podstawie: X-lander

Kupujemy praktyczny wózek dla dziecka

Dziecięcy wózek to niezbędne wyposażenie każdych młodych rodziców, warto więc dobrze przemyśleć jego zakup i kupić taki, jaki będzie najbardziej odpowiedni. W pierwszym etapie życia dziecka najlepiej sprawdzają się głębokie wózki, w których można wygodnie położyć dziecko.
psycholog
Na podstawie: flickr.com

Znaczenie mowy w życiu człowieka

Człowiek jest istotą wyjątkową w przyrodzie. Parę cech ludzkiego gatunku może o tym świadczyć, m.in.: wyprostowana postawa, stosowanie narzędzi, ale najbardziej wyjątkową cechą człowieczą jest mowa - nadzwyczaj złożony system znaków oraz reguł służących komunikacji, wymianie informacji czy przekazywaniu emocji. Nie jest to system jednolity, każda z grup narodowościowych posiada własny system zasad, a czasami i znaków.
Mama z dzieckiem na placu zabaw
Redaktor: Travis Swan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każda mama musi zaufać swojej intuicji. Przecież natura ofiarowała nam ten dar, musimy go tylko odnaleźć w sobie

Każda mama jest świadoma tego, że jej pociecha powinna być najszczęśliwsza na świecie. Nie ma od tego wyjątku. Co to właściwie znaczy? Na poziomie życia codziennego nikt nie ma wątpliwości, że dla matki dziecko jest najważniejsze. Bardziej od męża, brata, ojca czy matki.
Śpiące dziecko
Redaktor: Donnie Ray Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niezwykłe rozwiązania z myślą o maluchach

Jeżeli przyjrzymy się aktualnie prezentowanej ofercie firmy, odnajdziemy rozwiązania dopasowane do potrzeb najmłodszych. Może się zdarzyć tak, że nadejdzie znaczący dzień, w którym dawne łóżeczko może się okazać zbyt niewielkich rozmiarów. Wtedy wybierane przez rodziców łóżka do dzieci muszą być perfekcyjnie dopasowane do kryteriów oraz wymogów najmłodszych. Niemała baza opcji do wyboru jest niesamowicie różnorodna oraz gwarantuje pełne zadowolenie z dokonywanych wyborów.
Kąpiel małego dziecka
Redaktor: Alphanova Bebe
Na podstawie: Alphanova Bebe

Co musimy mieć przygotowane dla niemowlaka

Gdy dowiadujemy się, że na świat przyjdzie nasz potomek dobrze wiemy, że musimy kupić dla niego wiele koniecznych rzeczy. Taka wyprawka dla noworodka to kosztowna sprawa. W dodatku nie zawsze kobieta, która jest w ciąży może zrobić te zakupy. Przyszli tatusiowie też nie zawsze znajdują czas, a nawet, jeśli by go znaleźli, to trudno byłoby im znaleźć to, co jest potrzebne, nawet z listą zakupów.
Mama i dziecko
Redaktor: iStock
Na podstawie: iStock

Doskonała bielizna dla przyszłych mam, jaka projektowana jest z myślą o ich oczekiwaniach

Oczywiste jest, że każda bez wyjątku świeżo upieczona matka ma powinność posiadać wszystko to, co umożliwi jej jak najbardziej optymalną troskę nad pociechą, a przy tym okaże się dla niej swobodne. W takiej mierze, na ile mama czuje się wzorcowo ze swoją osobą, tak może odczuć to jej pociecha. Ta sprawa została już dowiedziona.
Moon, modne łóżeczko do pokoju dziecka
Redaktor: Pinio
Na podstawie: Pinio

Wychowanie malucha - nie zapominajmy o umiarze

Świat dziecka powinien być niezwykły. Powinniśmy stymulować dziecko, aby nauczyło się kilku pożytecznych rzeczy: języka obcego, pływania czy gry na fortepianie. Oczywiście, wszystko zależy od wieku i tego, co chcemy dla dziecka. Nie można przesadzić i wysyłać dziecko na wszystkie możliwe aktywności. Z tego nadmiaru może nie wyniknąć nic dobrego, a więc pamiętajmy: umiar to rzecz święta.
pieluszka
Redaktor: CatEyedKP
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pieluchy wielokrotnego użytku jako produkt dla dziecka coraz popularniejszy w kraju jak i na świecie

Pieluchy wielorazowe są coraz więcej popularne również w kraju jak i na świecie. Przede wszystkim dlatego, że są zdrowe dla dziecka oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielorazowe są coraz więcej popularne również w Polsce jak i na świecie. Przeważnie dlatego, że są zdrowe dla noworodka i ekologiczne. Są uszyte z materiałów oddychających, a więc nie przegrzewają pupy dziecka.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.