zachowanie w ciązy
Genius SP-HF1255A
Redaktor: Planet PR
Na podstawie: Planet PR

Bezpieczne zakupy we Wrocławiu – o czym warto pamiętać podczas zakupów, by zapewnić sobie znakomitą jakość produktów?

Podczas zakupów dużo osób przeważnie kieruje się jedynie kwestią ceny. Jest to dosyć duży błąd, jako że tego rodzaju postępowanie doprowadza do tego, iż nabywa się produkty, których jakość nie zawsze jest odpowiednia. W jaki sposób w takim razie rozpoznać wysoką jakość? Jak zaplanować zakupy we Wrocławiu, aby mieć pewność, że ostatecznie podejmuje się właściwą decyzję? Mieszkańcy Wrocławia mają ułatwione zadanie, gdyż na tamtejszym rynku istnieje dużo sklepów, skupionych chociażby w nowoczesnych galeriach handlowych, w związku z tym zakupy są dużo szybsze i bardziej komfortowe.
Wózek marki X-lander
Redaktor: X-lander
Na podstawie: X-lander

Jak wybrać wózek dla dziecka

Wybierając wózek dla swojego malucha rodzice powinni dobrze przemyśleć, na co się zdecydować. Na przykład mogą kupić najpierw wózek w wersji głębokiej, w nim przewozić niemowlaka przez pierwszy okres życia, a później kupić wygodną, lekką spacerówkę. Mogą też kupić model uniwersalny, do jakiego można zainstalować głęboką gondolkę, a gdy dziecko podrośnie wygodne siedzenie.
Jak beziecznie wozić dzieci zimą?
Redaktor: X-lander
Na podstawie: X-lander

Jakie wózki spacerowe dla dzieci są najchętniej kupowane?

Zakup pierwszego wózka to ważna sprawa dla rodziców. Na rynku jest ich parę typów i w zależności od oczekiwań zdecydować się oni mogą na wózek z głęboką gondolą lub głęboko-spacerowy.
Matka z dzieckiem
Redaktor: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Jak właściwie przygotować się do przyjścia na świat potomka?

Nikomu nie trzeba chyba nawet wspominać o tym, jak ogromne emocje wiążą się w większości przypadków z narodzinami swojego dziecka. Jednocześnie obowiązkowo musimy wiedzieć o tym, że jest to nie tylko sama radość, ale także i istotna odpowiedzialność.
niemowlę ze smoczkiem
Redaktor: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pierwsza wyprawa maluszka

Święta lada dzień. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Ale nie dla młodej mamy. Z racji iż dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, zazwyczaj korzystają z zaproszenia na święta od kochających dziadków. Jak przygotować się z niemowlęciem do dalszej drogi?
Niemowlak
Redaktor: Trevor Leyenhorst
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wielorazowe pieluszki zawsze cieszą się zainteresowaniem

Od kilkunastu już lat rodzice mają szansę wykorzystywać z pieluszek jednorazowych, które po zdjęciu starczy wyrzucić do kosza oraz włożyć nową, co pomaga więcej czasu przeznaczyć dziecku, ponieważ nie musimy już ich przepierać czy prasować.
Niemowlak
Redaktor: Trevor Leyenhorst
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy trzeba kupić dla naszego niemowlaka?

Nadejście na świat dziecka to niewątpliwie niezmiernie wyczekiwana chwila każdego rodzica. Kiedy po długim okresie ciąży nareszcie możemy przywitać naszego potomka to niejednokrotnie promieniujemy dużą radością. Z tą chwilą musimy jednak stać się z większym natężeniem przykładni oraz rozważni, aby zapewnić naszemu dziecku adekwatne środowisko wzrostu.

Naklejki dla dzieci dopomogą przemienić ich pomieszczenie

Pokój dziecka ciągle powinien być wesoły oraz barwny. Przez to wybieramy kolorowe farby na ścianę, kolorowe meblościanki, nie mówiąc już o przedmiotach, które są dopełnieniem tej kolorowej mozaiki. Jeśli mimo wszystko chcemy w fajny sposób przemienić pomieszczenie naszego maleństwa, sprawić że na ścianach zjawią się obrazki, które będą wiązały się w całość i razem będą przydawały temu wszystkiemu jakiś sens, to możemy zobaczyć co oferują nam naklejki dla dzieci.
ciiąża
Redaktor: DAVID MONROY
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wpływ stanu błogosławionego na faceta

Powiększenie się rodziny to oczywiście poważny temat. Rodzice bardzo serio traktują tę sytuację - i bardzo dobrze – poważnie, lecz w tej stresującej sytuacji nie zaszkodzi odrobina żartu.
ciąża
Redaktor: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Sposoby na szybki powrót do formy po porodzie

Dochodzenie do siebie po porodzie może trwać około 6 tygodni. W tym czasie powinnaś być pod kontrolą lekarza czy położnej. Idealnie jest jeżeli w tym czasie twój mąż może wziąć urlop i zostać w domu by pomóc ci opiekować się waszym maluszkiem i zająć się tobą. Pomóc może także babcia oseska czy kogokolwiek z rodziny, gdyż każda pomoc w tym niełatwym czasie jest bezcenna!
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.