zachowanie w ciązy

Akcesoria pomocne podczas karmienia malucha
za pomocą butelki

Niemowlak
Redaktor: Trevor Leyenhorst
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nad mą posiadłością leciał, a nawet zaczął krążyć bocian. Mój braciszek wpadłby z pewnością w delikatną histerię, albowiem jak wszem i wobec wiadomo boćki wróżą dzieci. I trudno się dziwić, jeżeli weźmiemy pod uwagę, iż wspomniany posiada już piąteczkę. Zwłaszcza jeśli ma się właśnie powtórkę z karmienia maluszka. Nie jest to rzecz łatwa. Rodzice mają wiele do przemyśleń w powyższej sprawie.
Matka z dzieckiem
Redaktor: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Czego nie może zapomnieć kobieta ciężarna, jadąca na odział położniczy?

Już na kilka tygodni tygodnie przed planowanym porodem mamusia musi się przygotować, by nie musiała szykować się w pośpiechu. Co powinna zawierać taka spakowana torba do szpitala?
Oprócz oczywistych dokumentów takich jak: dowód osobisty, dowód ubezpieczenia czy karta ciąży, kobieta musi zabrać ze sobą komplet rzeczy przydatnych jej podczas pobytu na porodówce, oraz wyprawkę dla niemowlaczka.
modna dziewczynka
Redaktor: Travis Swan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zapoznaj się z poradami kiedy i co warto kupić dziecku

Który z rodziców nie chciałby, aby jego dorastające dziecko wyglądało ładnie? Przy ubiorze małą istotkę, a później coraz większą osóbkę popełniamy zwykle proste błędy, np. kupując sporą ilość zupełnie nieprzydatnych ubrań. Przeczytaj o tym na jakim etapie i co warto zafundować maluchowi, a czego nie robić mając do ubrania noworodka.
Redaktor: Paul Schultz

Co opiekunowie potrzebują dla swoich pociech?

Zdrowie i bezpieczeństwo maluchów jest niesamowicie istotne, wiedzą o tym nie tylko sami rodzice, lecz także wytwórcy różnorakich artykułów. Przez to właśnie artykuły dla dzieci nim trafią na rynek i będą udostępnione do kupienia, przetrzymują najróżniejsze testy, które badają ich wytrzymałość, gdyż przecież wiadomo, że maluchy mają czasem niesamowite pomysły.
pieluchy jednorazowe
Redaktor: Huggies®

Najistotniejsze akcesoria dla początkujących rodziców

Przyjście na świat pierwszego dziecka niewątpliwie jest bardzo wyjątkowym momentem w życiu dosłownie każdego człowieka. Najczęściej towarzyszą temu ogromne emocje, ale dobrze będzie podejść do całej tej sprawy również i w nieco chłodniejszy sposób – w końcu musimy od samego początku uczynić wszystko, co tylko jest możliwe aby dać naszemu dziecku faktycznie dobrą opiekę.
Wózek marki X-lander
Redaktor: X-lander
Na podstawie: X-lander

Kupujemy praktyczny wózek dla dziecka

Dziecięcy wózek to niezbędne wyposażenie każdych młodych rodziców, warto więc dobrze przemyśleć jego zakup i kupić taki, jaki będzie najbardziej odpowiedni. W pierwszym etapie życia dziecka najlepiej sprawdzają się głębokie wózki, w których można wygodnie położyć dziecko.
psycholog
Na podstawie: flickr.com

Znaczenie mowy w życiu człowieka

Homo sapiens jest istotą wyjątkową w naturze. Kilka cech ludzkiego gatunku może o tym świadczyć, między innymi: wyprostowana postawa, stosowanie przyrządów, ale najbardziej unikalną cechą człowieka jest mowa - niezmiernie skomplikowany system symboli i zasad służących komunikacji, wymianie informacji czy przekazywaniu emocji. Nie jest to system jednolity, każda grupa etniczna ma swój system zasad, a czasem i znaków.
Mama z dzieckiem na placu zabaw
Redaktor: Travis Swan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każda mama musi zaufać swojej intuicji. Przecież natura ofiarowała nam ten dar, musimy go tylko odnaleźć w sobie

Wie o tym każda mama, że jej dziecko powinno być najszczęśliwsze na świecie. Nie ma od tego wyjątku. Co to właściwie oznacza? Na poziomie życia codziennego nikt nie ma wątpliwości, że dziecko dla matki jest najważniejsze. Bardziej ważne od męża, brata, ojca czy matki.
Kąpiel małego dziecka
Redaktor: Alphanova Bebe
Na podstawie: Alphanova Bebe

Co musimy mieć przygotowane dla niemowlaka

Gdy wiemy, że niebawem urodzi się nasz potomek doskonale wiemy, że trzeba kupić dla niego wiele podstawowych rzeczy. Taka wyprawka dla noworodka to kosztowna sprawa. W dodatku nie zawsze kobieta, która jest w ciąży ma możliwość zrobienia zakupów. Przyszli tatusiowie również nie zawsze mają czas, a nawet, jeśli by go znaleźli, to trudno byłoby im wyszukać to, czego potrzeba, nawet kiedy wszystko mieliby zapisane na liście.
Mama i dziecko
Redaktor: iStock
Na podstawie: iStock

Doskonała bielizna dla przyszłych mam, jaka projektowana jest z myślą o ich oczekiwaniach

Oczywiste jest, że każda bez wyjątku świeżo upieczona matka ma powinność posiadać wszystko to, co umożliwi jej jak najbardziej optymalną troskę nad pociechą, a przy tym okaże się dla niej swobodne. W takiej mierze, na ile mama czuje się wzorcowo ze swoją osobą, tak może odczuć to jej pociecha. Ta sprawa została już dowiedziona.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.