zachowanie w ciązy
opiekunka do dzieci
Redaktor: Miejsca Dzieci
Na podstawie: Miejsca Dzieci

wynajęcie piastunki w mieście Wrocław

Dla każdej matki przychodzi taki czas, gdy po urlopie wychowawczym powinna wrócić do pracy. Wtedy rodziciele winni podjąć decyzję komu powierzyć troskę nad swym potomkiem. Instytucja babci nie zawsze wchodzi w grę, gdyż babcie częstokroć same także pracują. Stosownym podejściem jest zatrudnienie opiekunki Wrocław.
pieluszki wielorazowe
Redaktor: GoGreen Telas
Na podstawie: http://www.flickr.com

Należy nabywać pieluszki ekologiczne jednorazowe

Pieluszki bambusowe będą bezpieczne dla wrażliwej skóry maleństwa. Zawsze chcemy dla naszego potomstwa tego co najlepsze, więc nie może być dla nikogo zaskoczeniem to, że sprawdzamy skład przeróżnych kosmetyków oraz wybieramy ten, który będzie dla niego najlepszy. Dlatego właśnie tak ważne będzie to, żeby popatrzeć co mają możliwość nam zaproponować pieluszki bambusowe.
niemowlę
Redaktor: Trevor Leyenhorst
Na podstawie: http://www.flickr.com

Korzyści z karmienia naturalnego

Od jakiegoś czasu zapanowała moda na tak zwany „powrót do natury”. Trend ten wyraźnie widoczny jest również jeśli chodzi o młodych rodziców. Młode matki coraz częściej decydują się karmić naturalnie swoje potomstwo co niezmiernie cieszy pediatrów i położne, bo korzyści z karmienia piersią oseska są niezmierne!
dziecko z mamą
Redaktor: Katie Lips
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jedna z większych nierozwiązanych tajemnic, jaką jest zawartość torebek większości pań.

Torebka damska od wieków jest wielką i nierozwiązywalną tajemnicą dla większości mężczyzn. Jest niczym jaskinia która skrywa pełne tajemnic rzeczy, o istnieniu jakich będzie jedynie wiedzieć pilnująca tajemnic kapłanka i tajemnicy tej strzeże pilnie przed innymi domownikami.
akcesoria dla dziecka

Toalety publiczne na starych dworcach autobusowych i w świeżo wybudowanych obiektach użyteczności publicznej - skrótowe porównanie

Na dźwięk wyrazów toaleta publiczna niejednemu Polakowi włos jeży się na głowie. Wszystko dlatego, że tego rodzaju miejsca szczególną higieną nie grzeszą. Chyba w najbardziej opłakanym stanie pozostają toalety na dworcach autobusowych. Przyczynia się do tego najprawdopodobniej ogromny, a dodatkowo zwiększony w sezonie wyjazdowym, ruch turystów. Zresztą tego typu pomieszczenia nierzadko pamiętają jeszcze czasy Polski Ludowej, a wnętrza na generalny remont w dalszym ciągu czekają.
Kobieta w ciąży
Redaktor: baby-shower.pl
Na podstawie: baby-shower.pl

Zdrowie podczas ciąży

Zdrowy tryb życia w ciąży to zwyczajnie warunek konieczny. Ciężarne starają się zdrowo odżywiać, sprawdzają różne aktywności, wspomagają się witaminami. Jak wytrwać ciążę w zdrowiu?
Niemowlak i jego zabawki
Redaktor: Alexander Torrenegra
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trzeba zachować ważne dla nas chwile na profesjonalnych zdjęciach

Coraz częściej zauważamy fakt otrzymanie profesjonalnie przygotowanych fotografii, na których wszystko jest świetnie zrobione, przez to także znacznie znaczniejszym powodzeniem radują się różnorakiego typu sesje. Nie przestajemy już jedynie na tych ślubnych, lecz także coraz częściej zgadzamy się na sesje rodzinne, które wykonywane mogą być w studiu przy fajnej aranżacji wnętrza, jak i w terenie, jeżeli jedynie pogoda na to pozwala.
ciąża
Redaktor: DAVID MONROY
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stosowne witaminy oraz minerały dla kobiet będących w ciąży

Dostarczanie organizmowi witamin jest bardzo ważne i ma wpływ na nasze zdrowie i także samopoczucie. W szczególności kobiety w ciąży powinny niezmiernie o siebie dbać, bowiem noszą pod sercem nowe życie. To jak się odżywiasz w ciąży ma wpływ nie wyłącznie na Ciebie, lecz również na Twojego maluszka, który niebawem przyjdzie na świat. Jeśli więc brak Ci niezbędnych witamin to może to negatywnie odbić się również na zdrowiu Twojego dziecka.
oczy
Redaktor: Kyle May

Bezpieczny tryb stałego pozbycia się defektów wzroku

Wzrok to bardzo istotny i wrażliwy organ. Zabiegi laserowej korekcji wzroku są dzisiaj najbezpieczniejszym sposobem trwałego pozbycia się skaz takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność i astygmatyzm.
Niemowlę
Redaktor: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Kompletowanie wyprawki dla noworodka – co obecnie koniecznie powinno się w niej znaleźć, by rodzice byli przygotowani na przyjęcie pociechy?

Przyjęcie na świat dziecka jest zdecydowanie najważniejszym wydarzeniem w życiu każdej osoby. Opieka nad maluchem to wielkie wyzwanie i problematyczny obowiązek, dlatego warto się do niego możliwie jak najlepiej przygotować. Przede wszystkim, niezbędne jest kupienie odpowiedniej wyprawki. Co absolutnie musi się w niej znaleźć?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.