zachowanie w ciązy
śpiące niemowlę
Redaktor: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Wybrane akcesoria dla małych dzieci możemy przekazać rodzinie, którzy dopiero co zostali rodzicami

Przyjście na świat długo oczekiwanego dziecka wprawia w zachwyt całą familię: od prababć zaczynając, a na najmłodszych kuzynkach finalizując. Każdy stara się ofiarować prezent, a nim zazwyczaj stają się zabawki. Z kolei białogłowy wprost uwielbiają kupować maleńkie ubranka, czyli kaftaniki lub pelerynki. Gdy ten początkowy entuzjazm trochę zredukuje się, wtedy nadchodzi pora na trzeźwe myślenie.
dziecko - zbliżenie
Redaktor: Adam Tas
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem przyszykować się do porodu?

Z pewnością nieraz myślałaś o tym, jak będą wyglądać narodziny Twojego bąka. To naprawdę ważne wydarzenie – warto zatem włożyć nieco wysiłku w jego uplanowanie.
Noworodek
Redaktor: Felipe Fernandes
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybierać teraz znakomite leki dla niemowlaków

Wybór perfekcyjnych leków na niegroźne, lecz uporczywe choroby dzieci nie bywa zazwyczaj kwestią łatwą. Najlepszą receptą na dużo kłopotów ze zdrowiem są w stanie być pigułki bądź też rozmaitego typu maści.
finanse
Redaktor: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najniższa płaca w zakończonym roku kalendarzowym

W naszych czasach wszyscy gonią za mamoną. Nie jest prosto odnaleźć się w czasach, kiedy istotniejsze jest mieć niż być. Ale nie każdego stać na to, żeby tak wiele rzeczy kupować. Bo niestety minimalne wynagrodzenie 2015 nie napawało zbyt optymistycznie. Osoby pracujące za minimalną stawkę krajową na miesiąc mają świadomość, że ciężko jest związać koniec z końcem. Jednak lepsza jest jakakolwiek płaca aniżeli żadna.
lekarz
Redaktor: http://pixabay.com
Na podstawie: http://pixabay.com

Leczenie niepłodności – czy jest efektywne oraz jakie metody są dziś dostępne dla pacjentów?

Niektóre pary chciałyby mieć dzieci, ale niestety mimo prób, nie umieją spełnić tego marzenia. Niepłodność to poważna trudność, na szczęście obecnie dostępnych jest sporo technik leczenia niepłodności oraz badań, które umożliwiają zdiagnozowanie powodów kłopotów z poczęciem.
Kobieta z dziedzkiem
Na podstawie: pixabay.com

Ciąża i poród to jedne z najcudowniejszych chwil w życiu kobiety. Mimo niezwykle intensywnego cierpienia, pozostawienia śladu w postaci nadmiaru kilogramów każda z matek czuje się przepełniona szczęściem.

Zadowolenie z nowo narodzonego dziecka nie równa się z niczym innym. Każdą dziewczynę przepełnia niesłychane radość i nic nie jest w stanie go zaburzyć. Minimalne range ma fakt, że bałamucone są noce, a po ciąży ciągle prezentujemy się niemalże tak samo jak w trakcie jej trwania.
niemowlak
Redaktor: D. Sharon Pruitt
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kiedy podawać produkty o specjalnych właściwościach? Odżywianie maluszka a zdrowie.

Każda mama, głównie ta, która mamą jest po raz pierwszy i wszystko jest dla niej zupełnie pierwsze, chciałaby dla swego malucha jak najlepiej. Jeżeli szkrab rozwija się bardzo dobrze i wszystko jest w porządku, rzeczywistość – choć nowa i zaskakująca – może być wręcz sielankowa. Jednak gdy zaczyna się coś niedobrego dziać ze stanem zdrowia maluszka, należy reagować szybko.
ubrania
Redaktor: AnnieAnniePancake
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ubieraj się atrakcyjnie i elegancko także w ciąży!

Kobiety w ciąży muszą w pewnym momencie pomyśleć o kupnie wybornej odzieży ciążowej. Jeszcze kilkanaście lat temu, wybór odzieży ciążowej był dość ograniczony, chociaż dzisiaj jest on faktycznie mnogi. Będąc w ciąży, także wolno ubierać się modnie oraz stylowo, natomiast wydatny brzuszek nie musi być przeszkodą. W sklepach z odzieżą ciążową odszukamy wieloraki asortyment, w skład jakiego wchodzi bielizna ciążowa Warszawa, bluzki dla kobiet w ciąży, spodnie, spódnice ciążowe oraz sporo innych ubrań - atrakcyjnych, stylowych oraz nadzwyczaj gustownych.
oko
Redaktor: William Warby
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zwyrodnienie plamki żółtej - przedstawienie choroby, profilaktyki i skutecznego leczenia

Zwyrodnienie plamki żółtej to choroba, która pogarsza wzrok i ostrość widzenia, szczególnie na wprost. Osoby, które cierpią na zwyrodnienie plamki żółtej, nierzadko widzą mętny, zamazany obraz, a kolory mogą wydawać się nieznacznie wyblakłe. Ponadto pacjenci z tą chorobą, nierzadko skarżą się również na zniekształcenie obrazu bądź czarną plamę przed okiem, która zawsze pojawia się w tym samym położeniu.
kocyk dla dzieci
Redaktor: La Millou
Na podstawie: La Millou

Kocyki dla dzieci powinny być z miękkiego tworzywa

Im większy posiadamy dom, tym większe będzie niebezpieczeństwo, że nie będziemy słyszeć własnego potomstwa, jeśli się zbudzi i będzie płakało w swoim pokoju. Dlatego właśnie tak istotne okazuje się być to, żeby w naszym mieszkaniu znalazła się niania elektroniczna babyono, która jest prosta w obsłudze, mała, a równocześnie przekaże nam, co dzieje się z naszym dzieckiem. Będziemy słyszeć każdy jego ruch, a co się z tym wiąże, będziemy mogli pójść do niego wciąż, kiedy będzie płakać.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.