zabawki edukacyjne
modelarstwo

Wspaniała zabawa za zasługą modeli do składania oraz samodzielnego sterowania

Składanie modeli różnego typu zaczynając od samochodów do samolotów to doskonała zabawa zarówno dla dorosłych jak i dla młodszych użytkowników. Nieporuszające się modele z czasem nie wystarczają i zaczynamy rozmyślać o tym żeby takim modelem polatać tudzież pojeździć. Z pomocą nadchodzą sklepy dla pasjonatów modelarstwa, w których możemy zakupić latające, pływające lub jeżdżące pojazdy dla dorosłych użytkowników.
zabawki
Redaktor: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Jest takie powiedzenie, że podczas deszczu maluchy się nudzą

Często się mówi, że w czasie deszczu dzieci się nudzą, i będzie w tym dużo prawdy. Dzieciaki, jeżeli nie mają co robić, to na pewno się nudzą, a najskuteczniejszą metodą na nudę będą odpowiednie zabawki. Zabawki, jakie nie znudzą się po kwadransie dobrej zabawy, zostaną solidnie wykonane, przez co będą mogły przetrwać wiele godzin zabaw, a co najważniejsze będą bezpieczne. Dla chłopców idealne będą na przykład różnego rodzaju modele samochodów.
kostium smerfa
Redaktor: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com

Porządek z zabawkami w pokoju potomka

Jedną z ważniejszych rzeczy do zrobienia razem z tym jak ilość zabawek i innych produktów dla dziecka będzie się powiększać, jest opracowanie porządnego systemu gromadzenia tego wszystkiego. W następnej kolejności trzeba będzie także kształcić swoje dziecko w sprzątaniu tego wszystkiego, układaniu na własne miejsce.
mikołaj w przedszkolu
Na podstawie: flickr.com

Jeśli jesteś młodym pracownikiem w przedszkolu, lub masz dziecko, które uczęszcza do placówki pedagogicznej, powinieneś zaczerpnąć trochę wiedzy na temat Mikołajek.

Kiedy nadchodzi czas Bożego Narodzenia, największą wesołość z wyczekiwania i szykowania do świąt czują najmłodsze dzieciaki. W tym okresie piszą list do św. Mikołaja, mają nadzieję na wór prezentów, a ich najpoważniejszym powodem do niepokoju jest to, czy zapracowały i były grzeczne w ostatnim roku. Ważnym wydarzeniem jest Mikołaj w przedszkolu.
Przykładowa gra online
Na podstawie: gry-online.pl

Na czym polega fenomen gier na przeglądarkę?

W światku gier online coraz więcej graczy przenosi się do świata online. Dają one graczom dwie możliwości wejścia w wirtualny świat - przez samą stronę www albo też po pobraniu instalatora gry na własny dysk. Drugi z wariantów gwarantuje więcej wyborów, gierkowych „fajerwerków”, a tym samym ulubionej przygody z grą.
Pokój dziecięcy
Redaktor: Barlinek S.A.
Na podstawie: Barlinek S.A.

Meble na wagę pozytywnego rozwoju dziecka, czyli jak ważne jest odpowiednie dobieranie szafek w przedszkolach

Przedszkole ma obowiązek zapewnić małym dzieciom stosowne warunki do rozwoju. To w tym miejscu nasze dzieci rozpoczną swoje przygody ze sztuką, aktywnością fizyczną, nawiązują koleżeńskie relacje. W salkach przedszkolnych nieocenioną rolę odgrywają meble przedszkolne.
plac zabaw i przedszkole
Redaktor: Frogn kommune
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowatorskie rozwiązania stosowane przy budowie placów zabaw - zalety syntetycznych nawierzchni.

Bardzo częstym widokiem na osiedlowych placykach są niewielkie place zabaw. Duża ich część jest stawiana na kawałku trawy, która jest jednak praktyczna i bezpieczna. Ale pomimo tego ziemia jest dość twarda i przy uderzeniu z większej wysokości można sobie zrobić krzywdę, dlatego też coraz bardziej powszechne są specjalne nawierzchnie mające odpowiednie parametry jeśli chodzi o amortyzację.
naklejki
Redaktor: John Fischer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Naklejki u lekarza dopomagają pomniejszyć lęk

Dzieci przeważnie boją się tego co jest nieznane, dlatego także nie uwielbiają chodzić do lekarza, zwłaszcza jeśli okazują się niewielkie. Świetnym pomysłem, żeby oswoić je z tym miejscem, jest nagrodzenie ich za odwagę, a więc danie niewielkiej rzeczy, która sprawi, że poczują się docenione oraz zauważone.
duplo
Redaktor: dierk schaefer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zabawki dobrane do wieku dziecka

W obecnych czasach panuje błędne przeświadczenie, że im więcej zajęć dodatkowych i bardziej zajęty czas dziecka, tym większe ma ono szanse na powodzenie w dalszym życiu. Starajmy się jednak zachować rozwagę. Warto przeznaczyć dziecku czas na swobodną zabawę, która pomoże mu myśleć i marzyć po swojemu. Dla niemowląt idealne okażą się maty oraz książeczki interaktywne. Ciekawe i miłe w dotyku zaciekawią malucha na długi czas.

Sprawmy, że nasza pociecha będzie bawić się podczas robienia fotek.

Fotografowanie dzieci, jako osobna dziedzina fotografii, staje się coraz bardziej rozpowszechniona. W przypadku komercyjnej sesji noworodkowej lub dziecięcej, fotograf ma przed sobą trudne zadanie, jeżeli oczywiście pragnie, by jakość fotek była satysfakcjonująca. Robienie zdjęć dopiero co urodzonego niemowlaka albo kilkulatka bynajmniej, nie jest łatwym zadaniem , jedwabne tkaniny] i dziecięcy wdzięk nie wystarczą.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.