zabawki edukacyjne
lego
Redaktor: Brian Neudorff
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lego dobrze nadają się jako prezent urodzinowy dla naszego szkraba

Każdy w dzieciństwie marzył o klockach lego. O możliwości ich układania a potem walki czy to z wrogimi wojskami, czy też z potworami ziejącymi ogniem. Wyobraźnia przy klockach była szalenie pobudzona. Każdy miał ochotę być piratem, ale po chwili wszyscy chcieli zostać wspaniałym rycerzem. Wszystko było zależne od tego, jaką opowieść chciało się przedstawić. Dziś firma lego wzięła pod uwagę również o to, że młodsze dzieciaki również mogły dobrze bawić. Zostały zrobione klocki duplo, które są świetnym dla dzieci do pięciu lat. Taki zestaw lego duplo będzie też idealnym prezentem na urodziny.
dziecko
Redaktor: Ray Bilcliff
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wszystkie małe dzieci kochają zabawę!

Małe dzieci kochają zabawę, o tym wiedzą wszyscy dorośli. A że w obecnym czasie zabawa w dużej mierze przeniosła się do internetu, bo to on właśnie został największym źródłem rozrywki i dla dzieci, i dla dorosłych, to trudno się dziwić, że i kilkulatki coraz częściej spędzają czas przed komputerem. Jednak internet, ze względu na to, że każdy bez wyjątku ma możliwość umieszczania swoich treści, stał się miejscem, gdzie na dzieci czeka sporo niebezpieczeństw.
dziewczynka na zjeżdzalni
Redaktor: Shannon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Polska jako kraj ,który się zmienia. Zmienia się, ale powoli, ważne, że na lepsze.

Ci, co nie chcą widzieć zmian nigdy ich nie dostrzegą, nie będą ich chcieli zobaczyć nawet, gdy pokaże się im je w powiększeniu. Kto nie chce zobaczyć, iż coś się zmienia zawsze będzie mówił z przekonaniem: „że jest takie same dziadostwo”. Niestety, taka jest ludzka natura, nie da się jej zmienić. Na szczęście większość z nas widzi nawet najmniejsze zmiany w przestrzeni publicznej, a takie zaszły w naszym kraju przez ostatnie kilkanaście lat.
plac zabaw dla dzieci
Redaktor: Poul-Werner Dam
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nieodłącznym elementem wielu osiedli stały się place zabaw dla dzieci

Nieodłącznym elementem wielu osiedli stały się place zabaw, na których maluchy mogą oddać się temu, co kochają najbardziej, to znaczy nieskrępowanej niczym zabawie. Przed wieloma laty wyposażenie takich placyków było wykonane z rurek stalowych, a zamontowane to wszystko było na asfaltowej nawierzchni.
bratz
Redaktor: susan402
Na podstawie: http://www.flickr.com

Świetne przykłady zabawek dla dziewczynek i chłopców

Jeśli nie wiemy, czym zająć nasze biegające wszędzie dziecko warto zastanowić się nad nauką jazdy na rowerku. Jeśli jeszcze nie kupiliśmy mu rowerka powinniśmy udać się do sklepu i czym prędzej kupić dziecko rower. Im dziecko młodsze tym szybciej nauczy się jeździć.
zabawki edukacyjne dla dzieci
Redaktor: Sakena
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przyrządy do zabawy, które w pełni wpływają pozytywnie na zdolności dziecka

Przyrządy do zabawy, które w pełni tworzą umiejętności dzieci to gadżety, które można coraz częściej znaleźć oraz jakie coraz częściej przystosowane będą do warunków rozwijania się dzieci. Rzeczywiście, już od najmłodszych lat pociecha ma możliwość się rozwinąć dzięki nim emocjonalnie a także poznawczo.
furby
Redaktor: Richard Elzey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dzieci je kochają - Furby

Czasy, w jakich dzieci musiały się bawić patykami występującymi w roli karabinu czy szpady, jako że w polskich sklepach nie było zabawek, dawno minęły. Obecnie sklepowe półki uginają się od zabawek przeznaczonych dla najmłodszych, a co jakiś czas, któraś z zabawek zdobywa ogromną popularność i staje się pragnieniem każdego dziecka. Identycznie jest z maskotkami furby.
Redaktor: Trefl

Dbajmy o zabawki dla swojego brzdąca!

Niemowlaki od początku własnego życia uwielbiają zabawki - to najzupełniej oczywiste uczucie. Czyli najważniejszym zadaniem rodzica rodzica jest to, aby w każdym przypadku orientować się jak niesamowicie istotne jest zapewnienie niemowlęciu tych zabawek, które są fantastyczne pod absolutnie wszystkimi względami.
dziecko
Redaktor: Steve C
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób skutecznie edukować sześcioletnie dziecko?

Sześciolatek to w dalszym ciągu mały szkrab - i fajnie, na dorosłość przyjdzie czas. Jednakże owy wiek niejako jest już takim czasem, w którym jego rodzice podejmują szalenie istotne decyzje, które później będą mieć niebagatelne znaczenie. Głównie rozchodzi się o edukację, powiększanie jego możliwości intelektualnych.
Lego
Redaktor: dierk schaefer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciężko znaleźć malucha, jakie nie wiedziałoby Lego

Lego - ciężko znaleźć dziecko, które nie wiedziałoby o tej największej chyba firmie produkującej najbardziej znane klocki na świecie. I których by nie posiadało albo nie pragnęło mieć i bawić się nimi. Historia tych niezwykłych klocków będzie sięgać początku ubiegłego wieku, gdy w niewielkim miasteczku w Danii została założona firma, która w ciągu kilku kolejnych dekad stała się światowym potentatem na rynku klocków dla dzieci. Bez wątpienia do tego sukcesu przyczynił się opatentowany w latach pięćdziesiątych sposób łączenia klocków.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.