zabawki edukacyjne
Gra planszowa
Redaktor: Angelia Sims
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zalety planszówek logicznych

Ciężko jest dzisiaj oderwać małolatów od komputera. Dodatkowo – sami dorośli kochają spędzać wolne chwile przy elektronicznych rozrywkach, pozwalając na to również swoim pociechom. Niegdyś najważniejsze było jak najszybsze pójście na dwór, zabawy na trzepaku, podchody lub zwyczajna huśtawka.
zabawki
Redaktor: Drewniaczek.eu
Na podstawie: Drewniaczek.eu

Gadżety sporej wartości, dla dzieciaków w każdym okresie rozwoju

Zabawki sporej jakości, dla dzieci w każdym bez wyjątku wieku. Prosto przekonać się, iż chodzi o zabawki firmy Fisher Price, ponieważ to właśnie ta spółka, jako wyróżniająca się charakteryzuje się tak znaczącym wyborem produktów dla dzieci, odrębnie od płci, metryczki, czy posiadanych zdolności. W spisie rzeczy takiej firmy wyszukać da się nie wyłącznie typowe gadżety, jakie jest możliwość znaleźć w każdym innym miejscu, ale jeszcze zabawki edukacyjne, różne planszówki, czy wszelki inny spis zabawek, z którego zrobią użytek dzieci.
Gra o Tron (Game of Thrones)
Redaktor: Christian T. Petersen
Na podstawie: Planszóweczka.pl

Jaki upominek będzie doskonały dla każdego dziecka?

Kupno prezentu dla młodzieńca z okazji jego urodzin po wielokroć może przyprawić nas o ból głowy. W tym miejscu wskazane jest napomknąć, że często nasza wiedza na nieszczęście jest obiektywnie zniżona, w związku z tym też dokonanie odpowiedniego zakupu żąda od nas poświęcenia znacznej ilości czasu na przeprowadzenie długich wypatrywań.
zestaw klocków Lego
Redaktor: Brickset
Na podstawie: http://www.flickr.com

Klocki dla dziecka

Wśród rozmaitych zabawek osiągalnych w handlu niezmiennie wysoką pozycję zajmują klocki klocki. Uwielbiają się nimi zabawiać tak chłopcy budując różne budynki czy autka jak i dziewczynki które to zwykle budują z klocków domy dla swoich laleczek.
lego technic
Redaktor: Pete
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zabawa w inżyniera

Mój wujek jest tzw. złotą rączką. Facetem który - jak mi się wydawało w dzieciństwie - jest w stanie zrobić niemal co tylko możliwe, od karmika dla ptaków w podwórku, po umeblowanie samodzielnej konstrukcji. Z profesji wujaszek jest lakiernikiem.
Podróże z dzieckiem
Redaktor: FuturePR
Na podstawie: FuturePR

5 aspektów właściwego ojcostwa

Niemal każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Kiedy jesteście młodymi rodzicami i akurat szukacie swojego mieszkania w wielkim mieście, zdecydowanie powinniście przeczytać ten artykuł. Umieszczamy w nim mnóstwo wskazówek oraz porad, na co warto zwracać uwagę. Przede wszystkim bardzo ważną rzeczą jest infrastruktura w pobliżu bloku, w którym planujecie kupić mieszkanie. Sprawdźcie dokładnie, czy w pobliżu znajduje się jakiś ogród. Bliskość takiego miejsca na pewno doceni każdy z was.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.