zabawki edukacyjne
zabawka
Redaktor: Alan Levine
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wybrać ciekawe i bezpieczne zabawki dla własnego dziecka?

Wybór stosownych zabawek dla dziecka nie jest łatwym zadaniem, szczególnie jeśli ktoś nie wie, na jakie kwestie powinien zwrócić uwagę. Nie da się ukryć, że na polskim rynku odszukamy najróżniejsze rodzaje asortymentu dla dzieci, które mogą stać się naprawdę cudownym wyborem. Warto zdecydować się na tego typu zabawki, które jak najlepiej wpłyną na rozwój młodego człowieka, jednocześnie gwarantując rozrywkę na bardzo wysokim poziomie.
pluszaki
Redaktor: Christina Kessler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wybierać podarunek dla dziecka, żeby okazał się naprawdę udany?

Wydaje się, że sprawienie prezentu dla dziecka nie powinno stanowić problemu, aczkolwiek w rzeczywistości nie zawsze łatwo jest wybrać coś, co naprawdę zachwyci malucha. Z jednej strony szkraby kochają nowe zabawki, z drugiej natomiast wiele z nich ekspresowo się im nudzi. Jak zatem wybierać podarunek dla dziecka, żeby okazał się faktycznie udany? Rzecz jasna najlepiej brać pod uwagę takie zabawki, które na dłużej zwrócą uwagę dziecka, gdyż pozwolą na zabawę w ciekawych miejscach i w rozmaity sposób.
modelarstwo

Wspaniała zabawa za zasługą modeli do składania oraz samodzielnego sterowania

Tworzenie modeli różnego rodzaju począwszy od samochodów do łodzi podwodnych to świetna zabawa nie tylko dla dorosłych jak i dla dzieci. Nieruchome modele z czasem przestają wystarczać i zaczynamy rozmyślać o tym aby takim modelem latać bądź pojeździć. Z pomocą nadchodzą sklepy dla pasjonatów modelarstwa, w których możemy zakupić latające, pływające tudzież jeżdżące pojazdy dla dorosłych użytkowników.
zabawki
Redaktor: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Jest takie powiedzenie, że podczas deszczu maluchy się nudzą

Często się mówi, że w czasie deszczu dzieci się nudzą, i będzie w tym dużo prawdy. Dzieciaki, jeżeli nie mają co robić, to na pewno się nudzą, a najskuteczniejszą metodą na nudę będą odpowiednie zabawki. Zabawki, jakie nie znudzą się po kwadransie dobrej zabawy, zostaną solidnie wykonane, przez co będą mogły przetrwać wiele godzin zabaw, a co najważniejsze będą bezpieczne. Dla chłopców idealne będą na przykład różnego rodzaju modele samochodów.
kostium smerfa
Redaktor: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ład z zabawkami w pokoju potomka

Jedną z ważniejszych kwestii do zrobienia razem z tym jak ilość zabawek oraz innych materiałów dla dziecka będzie się zwiększać, jest opracowanie dobrego systemu gromadzenia tego wszystkiego. W następnej kolejności należy będzie także szkolić swoje dziecko w porządkowaniu tego wszystkiego, układaniu na swoje miejsce.
mikołaj w przedszkolu
Na podstawie: flickr.com

Jeśli jesteś młodym pracownikiem w przedszkolu, lub masz dziecko, które uczęszcza do placówki pedagogicznej, powinieneś zaczerpnąć trochę wiedzy na temat Mikołajek.

Gdy nadchodzi okres bożonarodzeniowy, największą radość z oczekiwania i szykowania do świętowania mają małe dzieci. W takim czasie piszą list do św. Mikołaja, liczą na worek prezentów, a ich największym zmartwieniem jest to, czy zasłużyły i były posłuszne przez cały rok. Ważnym przedsięwzięciem jest Mikołaj w przedszkolu.
Przykładowa gra online
Na podstawie: gry-online.pl

Na czym polega fenomen gier online?

W świecie gier online coraz więcej graczy przenosi się do świata online. Dają one graczom dwie możliwości wejścia w świat wirtualny - przez sam portal gry lub też po pobraniu instalatora gry na własny dysk. Drugi z wariantów gwarantuje graczom więcej wyborów, gierkowych „fajerwerków”, a co za tym idzie, daje więcej atrakcji.
Pokój dziecięcy
Redaktor: Barlinek S.A.
Na podstawie: Barlinek S.A.

Meble na wagę pozytywnego rozwoju dziecka, czyli jak ważne jest odpowiednie dobieranie szafek w przedszkolach

Przedszkole ma obowiązek zapewnienia młodym dzieciom właściwe warunki do rozwoju. To tutaj małe dzieci rozpoczną swoje przygody ze sztuką, aktywnością fizyczną, nawiązują pierwsze relacje. W pomieszczeniach przedszkolnych nieocenioną rolę odgrywają meble przedszkolne.
plac zabaw i przedszkole
Redaktor: Frogn kommune
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowatorskie rozwiązania stosowane przy budowie placów zabaw - zalety syntetycznych nawierzchni.

Bardzo częstym widokiem na osiedlowych placykach są niewielkie place zabaw. Duża ich część jest stawiana na kawałku trawy, która jest jednak praktyczna i bezpieczna. Ale pomimo tego ziemia jest dość twarda i przy uderzeniu z większej wysokości można sobie zrobić krzywdę, dlatego też coraz bardziej powszechne są specjalne nawierzchnie mające odpowiednie parametry jeśli chodzi o amortyzację.
naklejki
Redaktor: John Fischer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Naklejki u lekarza dopomagają pomniejszyć lęk

Dzieci przeważnie obawiają się tego co jest nieznane, dlatego też nie lubią chodzić do lekarza, szczególnie kiedy okazują się małe. Świetnym pomysłem, aby oswoić je z tym miejscem, okazuje się nagradzanie ich za odwagę, a więc danie małej rzeczy, która sprawi, że poczują się docenione i zauważone.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.