zabawki edukacyjne
Dzieci na zjeżdżalni
Redaktor: David D
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie rezerwować sale zabaw dla maluchów w stolicy?

Niewątpliwie fakt posiadania przez nas dzieci w szeregu przypadków jest dla nas kolosalnym darem. Każdy z nas bowiem potrzebuje posiadać potomstwo, które w długiej perspektywie czasowej będzie stanowiło dla nas istotną siłę. Niemniej jednak każdy z rodziców idealnie wie, że nasze potomstwo po wielokroć wymusza na nas spore rezygnacje oraz ograniczenia z własnego życia towarzyskiego.
lego
Redaktor: Brian Neudorff
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lego dobrze nadają się jako prezent urodzinowy dla naszego szkraba

Wszyscy w dzieciństwie marzyliśmy o klockach firmy lego. O możliwości ich składania a później walki czy to z wrogimi wojskami, czy też z potworami ziejącymi ogniem. Fantazja przy klockach była niezmiernie pobudzona. Każdy chciał być korsarzem, ale po chwili każdy chciał zostać wspaniałym magiem. Wszystko zależało od tego, jaką historię chcielibyśmy pokazać. Obecnie firma lego wzięła pod uwagę też to, żeby najmłodsze dzieci też mogły dobrze bawić. Zostały stworzone klocki duplo, które są idealne dla dzieci do pięciu lat. Taki zestaw lego duplo okaże się idealnym prezentem na urodziny.
dziecko
Redaktor: Ray Bilcliff
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wszystkie małe dzieci kochają zabawę!

Małe dzieci kochają zabawę, o tym wiedzą wszyscy dorośli. A że w obecnym czasie zabawa w dużej mierze przeniosła się do internetu, bo to on właśnie został największym źródłem rozrywki i dla dzieci, i dla dorosłych, to trudno się dziwić, że i kilkulatki coraz częściej spędzają czas przed komputerem. Jednak internet, ze względu na to, że każdy bez wyjątku ma możliwość umieszczania swoich treści, stał się miejscem, gdzie na dzieci czeka sporo niebezpieczeństw.
dziewczynka na zjeżdzalni
Redaktor: Shannon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Polska jako kraj ,który się zmienia. Zmienia się, ale powoli, ważne, że na lepsze.

Ci, co nie chcą widzieć przemian nigdy ich nie dostrzegą, nie będą ich chcieli zobaczyć nawet, gdy pokaże się im je w powiększeniu. Kto nie chce zobaczyć, iż coś się zmienia zawsze będzie mówił: „że jest takie same dziadostwo”. Niestety, taka jest natura ludzka, nie da się jej odmienić. Na szczęście większość z nas dostrzega nawet najmniejsze zmiany w publicznej przestrzeni, a takowe zaszły w naszym kraju przez ostatnie kilkanaście lat.
plac zabaw dla dzieci
Redaktor: Poul-Werner Dam
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nieodłącznym elementem wielu osiedli stały się place zabaw dla dzieci

Nieodłącznym elementem wielu osiedli stały się placyki zabaw, na jakich dzieci mogą oddać się temu, co kochają najbardziej, to znaczy nieskrępowanej niczym zabawie. Wiele lat temu wyposażenie placów zabaw zrobione było ze stalowych elementów, a zamontowane było to wszystko na asfaltowym podłożu.
bratz
Redaktor: susan402
Na podstawie: http://www.flickr.com

Świetne przykłady zabawek dla dziewczynek i chłopców

Jeżeli ciężko znaleźć nam zajęcie dla naszego nadpobudliwego dziecka warto zastanowić się nad nauką jazdy na rowerku. Jeśli jeszcze nie kupiliśmy mu rowerka powinniśmy pójść do sklepu i czym prędzej to zrobić. Im dziecko młodsze tym szybciej nauczy się jeździć.
zabawki edukacyjne dla dzieci
Redaktor: Sakena
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zabawki, które kompleksowo budują zdolności maluchów

Przyrządy do zabawy, które całościowo wpływają pozytywnie na zdolności dziecka to zabawki, jakie jest możliwość coraz częściej znaleźć i które bardzo często dostosowane są do warunków rozwojowych dzieci. Tak naprawdę, już od wczesnych lat dziecko ma możliwość się rozwinąć dzięki nim na poziomie emocjonalnym a także poznawczo.
furby
Redaktor: Richard Elzey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dzieci je kochają - Furby

Czasy, w których dzieci musiały się bawić patykami występującymi w roli karabinu bądź szpady, gdyż w polskich sklepach nie było zabawek, dawno minęły. Dziś sklepowe półki uginają się od produktów przeznaczonych dla najmłodszych, a co jakiś czas, któraś z zabawek zyskuje wyjątkową popularność i staje się pragnieniem każdego malucha. Podobnie jest z maskotkami furby.
Redaktor: Trefl

Dbajmy o zabawki dla swojego brzdąca!

Niemowlęta od samego początku swojego życia kochają zabawki - to w zupełności normalne uczucie. Czyli najbardziej znaczącym zadaniem rodzica z rodziców jest to by we wszystkich przypadkach orientować się jak niesamowicie istotne jest zapewnienie niemowlakowi takich zabawek, które są fantastyczne pod absolutnie każdym względem.
dziecko
Redaktor: Steve C
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób skutecznie i przyjemnie edukować sześcioletnie dziecko?

Sześciolatek to w dalszym ciągu małe dziecko - i dobrze, na dorosłość przyjdzie czas. Jednak owy wiek tak jakby jest już czasem, w którym to jego rodzice podejmują wielce znaczące decyzje, które potem będą miały niebagatelne znaczenie. Głównie rozchodzi się o naukę, powiększanie jego zdolności intelektualnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.