Naklejki u lekarza dopomagają pomniejszyć lęk

Dzieci często obawiają się tego co okazuje się niewiadome, dlatego też nie lubią chodzić do lekarza, szczególnie kiedy okazują się niewielkie. Dobrym planem, aby przyzwyczaić je z tym miejscem, okazuje się nagradzanie ich za odwagę, a zatem danie małej rzeczy, która sprawi, że poczują się wyróżnione i zauważone.

Zdrowie ukryte w produktach spożywczych – acai i owoce goji

Z coraz większą częstotliwością mówi się o tym, że należy zwracać uwagę na jakość spożywanych pokarmów. Ostrzega się nas przed nadmiernym spożywaniem kofeiny, żywnością zawierającą sztuczne barwniki i konserwanty oraz przed niezdrowymi przekąskami. Na szczęście dostępne są także produkty żywnościowe, które wspierają nasze zdrowie.

Internet w obecnych czasach jest potrzebny w każdym miejscu? Jakie są tego najdoskonalsze zalety?

Nasza rzeczywistości są przepełnione mobile i social mediami. Robiąc przedsiębiorstwo, którą codziennie mają szansę odwiedzić ludzie – tak samo wielkie sklepy, jak i malutkie kawiarnie – trzeba mieć świadomość, że chcą oni być cały czas on-line. Dostęp do sieci daje im bowiem szansę oglądania wiadomości tak prywatnych, jak i służbowych. Warto zatem dawać im możliwość wykorzystania z darmowego dostępu do sieci – może tak naprawdę dzięki tego typu akcjom będą oni dobierać właśnie nasz lokal.