Reklama
wifi
Redaktor: Christiaan Colen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Internet w obecnych czasach jest potrzebny w każdym miejscu? Jakie są tego najdoskonalsze zalety?

Nasze czasy są wypełniane mobile i social mediami. Robiąc przedsiębiorstwo, którą dzień w dzień mogą odwiedzać ludzie – tak samo znaczne sklepy, jak i małe kawiarnie – należy mieć świadomość, że chcą oni być cały czas on-line. Dostępność do sieci daje im więc okazję oglądania wiadomości tak prywatnych, jak i służbowych. Trzeba zatem dawać im możliwość skorzystania z bezpłatnego dojścia do sieci – może bez wpienia dzięki tego rodzaju akcjom będą oni wybierać tak naprawdę nasz lokal.
Owoce acai
Redaktor: Eli Duke
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zdrowie ukryte w produktach spożywczych – acai i owoce goji

Coraz więcej mówi się o tym, iż należy zwracać uwagę na jakość jedzonych pokarmów. Ostrzega się nas przed nadużywaniem kofeiny, żywnością zawierającą polepszacze smaku i konserwanty oraz przed szkodliwymi słodyczami. Na szczęście istnieją produkty żywnościowe, które wspierają nasze zdrowie.
naklejki
Redaktor: John Fischer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Naklejki u lekarza dopomagają pomniejszyć lęk

Dzieci często boją się tego co okazuje się niewiadome, dlatego również nie uwielbiają iść do doktora, zwłaszcza jeżeli okazują się małe. Świetnym pomysłem, żeby przyzwyczaić je z tym miejscem, jest nagrodzenie ich za odwagę, a zatem podarowanie niewielkiej rzeczy, która spowoduje, że poczują się wyróżnione i dostrzeżone.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.