Wychowanie
Śpiące dziecko
Redaktor: Jillian
Na podstawie: http://www.flickr.com

Narodziny dzieci jako czas wielkich przemian w każdym mieszkaniu

Narodziny potomstwa to bez wątpienia czas wielkich przemian w każdym bez wyjątku domu. Świeżo upieczeni rodzice muszą się w końcu nauczyć troski nad młodym człowiekiem i zmodyfikować swoje dotychczasowe nawyki. Pierwsze dziecko w domu to dla nich ogromne wyzwanie. Wyzwanie z jakim muszą się zmierzyć, o ile chcą następnie naprawdę być usatysfakcjonowanymi z tego, jak przebiega z socjalizowanie dziecka.
dzieci grają w piłkarzyki
Redaktor: Ruocaled
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wychowywanie dziecka – kilka zasad

Decyzja o powiększeniu rodziny jest wyborem na zawsze. Matka i ojciec muszą bardzo się zaangażować w kształtowanie osobowości i zachowań swojego dziecka. Jak działać, żeby dziecko było w przyszłości dobrym człowiekiem?
Moon, modne łóżeczko do pokoju dziecka
Redaktor: Pinio
Na podstawie: Pinio

Wychowanie malucha - nie zapominajmy o umiarze

Świat dziecka powinien być niezwykły. Powinniśmy stymulować dziecko, aby nauczyło się kilku pożytecznych rzeczy: języka obcego, pływania czy gry na fortepianie. Oczywiście, wszystko zależy od wieku i tego, co chcemy dla dziecka. Nie można przesadzić i wysyłać dziecko na wszystkie możliwe aktywności. Z tego nadmiaru może nie wyniknąć nic dobrego, a więc pamiętajmy: umiar to rzecz święta.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.