Wychowanie
szkoła podstawowa
Redaktor: mosaic36
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zatroszcz się o odpowiedni rozwój swojego berbecia - wyślij go do przedszkola! Z jakiego powodu placówka niepubliczna może być dla niego wartościowsza

Wychowanie naszych pociech jest wyjątkowo ważne, od tego bowiem zależy jak poradząsobie w późniejszym życiu i jakimi osobami zostaną. Warto więc zastanowić się do jakiej placówki poślemy nasze dziecko. Z jakiego podowu dla dziecka tak ważne jest chodzenie do przedszkola?
Śpiące dziecko
Redaktor: Jillian
Na podstawie: http://www.flickr.com

Narodziny dzieci jako czas wielkich przemian w każdym mieszkaniu

Przyjście na świat dzieci to bez wątpienia okres wielkich przemian w każdym domu. Świeżo upieczeni małżonkowie muszą się przecież nauczyć opieki nad małym człowiekiem i odmienić indywidualne tymczasowe przyzwyczajenia. Pierworodne maleństwo w domu to dla nich wielkie wydarzenie. Wyzwanie z jakim powinni się zetknąć, jeśli chcą później faktycznie pozostawać zadowolonymi z faktu, jak toczy się wychowanie dziecka.
dzieci grają w piłkarzyki
Redaktor: Ruocaled
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wychowywanie dziecka – kilka zasad

Decyzja o posiadaniu potomstwa jest wyborem na zawsze. Mama i tata muszą bardzo się zaangażować w kształtowanie charakteru i ogłady swojej pociechy. Co robić, żeby dziecko było w przyszłości kulturalnym człowiekiem?
Moon, modne łóżeczko do pokoju dziecka
Redaktor: Pinio
Na podstawie: Pinio

Wychowanie malucha - nie zapominajmy o umiarze

Dziecięcy świat powinien być bogaty i niezwykły. Powinno się stymulować dziecko, żeby nauczyło się kilku potrzebnych rzeczy: języka obcego, pływania czy gry na fortepianie. Oczywiście, wszystko zależy od wieku i tego, co chcemy dla dziecka. Nie można przesadzić i wysyłać dziecko na wszystkie możliwe zajęcia. Z tego nadmiaru może nie wyniknąć nic dobrego, a więc pamiętajmy: umiar to rzecz święta.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.