Sklep
Buty dziecięce
Redaktor: Kate Ter Haar
Na podstawie: http://www.flickr.com

Różnorodne buty dla naszychpociech

Obuwie dla dziecka powinno się dobierać w taki sposób, aby były najlepiej dopasowane do formującej się stópki malucha. Stopa dziecka jest nadzwyczaj krucha i wyjątkowo podatna na działania różnych czynników zewnętrznych, między innymi obuwia.
drogeria
Redaktor: Random Retail
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie kosmetyki kupować

Każda kobieta najczęściej chce wyglądać jak najlepiej, by dobrze zaprezentować się w gronie przyjaciół lub też przyjaciół. Jest to kwestia kompletnie zwykła, jako że obecnie prawie każda osoba próbuje prezentować się przed odmiennymi od jak najlepszej strony, dbając niezwykle mocno o swój wygląd. Twarz a, także ciało to pierwsza rzecz, na jaką nieraz zwraca się uwagę, dlatego korzystnie się o nie zatroszczyć oraz wybrać odpowiednie kosmetyki. Skąd jednak czerpać o nich jakąś wiedzę, by mieć pewność ich wielkiej niezawodności?
dziecko
Redaktor: Valentina Yachichurova
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niezbędne akcesoria dla maluchów

Rodzice, w szczególności ci świeżo upieczeni, starają się zapewnić swoim pociechom wszystko co najlepsze. Rzecz jasna, rynek daje im ku temu wiele okazji, jako że sklepy wprost toną pod naporem artykułów dla dzieci w każdym wieku. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie tego rodzaju artykuły faktycznie są potrzebne, a każdy zakup powinien być dobrze przemyślany, aby docelowo nabyć jedynie te towary, jakich jakość nie pozostawia nic do życzenia.
Pizza
Redaktor: www.onaonaona.com
Na podstawie: www.onaonaona.com

Co zjeść podczas imprezy?

Wkrótce impreza...godzina 16, jest właśnie weekend, a my wróciliśmy z pracy . Na 18 jesteśmy umówieni na imprezkę ze znajomymi, więc 2h czasu wolnego dla siebie.

Jeżeli jesteśmy facetem to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować jakieś 20 min. od momentu kąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po stronie zewnętrznej naszego lokum. Jednak jeśli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 minut, ale przynajmniej razy 3. Pierwszy etap - kąpiel może i depilacja, później suszenie włosów, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.