Otulacz

Dowiedz się co to jest otulacz. W jaki sposób i w jakich miejscach zaleca się go używać

Otulacz to fragment garderoby pieluszkowej, jaka hamuje zmoczeniu ubranka. Zwykle ma odmianę nieprzemakalnych majtek. Otulaczużywa się z pieluszkami, które nie posiadają powłoki nieprzemakalnej.
pieluchy dla maluchów
Redaktor: Personal Creations
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rodzaje pieluszek

Wybór pieluszek to problem każdego świeżo upieczonego rodzica. Współcześnie w sklepach możemy spotkać wiele rodzajów pieluch, z których każda mama wybierze najbardziej właściwy model dla jej maluszka. Wśród nich ujrzymy zarówno te, które były używane od dawien dawna, (czyli flanelowe, tetrowe), najnowsze pieluszki EKO jednorazowe – nieuczulające, ulegające biodegradacji pieluchy ekologiczne oraz takie, które są w całości przeznaczone do prania.
pieluszka
Redaktor: CatEyedKP
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pieluchy wielokrotnego użytku jako produkt dla dziecka coraz popularniejszy w kraju jak i na świecie

Pieluszki wielokrotnego użytku są coraz więcej znane również w kraju jak i na świecie. Zwłaszcza temu, że są odpowiednie dla maleństwa oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielorazowe są coraz bardziej popularne zarówno w Polsce jak i na świecie. Głównie dlatego, że są zdrowe dla noworodka i ekologiczne. Bywają uszyte z tkanin oddychających, czyli nie przegrzewają pupy malucha.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.