Otulacz

Dowiedz się co to jest otulacz. W jaki sposób i w jakich miejscach zaleca się go używać

Otulacz to część garderoby pieluszkowej, która hamuje zmoczeniu ubranka. Przeważnie ma odmianę nieprzemakalnych majteczek. Otulaczużytkuje się z pieluszkami, które nie posiadają powłoki nieprzemakalnej.
pieluchy dla maluchów
Redaktor: Personal Creations
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rodzaje pieluszek

Wybór pieluszek to zagadka dla każdego świeżo upieczonego rodzica. W obecnych czasach na sklepowych półkach możemy spotkać wiele rodzajów pieluch, z których każda mama zdecyduje się na najbardziej właściwy model dla jej dziecka. Wśród nich zobaczymy zarówno te, które zakładały nam nasze mamy, (czyli flanelowe, frotowe), najnowsze pieluszki EKO jednorazowe – nieuczulające, ulegające biodegradacji pieluchy ekologiczne jak i takie, które są w całości przeznaczone do prania.
pieluszka
Redaktor: CatEyedKP
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pieluchy wielokrotnego użytku jako produkt dla dziecka coraz popularniejszy w kraju jak i na świecie

Pieluszki wielorazowe są coraz bardziej popularne zarówno w Polsce jak i na świecie. Zwłaszcza dlatego, że są zdrowe dla malucha oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielorazowe są coraz więcej popularne również w kraju jak i na świecie. Przeważnie temu, że są zdrowe dla maleństwa i ekologiczne. Bywają szyte z tkanin oddychających, czyli nie ogrzewają pupy dziecka.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.