Otulacz

Dowiedz się co to jest otulacz. W jaki sposób i w jakich miejscach zaleca się go używać

Otulacz to część konfekcji pieluszkowej, która zapobiega przemoknięciu ubranka. Przeważnie ma formę nieprzemakalnych majteczek. Otulaczwykorzystuje się z pieluszkami, które nie posiadają powłoki nieprzemakalnej.
pieluchy dla maluchów
Redaktor: Personal Creations
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rodzaje pieluszek

Wybór pieluszek to zagadka dla każdego świeżo upieczonego rodzica. Współcześnie w sprzedaży możemy spotkać wiele rodzajów pieluch, z których każda mama polubi odpowiedni model dla jej maluszka. Wśród nich ujrzymy zarówno te, które zakładały nam nasze mamy, (czyli flanelowe, tetrowe), cieszące się uznaniem mam pieluszki EKO jednorazowe – nieuczulające, ulegające biodegradacji pieluchy ekologiczne a także takie, które są w całości przeznaczone do prania.
pieluszka
Redaktor: CatEyedKP
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pieluchy wielokrotnego użytku jako produkt dla dziecka coraz popularniejszy w kraju jak i na świecie

Pieluszki wielokrotnego użytku są coraz więcej znane również w kraju jak i na świecie. Zwłaszcza temu, że są odpowiednie dla maleństwa oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielorazowe są coraz bardziej popularne zarówno w Polsce jak i na świecie. Głównie dlatego, że są zdrowe dla noworodka i ekologiczne. Bywają uszyte z tkanin oddychających, czyli nie przegrzewają pupy malucha.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.