Warzywa
surówka
Redaktor: Charlie Nguyen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co należy spożywać, żeby odżywiać się apetycznie i zdrowo?

w dobie obecnej panuje moda na prowadzenie zdrowego trybu życia. Zdrowe odżywianie, systematyczna aktywność fizyczna itp. to strategiczne wątki mnóstwa artykułów, blogów, vlogów.
patelnia
Redaktor: Dorothy Finley
Na podstawie: http://www.flickr.com

Które naczynia będą najodpowiedniejsze do Twej kuchni?

Garnki na pewno są nadzwyczaj istotnym fragmentem w każdej kuchni. Asortyment garnków w sklepach z przyrządami kuchennymi jest faktycznie duży, w związku z tym wiele osób zastanawia się, które garnki będą najlepsze i najbardziej wydajne. Dobierając garnki, nierzadko zwracamy uwagę na ceny. Czasem kłopotliwie nam wydać więcej pieniędzy na lepsze modele garnków, jednak pamiętajmy o tym, iż nabycie garnków to kupno na długie lata. Nie pożądane byłoby więc zbytnio oszczędzać, szczególnie jeśli miałoby to źle odbić się na zdrowiu. Wskazane jest wybierać garnki pochodzące od rekomendowanych i znanych fabrykantów, których produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia.
Tabletki
Redaktor: Chris Potter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Witaminy koniecznie w ciąży

Witaminy stanowią nieodzowny element codziennych posiłków, gdyż są warunkiem poprawnego działania wszystkich organów organizmu ludzkiego oraz tok wielu ważnych dla zdrowia oraz życia procesów .
dziecko
Redaktor: Helen Doron Early English
Na podstawie: Helen Doron Early English

Jak powinien przebiegać proces dostarczania kolejnych smaków i potraw do diety niemowlaków.

Dzieci, które się dopiero co urodziły, mają zupełnie nierozwinięty układ pokarmowy. Podczas ciąży wszystkie konieczne elementy dostarczane były za pomocą pępowiny, więc niemowlak nie miał okazji na to, żeby poznać co to jedzenie. Lecz w momencie narodzin wszystko się zmienia, i niemowlak musi niezwykle szybko przestawić się na coś zupełnie nowego. Na szczęście natura doskonale sobie daje sobie z tym radę, i z reguły zdecydowana większość dzieci doskonale zaczyna jedzenie.
zdrowa żywność
Redaktor: Connie Ma
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zakup zdrowej żywności drogą internetową

U nas, jak i wszędzie panuje moda na zdrowiuteńką żywność ekologiczną. Aczkolwiek, co to oznacza, że żywność jest zdrowa, czym jest produkt ekologiczny? Nieraz nabywając w sklepie normalną włoszczyznę ludzie są pewni, że wszakże to wyłącznie warzywa i co z nimi może być nie tak. A jednakże może! Warzywa ekologiczne różnią się od tych normalnych” z supermarketu.
Redaktor: Obsessive

Jesienne skarby w zdrowych, pysznych sałatkach i deserach, które pokocha Twoja rodzina!

Zbliżająca się jesień, nierozerwalnie kojarzy nam się z apetycznymi owocami i warzywami. Jakie dania możesz z nich zrobić dla swoich bliskich i gdzie szukać kuchennych inspiracji?
owoce
Redaktor: ShishirS
Na podstawie: http://www.flickr.com

Które towary warto włączyć do naszej codziennej diety?

Dużej części z nas zależy na utrzymaniu zdrowia. Jest to nieodzowny element, abyśmy mogli pełnić nasze zadania. Kiedy zapadamy na rozliczne choroby najczęściej pragniemy jak najszybciej do niego wrócić, niemniej jednakże często nie możemy ruszyć się z łózka. Chorowanie jest kwalifikowane do jednych z najgorszych niedoskonałości ludzi, jakie potrzebują pewnej ilości czasu, by mogły całkowicie minąć.
Pierogi z mięsem i sosem paprykowo-czosnkowym
Redaktor: JAWO
Na podstawie: JAWO

Nie masz pojęcia, co zrobić na obiad? Skorzystaj z naszych rad

Wszyscy kojarzymy pewne powiedzonko, które dotyczy trzech najważniejszych posiłków w całym dniu. Wedle niego, śniadanie powinniśmy zjeść sami, obiadem podzielić się z najbliższymi, natomiast kolację podarować nieprzyjacielowi. Jest jeszcze jedno, które głosi, że pierwszy posiłek powinien być królewski, natomiast drugi- już nieco mniej wystawny. Nie próbujmy zapominać o ciepłym obiedzie. Tylko śniadanie, nawet jeśli będzie wyjątkowo pożywne, nie dostarczy na mocy aż do wieczora. Przepisowo, w naszym codziennym jadłospisie powinno występować pięć posiłków, spożywanych o regularnych godzinach. A obiad stanowi bardzo ważną jego część.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.