Nauka
Sevilla
Redaktor: Jose A.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Poszukaj doświadczonego tłumacza hiszpańskiego, który przetłumaczy istotne dokumenty , a także udzieli lekcji Twojego dzieciakowi

Na obecną chwilę nauka języków obcych jest nadzwyczajnie lubiana. Szczególnie rodzicom zależy na tym, aby ich pociecha od najmłodszych lat uczyła się angielskiego, francuskiego to znaczy rosyjskiego. Jest to relewantne, ponieważ w tym momencie na prawie każde miejsce pracy konieczna jest znajomość języka obcego.
Plac zabaw
Redaktor: Thi-Thanh-Tâm Nguyen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprawdzone pomysły dla najmłodszych, jakie bezsprzecznie pozwolą im doskonale spędzać czas.

Każdy bez wyjątku rodzic powinien znać znane od dawna pomysły dla najmłodszych, które z pewnością pozwolą im świetnie spędzać wolne chwile. Im albowiem dziecko jest starsze i bardziej ruchliwe to tym wyższe będzie posiadać oczekiwania co do spędzenia czasu wolnego.
zajęcia z języka angielskiego
Redaktor: Kaplan International English
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szkoła językowa sposobem na skuteczną naukę

Dobiegły końca wakacje, dzieci wracają do szkół. To dobry moment, abyśmy i my pomyśleli o poszerzeniu wiedzy lub zdobyciu zupełnie nowych umiejętności. Może zaczniemy się uczyć całkiem innego języka obcego? Początek jesieni to doskonały moment na rozpoczęcie kursu. Przede wszystkim powinniśmy najpierw zdecydować jakiego języka chcielibyśmy się nauczyć.
Impreza firmowa
Redaktor: Tech Cocktail
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu należałoby wysyłać dzieci na organizowane przez szkołę wycieczki?

Każdy wie, że podróże kształcą. Odwiedzamy nowe miejsca, poznajemy nowych ludzi. Większość z nas jeździła na szkolne wycieczki, które odbywały się podczas roku szkolnego. Była to doskonała okazja, żeby odpocząć od nauki i spędzać czas z rówieśnikami z daleka od szkolnych murów.


Z jakiego powodu należałoby wysyłać dzieci na organizowane przez szkołę wycieczki?

Wypad do jakiegokolwiek teatru czy też kopalni złota, to dla dzieci duża dawka nauki, której nie doznałyby tak prędko i z taką radością, jak właśnie wyjeżdżając na wycieczki szkolne.
Dzieci w szkole, nauka
Redaktor: www.flickr.com
Na podstawie: www.flickr.com

Język polski w szkole i w domu

Jednym z najbardziej znaczących przedmiotów, wykładanych w polskich szkołach jest język ojczysty. Jest jednocześnie przedmiotem, na nauczanie którego przeznacza się bardzo dużo lekcji, podobnie jak przykładowo na matematykę. Na pierwszych etapach edukacji przedmiot pozwala na rozwijanie i doskonalenie nabytych umiejętności czytania i pisania. Bardzo duży nacisk kładzie się w tym czasie na poprawność językową i nauczanie gramatyki języka polskiego.
sport
Redaktor: Adidas
Na podstawie: Adidas

Jeśli pragniesz odpowiednio zadbać o swój wygląd, prowadzić zdrowy i aktywny styl życia bez większego wysiłku – warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat diety i żywienia człowieka.

System produktów żywnościowych i zdrowia w Polsce zdobywa własne maximum. Pojawia się mnóstwo możliwości i nieznanych dotychczas produktów. Teraz – dieta i żywienie człowieka stały się całkiem osobną dyscypliną wiedzy, kształci się duża liczba profesjonalistów, szkoleniowców itp.. Dzisiaj każdy przeciętny, dynamiczny w pracy człowiek może lepiej i zdrowiej wyglądać i zachowywać lepsze samopoczucie.
Dziecko na lekcji
Redaktor: EaglebrookSchool
Na podstawie: http://www.flickr.com

8 technik jak szybko i skutecznie nauczyć się języka angielskiego

Aktualnie prawdopodobnie nikt nie zaprzeczy temu, że na skalę światową największe znaczenie ma język angielski. Jest to bowiem język, którym można porozumieć się z obywatelami większej części państw świata. Jest to przy tym język stosunkowo nietrudny do nauczenia się, w czym zresztą pomocna jego powszechność przykładowo w sieci. Z tego powodu nie można zaprzeczyć, że warto przyswoić sobie ten język i znać go w sposób biegły.
nauka w bibliotece
Redaktor: University of the Fraser Valley
Na podstawie: http://www.flickr.com

Egzamin dojrzałości 2016 - kiedy zacząć się uczyć, aby porządnie zdać?

Egzamin maturalny jest tym największym oraz najistotniejszym, z jakim musi zmierzyć się uczeń szkoły licealnej. Ogrom nauki może wydawać się obezwładniający, jednak matura jest możliwa do zadania, należy tylko wiedzieć, w jaki sposób się uczyć i kiedy zacząć, ażeby zdobyć wysokie noty.
Nauka angielskiego
Redaktor: U.S. Embassy Tel Aviv
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie będą sprawdzone sposoby nauki języka angielskiego?

Skupmy się na języku obcym

Jakie będą sprawdzone sposoby nauki języka angielskiego?

Obecnie przejście granicy jest niesamowicie prostą kwestią, dlatego nic nie powstrzymuje nas przed tym, żeby podróżować po calutkim świecie i zapoznawać inne kultury, a nawet by zacząć pracę zagranicą. Jednakże aby to wszystko było wykonalne, powinniśmy zacząć naukę języków obcych, tak by mieć świadomość, że wszędzie będziemy w stanie się dogadać.
nauka angielskiego w londynie
Redaktor: Alexander Marie Guillemin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nauka angielskiego w Anglii - a więc, nauka samiutkiego, przeciwko nauka na szkoleniu

Posiadasz zamiar wyjechać do Anglii, na przykład do Londynu? Posiadasz jakieś pojęcie o języczku oraz sądzisz, iż doszlifujesz w tamtym miejscu własny angielski? A może nie potrafisz angielskiego w ogóle? Jeżeli któraś spośród tych przedmiotów się zgadza to idealnie trafiłeś! W naszym artykule opowiemy Tobie troszkę o nauce samemu, a nauce w grupie na kursie wewnątrz Londynie!


Nauka angielskiego w Anglii - a więc, nauka samiutkiego, przeciwko nauka na szkoleniu

język angielski od zawsze był dla Ciebie łatwy, oraz rozmyślasz o wyjeździe do Anglii? nauka angielskiego w Anglii wygląda troszeczkę inaczej aniżeli u nas w Polsce, albowiem sam fakt, iż rozmawia się tam w tym języczku, powoduje, iż opcja nauczenia się powinna być na pierwszy miejscu naszych "zadanek" po przyjeździe.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.