Uroczystości
bukiet ślubny
Redaktor: Ben McShea
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wielorakość ślubnych stylów w aranżacji sal

Ślub i uroczystości weselne to wydarzenia nierozłącznie połączone z obyczajem. Małżeństwo i rodzina, to cały czas podstawowe wartości w życiu dzisiejszego człowieka.
Każdy wie, jakie znaczenie dla zorganizowania udanej i pamiętnej ceremonii mają eleganckie ozdoby i zaproszenia na ślubowanie i wesele. Producenci dodatków weselnych dokładają wszelakich starań, aby asortyment wyróżniał się wyszukanym charakterem i przydawał blasku każdej uroczystości. Rozmieszczenie na zaproszeniach ślubnych oryginalnych i romantycznych przytoczeń czyni, że podoba się każdemu.
wesele, sala weselna
Redaktor: Derek Hatfield
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przyciągające pomysły na uroczystość weselną dla oryginalnej Pary Młodej

Polskie przyjęcia weselne były do dziś dnia zbyt schematyczne, na całe szczęście to się ulepsza - szczególnie dzięki narastającej popularności blogów z wenami ślubnymi. Prezentujemy tutaj nieco pomysłów na przyjęcie weselne, jakie pomogą Wam zdumieć gości , i także całkowicie rozłączyć się od niezmienności.
zespół grający na weselu
Redaktor: Dennis Jarvis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najważniejsze wydarzenie w trakcie życia każdego człowieka

Można wyliczyć choć kilkanaście takich zdarzeń w życiu człowieka, jakie rozpamiętujemy przez długie lata, ponieważ są po prostu ważne. Większość z nich wiąże się z naszymi bliskimi, naszą rodziną. Odważnie można orzec, iż ślub i narodziny dziecka to kluczowe wydarzenia dla zdecydowanej większości zwykłych ludzi.
chrzest święty
Redaktor: Franz Johann Morgenbesser
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sklepy z dewocjonaliami oferują niezmiernie piękne komplety do chrztu

Narodziny potomka to moment niesłychanie ważny zarówno dla rodziców jak i pozostałej części rodziny. Od razu mówi się na temat tego, kim będzie w przyszłości, jak je wychować oraz co uczynić, aby przekazać najlepsze wartości. W rodzinach katolickich, po urodzinach dziecka nadzwyczaj znaczącym elementem jest chrzest, który według wierzeń usuwa grzech pierworodny. Dlatego w całej familii, kiedy zbliża się chrzest widać wielkie podniecenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.