Wyprawka
sklep-dla-niemowląt-obrazek
Redaktor: Valentina Yachichurova
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gromadzenie wyprawki dla noworodka

Narodziny dziecka to jeden z najważniejszych momentów w życiu rodziców. Z urodzin pochwalić się mogą także pozostali członkowie rodziny, w tym w głównej mierze dziadkowie. Nim jednak maluszek pojawi się na świecie trzeba się właściwie przygotować na jego przyjście.
dziecko
Redaktor: David D
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak przygotować się na przyjście na świat dziecka, jak odpowiednio umeblować pokój dla nowego członka rodziny.

Przygotowania na narodziny dziecka rozpocząć warto sporo przed narodzinami, głównie po to, aby mieć czas zgromadzić wszystkie konieczne przedmioty i akcesoria, lecz również na to uzbierać pieniądze. Nie ma się co bowiem oszukiwać, wyprawka dla niemowlaka to koszt co najmniej kilku tysięcy złotych, a z kolejnymi miesiącami zakupów będzie przybywać.
Niemowlę
Redaktor: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Wybieranie wyprawki dla noworodka – co obecnie koniecznie musi się w niej znaleźć, żeby rodzice byli przygotowani na przyjęcie pociechy?

Przyjęcie na świat dziecka jest kategorycznie najważniejszym momentem w życiu każdej osoby. Opieka nad noworodkiem to duże wyzwanie i problematyczny obowiązek, więc warto się do niego możliwie jak najlepiej przygotować. Przede wszystkim, konieczne jest kupienie odpowiedniej wyprawki. Co zdecydowanie musi się w niej znajdować?
Niemowlak
Redaktor: Trevor Leyenhorst
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wielorazowe pieluszki zawsze cieszą się zainteresowaniem

Od kilkunastu już lat rodzice mają szansę wykorzystywać z pieluszek jednorazowych, które po zdjęciu starczy wyrzucić do kosza oraz włożyć nową, co pomaga więcej czasu przeznaczyć dziecku, ponieważ nie musimy już ich przepierać czy prasować.
pokój dziecka
Redaktor: TORLYS
Na podstawie: TORLYS

Wychowywanie potomka

Wychowywanie dziecka poza oczywistą radością i spełnieniem, to również nierzadkie kłopoty i niepowodzenia. Jednym z nich są pieniądze, bo jak wiadomo, pieniędzy nigdy nie jest za dużo, także dla naszych dzieci. Tymczasem kwestia finansowa jest często pomijana, jakby jej nie było, albo jak gdyby nie było możliwe zestawiać nasze dziecko z pieniędzmi. Powszechnie wiadomo, są sprawy bezcenne, jak miłość czy macierzyństwo, jednakże jest również rzeczywistość, którą rządzą pieniądze.
Mothercare
Redaktor: Indi Samarajiva
Na podstawie: http://www.flickr.com

Słodki sen

Przy kupowaniu wyprawki dla dziecka, warto zadbać o jego bezpieczeństwo. Kiedy dziecko zaczyna raczkować lub chodzić jest narażone na różnego rodzaju niebezpieczeństwa: wystające kanty, szklane dekoracje, stojące na meblach, które maluch może ściągnąć i zrobić sobie krzywdę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.