Człowiek
dzieci
Redaktor: kevin colvin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozwój przez zabawę – czyli co robić, aby nasze dzieci chętniej się edukowały

Chciałabyś, by twoje dzieckojak najlepiej rozwijało swoje zdolności i było bardzo kreatywne? Nie zrobimy tego rzecz jasna w jeden dzień. W rzeczywistości jest to proces, trwający przez całe życie danej osoby. Jednak możemy go wspierać albo sobie utrudniać. Jeśli chodzi o pierwszy przypadek sięga się po rozwiązania, mające na trwałe zakorzenić w dzieciach jakieś talenty i umiejętności, a wcześniej je z nich wydobyć.
Korzystnym rozwiązaniem w tym zakresie jest oczywiście uczenie przez zabawę, choć nie tylko uczenie.
dziecko
Redaktor: Benjamin Vander Steen
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybierać dobrego fotografa do sesji noworodkowej?

Wszyscy wiemy, jak bardzo ulotne są chwile. Zwłaszcza te, które tyczą się noworodków. Dla rodziców takich dzieci czas płynie bardzo szybko, i żeby go w jakiś sposób zatrzymać, często decydują się na wykonywanie zdjęć.


W jaki sposób wybierać dobrego fotografa do sesji noworodkowej?

Obecnie jest nawet specjalna dziedzina fotografii, która specjalizuje się w profesjonalnym wykonywaniu sesji zdjęciowych noworodków.
figurki
Redaktor: Jennie Faber
Na podstawie: http://www.flickr.com

Figurki zwierzątek - świetne rozwiązanie na wystrój domu!

Kiedy zostajemy rodzicami dociera do nas, że czeka nas przygoda życia. Z dziećmi jest niesamowicie, ale bywa, że człowiek chce odpocząć. Chociażby przez 5 minut, postanawiamy przysiąść na fotelu i czujemy, że coś nas uwiera. Okazuje się, że usiedliśmy na jedną z figurek z kolekcji zwierzątek naszego dziecka. Bo jeśli chodzi przykładowo o figurki zwierząt, to mogą je zbierać odrobinę większe dzieci. Bo maluchy często coś chcą oderwać, chą coś odgryźć i może się to dla nich nie do końca dobrze skończyć, a starsze dzieci na sto procent będą świetnie się figurkami bawić.
śpioszki dla niemowląt
Redaktor: KENPEI

Radzimy co należy kupić dziecku.

Urodzenie dziecka to świetne wydarzenie w życiu niejednej rodziny. Można powiedzieć, że jest to prawdziwy skarb, który niesamowicie odmienia życie dotychczas dwóch osób. Zmiana, jaka się dzieje, obejmuje wszystkie kategorie życiowe, calutka nasza uwaga jest poświęcona najmłodszemu członkowi rodziny i niemalże cały plan dnia zostaje pod niego ułożony, przynajmniej w początkowym okresie jego życia.
atest

Dzieci są najcenniejszym skarbem dla swoich rodziców - zawsze chcemy dla nich tego, co najlepsze i dbamy o nie przez całe życie

Pojawienie się na świecie dziecka, to dla dużej części rodziców najwspanialszy dzień w życiu. Potem ciągle chcą swą kruszynę chronić, ale także wychowywać na uczciwego obywatela.
furby
Redaktor: denebola2025
Na podstawie: http://www.flickr.com

Które akcesoria powinni zakupić młodzi rodzice? Co może się bardzo przydać?

Pojawienie się noworodka jest zawsze dużym wydarzeniem w ognisku domowym. Wiele się zmienia oraz jest podporządkowane dziecku. Konieczne jest również kupienie różnego rodzaju niezbędnych rzeczy, jakie ułatwią zajmowanie się małym dzieckiem.
tort
Redaktor: C&A
Na podstawie: C&A

Czym są termofory, jak wygląda ich przeszłość oraz kto wymyślił współczesne gumowe termofory?

Czy rozumiesz, że kilkaset wiosen temu wyznacznikiem statusu społecznego nie było tylko posiadanie różnych nieruchomości lub zwierzaków, lecz także.
pieluszki

Wakacje to dla maluchów czas radości oraz zabawy, jednakże we wrześniu muszą znów iść do szkoły

Kto by tam w sierpniu dumał o szkole? szkoła tylko co się skończyła i dzieci radują się, że są wakacje.


Wakacje to dla maluchów czas radości oraz zabawy, jednakże we wrześniu muszą znów iść do szkoły

Maluchy kochają lato, gdyż jest to dla nich okres, kiedy mają możliwość wylegiwać się w łóżku do południa i ciągle bawić się na podwórku.
tabletki
Redaktor: epSos .de
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaki wybrać śpiworek dla niemowlaka? O czym należy pamiętać ? Co jest w takiej kwestii najważniejsze?

Śpiwór do spania dla nowonarodzonego dziecka jest to coś koniecznego dla każdego niewielkiego człowieczka, który dopiero co pojawił się na świecie. Niby nietrudno jest go zakupić, ale czy aby na pewno? Jeżeli nasze dziecko ma skłonność do rozkopywania się w nocy, a do tego płacze z takiego powodu, to wtedy warto przemyśleć z uwagą taki zakup.
Pierwsza Komunia Święta
Redaktor: Ben Schumin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciuszki przeznaczone dla niemowlaków - czyli, w jakie rzeczy poubierać dopiero co urodzonego członka rodziny

Posiadasz w domu nowego członka rodziny? Rozmyślasz nad tym w co ją czy jego ubrać, by było prościej i Tobie i Twojemu maluchowi? Przeczytaj nasz artykuł, a powiemy Tobie te wszystkie rzeczy!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.