Świat
Chłopiec
Redaktor: Angelia Sims
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czapki dla maluchów

Po przybyciu na świat noworodek posiada nie całkiem skuteczny układ termoregulacji, dlatego też przez główkę trwoni dużo ciepła. Ażeby ustrzec dziecko przed wyziębieniem, należy ją dobrze ochraniać, najlepiej odpowiednią czapką.
Nauka języka włoskiego, flaga Włoch

Jak można prawidłowo nauczyć się języka włoskiego?

Masa ludzi ochoczo uczy się języka angielskiego, gdyż jest to jeden z bardziej światowych języków. Znając angielski, możemy porozumieć się właściwie z wszelką jednostką na świecie, ponieważ jest to język ogólnoświatowy. Jednak coraz większą popularnością cieszą się też inne języki obce, bardziej egzotyczne, przykładowo język hiszpański, grecki lub włoski. Szkoły języków obcych posiadają w swojej asortymencie naukę wielu rozmaitych języków, w związku z tym jeśli intryguje nas nauka włoskiego, to naturalnie znajdziemy kurs włoskiego, który spełni nasze oczekiwania.
Gra Grand Theft Auto 5
Redaktor: agito.pl
Na podstawie: agito.pl

Obecnie jest oferowanych dużo darmowych gier

Jeśli kochamy odprężyć się przy przeróżnego typu grach, które zabierają nas w odmienny świat, to bez wątpienia musimy zastanowić się, czy świetne dla nas nie okażą się gry strategiczne, gdzie trzeba będzie pokazać się wiedzą i spostrzegawczością. Jeśli pragniemy walczyć w oddalonej galaktyce, zdobywać następne planety oraz zarządzać nad nimi wszystkimi, to odpowiednia może się dla nas stać gra Mechrage.
lektor j. angielskiego
Redaktor: News Oresund
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zajęcia z języka angielskiego

Język angielski obecnie jest ogromnie ważny i potrzebny. W przypadku zagranicznego wyjazdu w większości państw na świecie można się po angielsku porozumieć, czego nie można powiedzieć o innych językach. Jest to język biznesu, jak również większej części dużych stron WWW.Poza tym z językiem angielskim można się spotkać nagminnie w życiu codziennym, przykładowo w muzyce czy w produkcjach filmowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.