Dzień
Pani młoda z druhnami
Redaktor: Rahul de Cunha
Na podstawie: http://www.flickr.com

Taki moment zdarza się wyłącznie raz, dbaj o najpiękniejszą oprawę swojego ślubu

Ślub jest naprawdę szczególną okazją, a to oznacza, że trzeba odpowiednio celebrować tę chwilę oraz zadbać o jej idealną oprawę. Rodzimą tradycją stało się organizowanie wystawnych wesel, w czasie których nowożeńcy razem z rodziną i przyjaciółmi świętują przysięgę małżeńską. Chociaż współczesne wesela znacząco różnią się od tych urządzanych jeszcze przed kilkunastu laty, w każdym wypadku małżonkom zależy na dbaniu o najdrobniejsze detale.
Pierwsza Komunia Święta
Redaktor: Dustin and Jennifer Stacey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak spowodować, żeby dzień pierwszej Komunii Świętej był ważnym dniem w życiu dziewczynki? Jak rozwiązać nieustające kłopoty z wyborem sukienek komunijnych?

Nie da się ukryć, że właściwie dla każdego dziecka wychowywanego w wierze katolickiej dzień pierwszej Komunii Świętej niewątpliwie jest jednym z ważniejszych dniu w całym życiu. Jeżeli Twoje dziecko właśnie przygotowuje się do pierwszej Komunii, wtedy z pewnością również to przeżywasz. Tymczasem musisz sobie uświadomić, że dzień pierwszej Komunii to nie tylko podniosłe wydarzenie w życiu tego małego człowieka, ale także gorączkowe przygotowania na wiele miesięcy przed. Jednym z najbardziej elektryzujących pytań jest zwykle na pewno to, w jakich sukienkach wystąpią dziewczyny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.