Dzień
Pani młoda z druhnami
Redaktor: Rahul de Cunha
Na podstawie: http://www.flickr.com

Taki moment zdarza się wyłącznie raz, dbaj o najpiękniejszą oprawę swojego ślubu

Ślub jest naprawdę wyjątkową okolicznością, a to oznacza, że trzeba właściwie uczcić ten moment oraz zadbać o jej doskonałą oprawę. Rodzimą tradycją jest urządzanie eleganckich wesel, w czasie których nowożeńcy wraz z rodziną i przyjaciółmi świętują przysięgę małżeńską. Chociaż obecne wesela znacząco różnią się od tych urządzanych jeszcze przed kilkunastu laty, w każdym wypadku narzeczonym zależy na zadbaniu o wszelkie szczegóły.
Pierwsza Komunia Święta
Redaktor: Dustin and Jennifer Stacey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak spowodować, żeby dzień pierwszej Komunii Świętej był ważnym dniem w życiu dziewczynki? Jak rozwiązać nieustające kłopoty z wyborem sukienek komunijnych?

Nie da się ukryć, że chyba dla każdego dziecka wychowanego w wierze katolickiej dzień pierwszej Komunii Świętej zdecydowanie jest jednym z istotniejszych dniu w całym życiu. Jeśli Twoje dziecko właśnie przygotowuje się do pierwszej Komunii, wówczas niewątpliwie również to przeżywasz. Tymczasem musisz sobie uzmysłowić, że dzień pierwszej Komunii to nie tylko ważne wydarzenie w życiu tego małego człowieka, ale również poważne przygotowania na parę miesięcy wcześniej. Jednym z najbardziej elektryzujących pytań jest zwykle na pewno to, w jakich sukienkach wystąpią dziewczynki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.