Dzień
Pani młoda z druhnami
Redaktor: Rahul de Cunha
Na podstawie: http://www.flickr.com

Taki moment zdarza się wyłącznie raz, dbaj o najpiękniejszą oprawę swojego ślubu

Ślub okazuje się naprawdę wyjątkową okolicznością, a to znaczy, że należy właściwie uczcić ten moment i zadbać o jej doskonałą oprawę. Rodzimą tradycją jest urządzanie eleganckich wesel, w czasie których nowożeńcy wraz z rodziną oraz przyjaciółmi celebrują przysięgę małżeńską. Choć obecne wesela znacznie różnią się od tych urządzanych jeszcze przed kilkunastu laty, w każdym przypadku narzeczonym zależy na zadbaniu o wszelkie szczegóły.
Pierwsza Komunia Święta
Redaktor: Dustin and Jennifer Stacey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak spowodować, żeby dzień pierwszej Komunii Świętej był ważnym dniem w życiu dziewczynki? Jak rozwiązać nieustające kłopoty z wyborem sukienek komunijnych?

Nie da się ukryć, że niemal dla każdego dziecka wychowanego w wierze katolickiej dzień pierwszej Komunii Świętej bez wątpliwości jest jednym z ważniejszych dniu w całym życiu. Jeżeli Twoje dziecko właśnie przygotowuje się do pierwszej Komunii, wtedy na pewno również to przeżywasz. Tymczasem musisz sobie uświadomić, że dzień pierwszej Komunii to nie tylko podniosłe zdarzenie w życiu tego małego dziecka, ale również poważne przygotowania na parę miesięcy przed. Jednym z najbardziej komentowanych pytań jest zazwyczaj zdecydowanie to, w jakich sukniach wystąpią dziewczyny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.